Fuzja firmy TST GROUP POLSKA. Już nie tylko monitoring i alarmy, ale też sprzęt IT

Materiał informacyjny TST GROUP POLSKA
TST GROUP POLSKA – czołowa polska firma zajmująca się systemem zabezpieczeń – przechodzi fuzję. Już niebawem oprócz systemów alarmowych, czy monitoringu będzie można tam też kupić wysokiej klasy sprzęt IT, taki jak laptopy czy komputery. Tym samym TST GROUP POLSKA stanie się jednym z większych graczy na rynku.

TST GROUP POLSKA od ponad siedmiu lat prężnie działa na rynku systemów alarmowych i zabezpieczeń wizyjnych.

Od samego początku oferta była skierowana do różnych klientów – instalatorów oraz osób prywatnych. Takie podejście pozwoliło stworzyć bogaty asortyment, w którym znajdują się m.in. szeroki wybór systemów alarmowych renomowanych producentów, rozmaite systemy monitoringu wizyjnego, a także ich pojedyncze elementy – czujki ruchu stosowane w systemach alarmowych, szybkie i o podwyższonej trwałości dyski do rejestratorów sieciowych, solidne i niezawodne kamery bezprzewodowe, wysokiej jakości kable do monitoringu, lokalizatory GPS stosowane w pojazdach firmowych, oraz urządzenia szpiegowskie.

Nie tylko sprzedaż, ale i fachowe doradztwo

Co ważne - TST GROUP POLSKA postawiła nie tylko na sprzedaż, ale przede wszystkim na wiedzę i doświadczenie swoich pracowników. W czasach, gdy na rynku jest zatrzęsienie różnego rodzaju sprzętu i co chwilę pojawiają się różne nowinki i rozwiązania – konsumentowi trudno za tym wszystkim nadążyć. I tu z pomocą przychodzą fachowcy TST GROUP POLSKA. Dział techniczny to osoby z doświadczeniem projektowym oraz instalatorskim. Dzięki intensywnemu rozwojowi firmy, pracownicy mają dostęp do najnowszych technologii w branży systemów zabezpieczeń oraz IT.

TST GROUP POLSKA – już wkrótce sprzęt IT

Jeśli więc szukasz: systemów alarmowych i zabezpieczeń, systemów ppoż, wideodomofonów i domofonów telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, czy systemów przywoławczych – wszystko to znajdziesz w TST GROUP POLSKA. A już wkrótce także niezawodny sprzęt IT.

TST Group Polska
www.tst-group.pl
+48 575 804 901
biuro@tst-group.pl
Kraków, ul. Łowińskiego 7E
(pon. - pt.) 8:30 - 17:00

Tu podaj tekst alternatywny

Wideo

Dodaj ogłoszenie