Gdzie zorganizować w Krakowie konferencję? Zobacz ofertę International Hotel

Artykuł sponsorowany International Hotel
International Hotel – doskonałe miejsce na konferencje

Kraków to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji czy spotkań biznesowych. Świetnie przygotowane sale, bliskość lotniska, dworca oraz autostrady A4 i klimatyczne miejsca. Jednym z TOP 10 miejsc na konferencję jest International Hotel – nowoczesny i komfortowy.

Położony w centrum Krakowa (ul. Bratysławska 2) International Hotel to miejsce z doskonałym zapleczem konferencyjno-biznesowym. Znajduje się tu aż pięć sal konferencyjnych - prawie 1000 metrów kwadratowych powierzchni!

Sala VIP Room to zlokalizowana na parterze hotelu, sala konferencyjna idealnie nadająca się posiedzenia zarządów, spotkania z klientami biznesowymi, czy szkolenia dla mniejszych grup. Jej powierzchnia to 35mkw, posiada bezpośrednie wyjście na zewnątrz. W zależności od ustawienia może pomieścić maksymalnie 20 osób.

Sala konferencyjna „Sukiennice” to czwarta co do wielkości sala konferencyjna w hotelu. Wykorzystywana jest głównie do organizacji wystąpień publicznych,

warsztatów lub szkoleń średniej wielkości. Jej powierzchnia wynosi 72 mkw. W zależności od ustawienia może pomieścić maksymalnie 60 osób.

Sala konferencyjna „Barbakan” to trzecia co do wielkości sala konferencyjna. Idealnie nadaje się na wystąpienia publiczne, większe szkolenia lub kongresy. Jej powierzchnia wynosi 102mkw. W zależności od ustawienia może pomieścić maksymalnie 100 osób.

Sala konferencyjna „Wawel” to w zależności od ustawienia może pomieścić maksymalnie 200 osób. Nadaje się idealnie na meetingi biznesowe, szkolenia zespołów, wystąpienia firmowe. Jej powierzchnia wynosi 212mkw.

Sale konferencyjne Wawel + Barbakan

Największa sala konferencyjna w hotelu – symetrycznie dzielona w połączeniu z salami Wawel + Barbakan daje aż 314mkw powierzchni, na której jednocześnie może się pomieścić do maksymalnie aż 300 osób. Nadaje się idealnie na meetingi biznesowe, szkolenia zespołów, wystąpienia firmowe.

Do dyspozycji gości i uczestników konferencji jest również parking podziemny na 60 samochodów oraz 159 miejsc noclegowych.

Hotel oferuje oczywiście nowoczesny sprzęt multimedialny, bezpłatny internet i wsparcie techniczne. Do dyspozycji jest również koordynator konferencji.Warto nadmienić, że w hotelu można zamówić doskonałe śniadanie i lunche biznesowe. Natomiast podczas przerw kawowych można skosztować doskonałych słodkości wypiekanych na miejscu. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest położenie: 2,4 kilometra od Dworca Głównego z doskonałym dojazdem (50 metrów od hotelu jest przystanek linii tramwajowych bezpośrednio z Dworca Głównego). Z podkrakowskiego lotniska w Balicach to tylko 10 km. Tylko 2,5 kilometra dzieli hotel od krakowskiego Rynku, 3 km od Wawelu, a 3,5 od Kazimierza. Na tyle blisko, by można było szybko zwiedzić Kraków, ale na tyle daleko, by nie odczuwać uciążliwości tętniącego nocą Krakowa. www.internationalhotel.com.pl

International Hotel

ul. Bratysławska 2, 31-201 Kraków
internationalhotel.com.pl
+48 503-087-184
z.konstanty@internationalhotel.com.pl

Dodaj ogłoszenie