Dzień Otwarty w IGLOTECH KRAKÓW!

Materiał informacyjny - IGLOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Iglotech zaprasza na Dzień Otwarty w Krakowie. Już 17 września mamy zaszczyt zaprosić wszystkich instalatorów, dystrybutorów i serwisantów na Dzień Otwarty do nowej siedziby hurtowni w Krakowie, mieszczącej się przy ulicy Zawiłej 56.

17 września w godz. 9:00-15:00 na przybyłych na Dni Otwarte gości czekać będą zestawy upominkowe oraz atrakcyjne promocje m.in. zrób zakupy w Iglotech Kraków i odbierz klimatyzator za 1 zł. A oprócz tego przygotowaliśmy kampanie specjalne Wszystko do domu energooszczędnego, Pompy Ciepła Split czy Monoblok oraz HAIER Klimatyzacja z funkcją STERYLIZACJA UV-C hamującą rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,99%.

Natomiast dedykowane stoiska umożliwią m.in. zapoznanie się z kompleksową ofertą systemu wentylacji mechanicznej do każdej inwestycji oraz programem lojalnościowym Klubu Iglotech, gdzie przedstawimy korzyści, jakie płyną z uczestnictwa w naszym programie lojalnościowym dla najaktywniejszych Partnerów Handlowych Grupy Iglotech.

Podczas Dni Otwartych w Krakowie Klienci będą mogli zapoznać się także z najnowszymi trendami w branży HVAC, przetestować narzędzia, a także porozmawiać z dostawcami urządzeń najwyższej jakości – Aspen, Refra, Makita, Sferan.

Tu podaj tekst alternatywny

Iglotech to sieć hurtowni klimatyzacyjno-wentylacyjnych, w których dostępna jest kompleksowa oferta urządzeń klimatyzacyjnych, elementów wentylacyjnych, pomp ciepła, chłodnictwa oraz czynników chłodniczych. W ofercie dostępny jest także pełen zakres akcesoriów montażowych niezbędnych w pracy instalatora. Lokalizacja nowej siedziby oddziału w Krakowie umożliwia szybki i łatwy dojazd z każdego punktu w mieście, natomiast duża powierzchnia magazynowa wpływa na zwiększoną dostępność towarów i jeszcze szybsze dostawy. Powierzchnia biurowa została dostosowana do potrzeb Klientów. W części oddziału znajduje się dedykowany showroom, w którym prezentowane są najnowsze systemy klimatyzacyjne tak popularnych marek jak HAIER, czy FUJI Electric. Dodatkowo przestrzeń biurowa została zoptymalizowana, by zapewnić jak najszybszy czas obsługi Klienta.

Wybierz sprawdzone produkty światowych producentów

Tu podaj tekst alternatywny

Zapraszamy na Dzień Otwarty w oddziale Iglotech Kraków – 17 września 2021, godz. 9:00-15:00

Dla pierwszych 15 osób atrakcyjne prezenty!

Oddział Iglotech w Krakowie pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 16.00.

Iglotech Kraków

ul. Zawiła 56
30-390 Kraków

Więcej informacji na www.iglotech.com.pl

Dodaj ogłoszenie