FOSTER HIGH - bezpieczna przystań dla krakowskich uczniów

Materiał informacyjny Foster High

Nauka to nie przelewki. A im wyżej pniesz się wzwyż w szkolnej edukacji, tym stajesz przed coraz trudniejszymi zadaniami. Ciężko pogodzić naukę - z kolegami, prywatnym życiem i pasją. Nabywasz podczas szkolnych lat nie tylko wiadomości i umiejętności zawartych w programie edukacyjnym; uczysz się także samodzielnie planować czas, regenerować się po cięższych okresach, radzić sobie ze stresem, podejmować decyzje, a także wielu innych kompetencji. Co zrobić, by nauka była bardziej efektywna? Żeby nie poświęcać masy czasu na bezproduktywne wałkowanie materiału, którego w zasadzie nie umiesz przyswoić? Jeśli masz tego typu dylematy, warto sięgnąć po pomoc ekspertów. Foster High to centrum korepetycji, specjalizujące się w nauczaniu przedmiotów ścisłych, ze szczególnym naciskiem na matematykę. Nie rozumiesz, o co chodzi w algebrze, trygonometrii i arytmetyce? Jak obliczyć sumę ciągu albo co to jest permutacja? Zadania cię przerażają, bo równania przypominają egipskie hieroglify? Warto sprawdzić Foster High! W Krakowie znajdziesz ich biuro na al. Beliny-Prażmowskiego 20A/2. Możesz skorzystać z pomocy tutorów również online.

Z Foster High matura z matmy nie jest straszna!

FOSTER HIGH - bezpieczna przystań dla krakowskich uczniów

Oprócz korepetycji, pomagających uczniom na różnych poziomach nauczania szkolnego radzić sobie z wyzwaniami matematycznymi, centrum korepetycji Foster High oferuje profesjonalne przygotowanie kursantów do matury - krajowej i międzynarodowej, na każdym poziomie. Wiedza, którą sprawdzać będzie egzamin dojrzałości, pochodzi w zasadzie z całego okresu nauczania w szkole średniej. Ciężko samodzielnie sprostać powtórkom tak rozległego materiału. Dodatkowo - matematyka to dziedzina, która tradycyjnie przysparza uczniom sporo trudności. Dzięki specjalnie dobranym zadaniom, opracowanym stricte do pracy z kursantami, a także autorskiemu programowi nauczania, stawiającemu na rozumienie i efektywne wykorzystanie czasu ucznia, zyskasz umiejętność radzenia sobie z matematycznymi problemami i różnymi typami obliczeń. Nauczyciele pracujący w Foster High podchodzą indywidualnie do swoich podopiecznych. Dostosowują sposób pracy do zdolności, potrzeb, celów i możliwości uczniów. Wytłumaczą ci to, czego nie rozumiesz i zadadzą pracę domową, która efektywnie wykorzysta twój czas. Zadania polecane kursantom do samodzielnej pracy są dobrane tak, by z jednej strony byli w stanie je rozwiązać, a z drugiej, nauczyli się i utrwalili wiedzę, której aktualnie im brakuje.
Jeśli przygotowujesz się do matury międzynarodowej i czeka cię napisanie własnego exploration - nie panikuj. Nauczyciele z Foster High, z których większość jest po trybie nauczania IB, przeprowadzą cię przez tajniki wyboru tematu, podejścia do jego badania i przedstawienia. Wdrożą cię też w system oceniania, tak że uzyskasz świetny wynik. Przygotowanie do Internal Assessment odbywa się w Krakowie stacjonarnie na al. Beliny-Prażmowskiego 20A/2, dostępne są także lekcje online.

Dlaczego Foster High?

FOSTER HIGH - bezpieczna przystań dla krakowskich uczniów

Jest wiele powodów, dla których warto zainwestować w swoją edukację. Dobry wynik na maturze otwiera drzwi na znakomitą uczelnię, gdzie jakość kształcenia jest wysoka, a dyplom niezwykle cenny na rynku pracy. Jeśli zastanawiasz się nad wydaniem pieniędzy na pomoc w osiąganiu jak najlepszych wyników w szkole i na maturze trzeba, żebyś wziął pod uwagę jakość pomocy, za którą płacisz. Nauczyciele Foster High to osoby o świetnym podejściu do uczniów, pomagający w rozwiązywaniu ich konkretnych problemów z nauką, adresujący ich indywidualne cele. W kadrze centrum korepetycji są pracownicy akademiccy, absolwenci studiów wyższych i studenci. Większość z nich ma doświadczenie z maturą międzynarodową, co jest kluczowe dla uczniów przygotowujących się do testów w języku angielskim. Autorski program nauczania matematyki daje gwarancję, że czas spędzony na korepetycjach zostanie efektywnie wykorzystany, twoje wątpliwości rozwiane i umiejętności rozwiązywania problemów obliczeniowych zdobyte. Niemałym atutem Foster High jest też to, że specjalizuje się w zajęciach z matematyki. Takie zawężenie dziedziny działalności daje pewność, że dobór tutorów jest precyzyjny i nauka odbywa się na najwyższym poziomie.

Foster High - matematyka, zadania i herbatka firmowa

FOSTER HIGH - bezpieczna przystań dla krakowskich uczniów

Kiedy już zdecydujesz się wypróbować pomoc nauczycieli z Foster High i przyjdziesz na pierwszą lekcję, nie dość, że zachwyci cię podejście tutora do twoich problemów, to wypijesz pierwszą w swoim życiu, firmową herbatkę, o której krążą już legendy. Jest przepyszna i jest znakiem rozpoznawczym szkoły. Do herbatki dostaniesz jeszcze orzeszki w karmelu, rodzynki i żurawinę, a atmosfera do nauki oraz energia do pracy, staną na najwyższym poziomie.

Jeżeli interesuje cię matematyka i chciałbyś związać swoją przyszłość z dziedziną ścisłą, lub wręcz odwrotnie, nic nie rozumiesz i chciałbyś poprawić oceny z tego przedmiotu - naprawdę warto wypróbować Foster High. Raz w to wejdziesz, nie będziesz chciał rezygnować.

Dodaj ogłoszenie