16. MULTIMARKET JULA OTWIERA SIĘ W KRAKOWIE

Materiał informacyjny Jula
Udostępnij:
W CH Krokus Serenada Jula - szwedzka sieć multimarketów, otwiera szesnasty w Polsce raj dla majsterkowiczów, profesjonalistów i wszystkich osób aktywnych. Oficjalne otwarcie sklepu nastąpi w czwartek, 2 września o godz. 9:00.

Od września mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli wybierać z szerokiej gamy produktów, jakie ma w swojej ofercie multimarket Jula. Multimarket, ponieważ Jula to sklep inny niż wszystkie, które poznali do tej pory Polacy. Wszyscy Klienci znajdą w Jula 8 odrębnych kategorii: Narzędzia i Maszyny, Artykuły Budowlane i Farby, Elektryka i Oświetlenie, Odzież i Artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Motoryzacja oraz Gospodarstwo Domowe. Tak szeroki asortyment w jednym miejscu sprawia, że w Jula każdy może znaleźć coś dla siebie, przy okazji oszczędzając czas i pieniądze. Jula szczyci się również starannie dobranymi produktami w ramach marek własnych, niedostępnych w innych sklepach, które zdążyły wyrobić sobie renomę na wymagającym terenie Skandynawii. Już dziś można lepiej poznać ofertę Jula na stronie internetowej www.jula.pl oraz dokonać zakupów w sklepie internetowym.

„Cieszymy się, że dzięki naszemu nowemu multimarketowi Jula w centrum handlowym Krokus Serenada mieszkańcy Krakowa i okolic zyskają dostęp do produktów wspierających majsterkowiczów oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie samodzielność w domowym warsztacie czy ogrodzie. Wierzymy, że nasza oferta spotka się z dobrym odbiorem klientów zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w naszym sklepie internetowym” – mówi Joachim Frykberg, CEO Jula.

„Kraków i Małopolska to dla nas bardzo ważne obszary. Dzięki sprzedaży w kanale e-commerce widzimy jak wielkim zainteresowaniem cieszą się nasze produkty w tym regionie. Tym bardziej cieszy nas, że wszyscy mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli osobiście zapoznać się z naszą ofertą” - komentuje Arnold Brzeziński Country Operations Manager Jula Poland. „To już drugi nasz sklep w Małopolsce. W październiku ubiegłego roku otworzyliśmy Jula w Nowym Sączu”.

Odpowiedzialne otwarcie

Otwarcie każdego sklepu w pandemii jest szczególne i inne. W przypadku multimarketów oznacza, że nie będzie żadnych uroczystości, jak to zwykle Jula miała w zwyczaju.

"Zawsze dokonujemy odpowiedzialnych otwarć, co jest oczywiście szczególnie ważne teraz podczas pandemii. Kładziemy duży nacisk na tworzenie bezpiecznego środowiska, zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników” - mówi Joachim Frykberg, CEO Jula. „Nowa Jula w Krakowie ma nieco ponad 2000 metrów kwadratowych, co zapewnia dobre warunki do bezpiecznego handlu, z dużą przestrzenią umożliwiającą utrzymanie dystansu społecznego. Multimarket został również wyposażony w zabezpieczenia pleksi przy kasach i w Punkcie Obsługi Klienta, a także w inny sprzęt ochronny i odpowiednie oznakowania.”

Jula w Krakowie:

  • powierzchnia – ok. 2.000 m2
  • asortyment – ponad 14.000 produktów, w tym marki własne niedostępne w innych sklepach
  • zatrudnienie w sklepie – 20 pracowników (dodatkowo firmy zewnętrzne)
  • adres: Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37, 31-876 Kraków
Dodaj ogłoszenie