Gorące modelki w strojach najsłynniejszych klubów piłkarskich [ZDJĘCIA]

Kamil Ślimak
Piękne modelki + odważne zdjęcie z Instagrama + najsłynniejsze drużyny piłkarskie świata = wyjątkowa galeria. Zobaczcie, co wyszło z tej internetowej mieszanki. Kliknij w przycisk "ZOBACZ GALERIĘ" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Największe kluby piłkarskie na świecie (i najpopularniejsze reprezentacje) mają kibiców w różnych krajach i zakątkach globu, na całym świecie. Niektóre fanki profesjonalnie zajmują się modelingiem i pozowanie do zdjęć, a swoje przywiązanie i sympatię do poszczególnych drużyn, barw klubowych i czy nawet najbardziej znanych i popularnych piłkarzy wyrażając na wyjątkowych zdjęciach.

Zastanawialiście się, co wyjedzie z połączenia na zdjęciu kobiecych szpilek i piłkarskiego trykotu? Odpowiedź znajdzie w naszej galerii:

ZOBACZ ZDJĘCIA MODELEK W STROJACH NAJSŁYNNIEJSZYCH KLUBÓW PIŁKARSKICH [kliknij i przesuwaj galerię w dół]


Barcelona i Milan na topie

W naszej galerii zdjęć z Instagrama znaleźć można przede wszystkich fotki modelek w koszulkach najsłynniejszych klubów na świecie, ale także mniej znanych czy reprezentacji. Często w ten sposób promowane są AC Milan i FC Barcelona.

Ciekawe, czy po tegorocznym finale Ligi Mistrzów, największych na świecie rozgrywek klubowych w piłce nożnej, wzrośnie w środowisko modelingu zainteresowanie promowanie siebie w strojach finalistów tych prestiżowych rozgrywek. W czerwcu 2023 r. o puchar zagrają:

  • Manchesteru City
  • Inter Mediolan

Polecamy także:

Budowa Centrum Frame Running w Złotowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska
Dodaj ogłoszenie