Fala upałów w te wakacje. Jak radzić sobie w domu?

Materiał informacyjny ANG KLIMATYZACJA SP. Z O.O
Gorące lato nie odpuszcza. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej biorąc pod uwagę fakt, że nadal wiele osób pracuje zdalnie ze swoich domów i mieszkań. Jak sobie radzić w upalne dni?

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji w domu. Jednak mimo, tego, że wiąże się to z kosztami większymi niż zakup wiatraka korzyści są nieporównywalne. Warto dodać, że wiele urządzeń posiada wbudowane opcje filtrowania powietrza czy jonizacji. Przykładem takiego rozwiązania jest klimatyzator ścienny Jupiter marki ANDE. Jego wydajność dedykowana jest dla pomieszczeń od 15 do 50 m². Oprócz walorów stylistycznych zastosowano w nim wiele nowoczesnych funkcji tj. jonizacja (cold Plasma) czy odpowiednie filtry które wspomagają pracę urządzenia, ale również zapewniają komfort użytkowania. ANDE JUPITER jest sterowany za pomocą pilota bezprzewodowego i WiFi 2.0, a całe oprogramowanie jest zautomatyzowane. Jego skuteczną moc grzania oraz chłodzenia zawdzięcza się przede wszystkim bardzo wydajnym silnikom wentylatorów i trybowi czuwania, co znacznie wpływa na niskie koszty eksploatacji. Urządzenie posiada wbudowany filtr PM 2.5 oraz filtr o wysokiej gęstości ale oprócz tego istnieje możliwość zakupienia dodatkowych filtrów, dostępnych u producenta.

Oczyszczone powietrze w domu

Jego wyjątkową zaletą jest aktywny filtr z witaminą C, węglowy, antywirusowy i przeciwbakteryjny, które usuwają 99,9% pyłów zawieszonych (PM 2.5). Dzięki temu powietrze w Twoim domu nie tylko będzie czyste i świeże, ale również zadbasz o zdrowie swoje i najbliższych. To bardzo ważna funkcja, zwłaszcza teraz gdy wiele osób pracuje zdalnie i jednak większość swojego czasu spędza w domu. To idealne rozwiązanie aby zahamować i zapobiec rozwojowi niechcianych grzybów oraz bakterii.

Jak wygląda kwestia higieny urządzenia?

Należy go myć co około 2 tygodnie, jednak wymieniać filtr raz na rok. Tylko w taki sposób zadbasz o najlepszą jakość filtrowanego powietrza, co więcej zużyty filtr może pobrać nawet o 20% więcej energii. W przypadku wymienników, można zastosować opcję automatycznego czyszczenia, jednak obowiązkowym elementem w konserwacji urządzenia jest wizyta w profesjonalnym serwisie (2 razy do roku), aby uzyskać najlepszą jakość i wydajność.


Filtry w klimatyzatorze ANDE Jupiter - węglowy, antywirusowy, przeciwbakteryjny oraz filtr z witaminą C

Chłodzi bez hałasu

Sporo osób martwi się, że hałas urządzenia będzie przeszkadzał w codziennej pracy i odpoczynku, jednak w przypadku marki ANDE masz pewność, że praca urządzenia nie będzie stanowiła przeszkody nawet podczas snu. Możesz manualnie zmniejszyć poziom głośności do minimum tj. 19dB. Cicha praca klimatyzatora pozwala na spokojny sen małych dzieci a Tobie zapewnia idealną przestrzeń do pracy lub odpoczynku.


Cicha praca klimatyzatora ANDE Jupiter - 19db

Wydajny i oszczędny

Porównując wydajność klimatyzatora ANDE do tradycyjnych metod chłodzenia powietrza traktujmy taki zakup jako inwestycję w swoje zdrowie oraz komfort życia. Klimatyzator Jupiter od ANDE został odznaczony klasą A++, co stawia go na jednym z najbardziej sprzyjających środowisku rozwiązań. Zastosowanie techniki trybu czuwania umożliwia ograniczenie wykorzystywania energii, która nie tylko jest zgodna ze standardami europejskimi, ale przekłada się na naszą kieszeń.
Koszt zużycia prądu to kwestia ustalonej, średniej ceny, ale przede wszystkim urządzenia - stąd tak ważne są jego wymiary oraz odpowiednie dopasowanie do powierzchni pomieszczenia, które wymaga chłodzenia.


Najważniejsze cechy klimatyzatora ANDE Jupiter

Sterowanie przez smartfon

Na koniec warto wspomnieć o komforcie użytkowania. Zdalna kontrola urządzenia poprzez smartfon czy tablet, genialnie sprawdza się w sytuacjach, gdy zapomnisz wyłączyć urządzenie bądź chcesz je uruchomić zanim wrócisz do domu. Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi 2.0 możesz w dowolnym miejscu sterować klimatyzatorem i zapomnieć o stresie wynikającym z pośpiechu. Wyłącz klimatyzację będąc na mieście i wróć do swoich aktywności.


Zdalne sterowanie urządzeniem ANDE Jupiter za pomocą aplikacji w smartfonie

Model Jupiter już po 30 sekundach od uruchomienia daje odczucie chłodu, natomiast pełne ogrzewanie otrzymasz po 1 minucie. Solidny materiał z którego jest wykonane urządzenie, a przy tym minimalistyczna konstrukcja to warstwa estetyczna, która przekłada się na zachowanie harmonii w mieszkaniu. Natomiast wydajność i praca przybliży Cię do postawy prozdrowotnej i pozytywnie przełoży się na jakość Twojego życia.

Właściciel marki ANDE w Polsce:

ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.
ul. Częstochowska 26,
32-085 Modlnica
tel. (12) 398-07-13
bok@myande.pl
https://www.myande.pl

Klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii. Podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling są wytwarzane w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji 2.0.

Dodaj ogłoszenie