0 1 połowa

Stomil Olsztyn

0

0 1 połowa

• Chrobry Głogów miał dziś przewagę w meczu ze Stomilem Olsztyn, ale podopieczni Ivana Djurdjevicia nie potrafili pokonać Piotra Skiby. Drużyna z Dolnego Śląska po raz pierwszy nie zeszła jednak z boiska pokonana i ma na koncie pierwszy punkt. Stomil także ma na koncie pierwszy remis w tym sezonie, lecz sytuacja olsztynian w tabeli jest zdecydowanie lepsza. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz - zapraszamy na kolejne spotkania Fortuna 1. Ligi w GOL24.pl!

• Koniec meczu! W Głogowie dziś bez goli!

• Ostatnia zmiana w Stomilu. Poza boiskiem Szymon Sobczak, na murawie melduje się Wojciech Hajda.

• W samej końcówce mamy zmianę w Chrobrym - schodzi Robert Madrysz, za niego Michał Pawlik.

• Na pierwszą zmianę decyduje się też Ivan Djurdjević. Zdejmuje Damiana Kowalczyka i wprowadza Gerarda Artigasa.

• Zszedł też Artur Siemaszko, w jego miejsce Koki Hinokio.

• Mamy pierwszą zmianę w zespole gości. Opuszcza boisko Grzegorz Lech, zastępuje go Mateusz Cetnarski.

• Kolejna żółta kartka - tym razem ukarany Marcel Ziemann.

• Pierwsza żółta kartka po stronie gospodarzy. Ukarany Oliver Práznovský.

• Znów gramy!

• W pierwszej połowie kibice obu drużyn nie zobaczyli żadnego gola - trudno o to, gdy przez całe 45 minut nie było ani jednego celnego strzału... Częściej próbował Chrobry, lecz gospodarze byli nieskuteczni. Jak będzie w drugiej połowie? Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Druga żółta kartka w tym meczu. Tym razem ukarany Wiktor Biedrzycki.

• W Głogowie na razie bez bramek. Na stadionie obecna jest mała grupa kibiców gości.

• Arbiter bardzo szybko wyciąga pierwszą żółtą kartkę - upomniany Maciej Pałaszewski.

• Zaczynamy!

• Dobrym prognostykiem dla Chrobrego są z pewnością mecze ze Stomilem z zeszłego sezonu. Piłkarze z Głogowa dwukrotnie wygrywali 2:0, a w domowym meczu trafiali Michał Michalec oraz Damian Kowalczyk. Obaj zagrają dziś od pierwszej minuty.

• Stomil także zaczął słabo, bo od dwóch porażek. Później piłkarze z Olsztyna złapali jednak właściwy rytm, pokonując przeciwników w trzech ostatni meczach. Stomil wygrał kolejno z GKS-em Jastrzębie, Odrą Opole oraz Sandecją Nowy Sącz. Dzisiaj goście będą chcieli podtrzymać tę passę.

• Chrobry Głogów to zdecydowanie najsłabsza drużyna Fortuna 1. Ligi w tym sezonie. Piłkarze Ivana Djurjevicia w pierwszych pięciu kolejkach nie zdobyli choćby punktu, stracili czternaście goli, strzelając tylko dwa. W środę Chrobry przegrał aż 1:5 z GKS-em Tychy, a jeśli dziś znów ulegnie rywalom, to pozostanie Djurjevicia na stanowisku będzie bardzo mało prawdopodobne.

• Rezerwowi Stomilu: Michał Leszczyński, Mateusz Cetnarski, Wojciech Dziemidowicz, Paweł Głowacki, Wojciech Hajda, Koki Hinokio, Karol Landowski, Ołeh Tarasenko, Jakub Tecław

• Rezerwowi Chrobrego: Mateusz Abramowicz, Adam Antochów, Gerard Artigas, Łukasz Góra, Michał Ilków-Gołąb, Michał Pawlik, Dominik Piła, Marek Wasiluk

• W takim zestawieniu rozpocznie spotkanie Stomil:

• Oto wyjściowy skład Chrobrego:

• Czas na drugi mecz 6. kolejki Fortuna 1. Ligi! W Głogowie Chrobry postara się o przełamanie fatalnej serii i pokonanie Stomilu Olsztyn. Początek tego spotkania już o godzinie 19:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!