Agencja Eventowa SZOK – kompleksowa obsługa Twoich wydarzeń!

Artykuł sponsorowany GEBUKO
Niezależnie od tego, czy konkretne wydarzenie chcemy zorganizować sami, czy całość chcemy zlecić firmie zewnętrznej – niemal zawsze w takich przypadkach potrzebne są nam pewne usługi czy sprzęt, które są niezbędne w organizacji, my sami jednak nie możemy ich zapewnić. Właśnie w takich przypadkach z pomocą przychodzi nam Agencja Eventowa SZOK, działająca nie tylko w Krakowie, lecz również całej Polsce i Europie – oferują oni niezwykle profesjonalne usługi, dzięki którym nasze wydarzenie będzie perfekcyjnie przygotowane i zorganizowane.

Niezależnie od tego, czy organizujemy imprezę firmową, szkolenie, konferencję czy inny event – koniecznie jest to, aby zadbać o każdy detal. Nawet niewielkie niedociągnięcia mogą sprawić, że nie wszystko pójdzie po naszej myśli a my – jako organizatorzy – nie tylko nie wypadniemy dobrze przed zaproszonymi gośćmi, ale również naszymi współpracownikami czy przełożonymi. Nie możemy do tego dopuścić.

Czy eventy zawsze trzeba organizować samemu?

Oczywiście nie. Jeżeli nie mamy kompetencji, doświadczenia, zasobów czy czasu, zdecydowanie powinniśmy postawić na profesjonalistów, którzy będą mogli przygotować nasze wydarzenie od A do Z. SZOK zajmuje się właśnie kompleksową produkcją wydarzeń. Posiadają wieloletnie doświadczenie, znakomity sprzęt oraz doświadczonych pracowników. W ich ofercie możemy liczyć nie tylko na organizację samego wydarzenia, właśnie z m.in. doborem konferansjera czy odpowiadaniem również za stronę gastronomiczną eventu, lecz również na promocję samego wydarzenia, organizację potrzebnych mebli, gadżetów promocyjnych czy innego niezbędnego wyposażenia.

Wynajem sprzętu na eventy

Oczywiście Agencja SZOK posiada olbrzymie zaplecze profesjonalnego sprzętu eventowego, którego nie tylko używa sama, lecz również wypożycza go. Jest to więc idealne rozwiązanie dla firm, które mają pewne braki w wyposażeniu. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu kamery, ekrany czy projektory to koszt na tyle duży, że mało która firma może pozwolić sobie na ich posiadani na stałe w momencie, w którym nie są one wykorzystywane bardzo często.

Agencja SZOK oferuje wypożyczenie projektorów, ekranów, ścian ledowych, kamer, mównic, nagłośnienia, oświetlenia czy różnorodnych przewodów. Widać więc, że mamy szansę w jednym miejscu wypożyczyć cały sprzęt, który będzie nam potrzebny – to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale i tańsze.

Oczywiście SZOK oferuje nie tylko sam sprzęt, ale również profesjonalną obsługę techniczną eventów. Dzięki niej możemy być pewni, że sprzęt zostanie nie tylko dobrze dobrany i podłączony, ale również idealnie sprawdzi się podczas całego wydarzenia, a nas nie czekają awarie czy inne, nieprzewidziane i nieprzyjemne usterki techniczne.
Warto podkreślić, że Agencja SZOK posiada znakomitej jakości telebimy oraz ekrany, które również wypożycza – dowolność konfiguracji oraz powierzchnia sięgająca do 200 m2 sprawiają, że jest to znakomite rozwiązanie nawet na największe wydarzenia, w tym koncerty czy imprezy sportowe.

Transmisja online Twojego wydarzenia!

Jest wiele różnorodnych wydarzeń, którymi chcemy podzielić się ze światem. Należą do nich nie tylko konferencje czy szkolenia, ale również wydarzenia sportowe, konferencje prasowe, gale czy nawet operacje medyczne! W każdym z tych przypadków możemy liczyć na streamingonline, który zapewni nam właśnie SZOK. Niezawodny sprzęt, profesjonalna obsługa i możliwość transmisji na bardzo wielu platformach (od YouTube, przez Vimeo, na serwerach zewnętrznych kończąc) sprawia, że usługi te są coraz popularniejsze!

Systemy rejestracji uczestników

Jeżeli organizujemy konferencje, szkolenia czy inne wydarzenia, gdzie uczestników będzie naprawdę wiele, a całość będzie wymagała m.in. ich rejestracji, warto zdecydować się właśnie na wysokiej jakości systemy rejestracji uczestników. Dzięki nim organizacja takich wydarzeń jest znacznie prostsza, wymaga od nas zaangażowania mniejszej liczby pracowników, a cała ich praca przebiega po prostu znacznie sprawniej.

Materiały video z Twoich wydarzeń!

Często zależy nam również na tym, aby uwiecznić to, co udało nam się zorganizować. Często materiały tego typu są również wykorzystywane podczas kolejnych działań promocyjnych danej firmy – z tego powodu warto postawić na profesjonalistów, którzy je uwiecznią. SZOK oferuje również produkcję spotów i filmów reklamowych, relacje z wydarzeń, przygotowywanie filmów z dronów czy nawet produkcję animacji.

Twoje wydarzenie w rękach profesjonalistów

Jak widać, oferta Agencji SZOK jest naprawdę szeroka. Sprawia to, że mogą oni odpowiedzieć nawet na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy – gwarantujemy, że postawienie na ich usługi okaże się prawdziwym strzałem w 10, a pomoc, którą nam zaoferują, okaże się nieceniona w sytuacji, w której chcemy zorganizować event na najwyższym poziomie!

Dodaj ogłoszenie