Cracovia. Liderujący w tabeli juniorzy starsi "Pasów" przegrali w Rzeszowie ze Stalą

Juniorzy starsi Cracovii doznali drugiej porażki w tym sezonie
Juniorzy starsi Cracovii doznali drugiej porażki w tym sezonie Krzysztof Kawa
W meczu 10. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18, rozegranym w Rzeszowie, liderująca w tabeli Cracovia przegrała z zajmującą dotychczas dwunaste miejsce (tuż nad strefą spadkową) Stalą 1:4.

Młode "Pasy" doznały drugiej porażki w bieżącym sezonie. Poprzednio w 6. kolejce we Wronkach przegrały z Lechem Poznań 0:1.

Gospodarze objęli prowadzenie 2:0 po bramkach (w tym jednej z rzutu karnego) Michała Musika. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy spotkania kontaktowego gola zdobył Oskar Wójcik, ale po przerwie krakowianie nie zdołali doprowadzić do remisu. Tymczasem w końcówce spotkania Kaspra Hamulewicza dwukrotnie - w odstępie zaledwie 2 minut - pokonał Michał Opalski.

CLJ U-18: Stal Rzeszów - Cracovia 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Musik 16 karny, 2:0 Musik 27, 2:1 Wójcik 45+1, 3:1 Opalski 86, 4:1 Opalski 88.
Cracovia: Hamulewicz - Mróz (75 Ciesielski), Wójcik, Ziewiec, Janeczek - Kolec - Mrozik (55 Kapusta), Łuczyk (55 Ptak), Tkachuk, Gut - Kapek.

W meczu 9. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17, rozegranym w Rącznej, Cracovia zremisowała z Motorem 2:2 i zajmuje drugie miejsce w tabeli, mając o dwa punkty mniej od Wisły Kraków.

CLJ U-17: Cracovia - Motor Lublin 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Piłat 28, 1:1 Tabisz 53, 2:1 Kurek 62, 2:2 Sadłowski 90.
Cracovia: Żurek - Piekarz (46 Hornik), Pestka, Hulidov, Zgłobik - Golus (46 Wierzbicki), Gorszkow, Tabisz - Kęska, Łunkiewicz (65 Kucharczyk), Kurek (75 Wrona).