Higiena gadżetów erotycznych - prezerwatywy

Artykuł sponsorowany Eroprezent.pl
Higiena jest bardzo ważna i nie trzeba nikogo przekonywać, że tak właśnie jest. Od czasu kiedy Ignaz Semmelweis w 1848 r. powiązał zależność między brudnymi rękami a wysoką śmiertelnością kobiet na gorączkę połogową. Tak w bólach narodziła się nowa gałąź nauki zwana antyseptyką. Ma ona za zadanie niszczenie tego, czego nie widać, ale jest niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia. Jakie ma to przełożenie do gadżetów erotycznych? Wspólnie ze sklepem erotycznym eroprezent.pl prowadzimy kampanię "Czysta przyjemność!". Jest to kampania mająca na celu szerzenie wiedzy o tym, w jaki sposób zachować należytą higienę podczas korzystania z gadżetów erotycznych. Zależy nam na waszym zdrowiu i przyjemności!

W artykule postaramy się przybliżyć wam zasady zachowania czystości waszych gadżetów erotycznych i wyjaśnić, w jaki sposób możecie wspólnie z partnerem korzystać z tego samego dildo lub wibratora. Oczywiście wszytko z zachowaniem właściwego poziomu higieny intymnej.

Jak czyścić gadżety erotyczne?Decyzja o zakupie zabawek erotycznych często podejmowana jest w przypływie emocji i kierujemy się podczas wyboru naszymi pragnieniami. Jednak jeszcze przed pierwszym użyciem powinniście zadbać o odpowiednią czystość podłużnych przyjaciół wsadzanych tu i tam. Rodzi się w głowie czy i jak czyścić gadżety erotyczne? Oczywiście, że czyścić. Higiena zabawek erotycznych jest kluczowa dla waszego zdrowia, dotyczy się to zarówno pań, jak i panów. Puryści proszeni są o zatkanie uszu i szybkie przesunięcie wzroku o kilka linii poniżej! Tak, higiena dotyczy się również gadżetów erotycznych, jakimi mogą się bawić panowie. Najczęściej będą one przeznaczone do niesienia erotycznej analnej rozkoszy lub jak w przypadku masażerów prostaty uda się połączyć przyjemne z pożytecznym i dostając się od zaplecza masować ważny gruczoł. Zabawki w dłonie i zaczynamy mycie gadżetów erotycznych!

Czym czyścić gadżety erotyczne?

· mydło i ciepła woda i tradycyjne mycie gadżetów erotycznych

· żele antyseptyczne na bazie wody

· żele do czyszczenia analnych zabawek erotycznych

Proste zasady korzystania z akcesoriów erotycznych.

· zabawki nie wędrują z dziurki do dziurki bez mycia i czyszczenia,

· mycie zabawek erotycznych jest dobre. Pomaga Tobie i partnerowi ("Kocham, więc myję!"),

· myję przed i po zabawie,

· korzystam z prezerwatyw, aby było czysto.

Kiedy emocje są na wyższym poziomie, a wrażenia erotyczne przepełniają całe ciało, ciężko myśleć o nawet najprostszych zasadach czyszczenia zabawek erotycznych. Dlatego dobrze, jeżeli zdecydujecie się na ostatni punkt prostych zasad zachowania czystości. Tak do zabawek erotycznych można i w niektórych okolicznościach nawet trzeba stosować prezerwatywy. Prezerwatywy idealnie nadają się do łatwiejszego zachowania higieny, waszej, jak i waszych akcesoriów erotycznych. Dość jasne jest, dlaczego pozwalają ochronić was przed niepożądanymi konsekwencjami uprawiania seksu, jednak jaki wpływ mają na zabawki erotyczne? Uczestnicząc w kampanii edukacyjnej "Czysta przyjemność" staramy się przekazać i wiedzę praktyczną jak w zdrowy sposób bawić się sex zabawkami.

Jako społeczeństwo otwieramy się na przyjemności cielesne i coraz częściej mamy okazję do okazyjnego seksu. Jest to dość powszechne, aby w takich sytuacjach, kiedy partner lub partnerka są nam znani pobieżnie, korzystać z prezerwatyw. Po co to robimy? Aby kontrolować zajście prokreację, ale i po to, by czerpiąc przyjemność z nowej znajomości nie pozyskać z chorób wenerycznych. Czyli w sporej mierze chodzi o zachowanie należytej higieny pożycia seksualnego. Możecie sobie wyobrazić, że to przyjemne spotkanie rozwija się w taki sposób, że z Twojej szafy wyciągacie gadżety erotyczne i wzajemnie zaczynacie się nimi stymulować. Założenie prezerwatywy na dildo nie zmienia jego właściwości, jednak sprawia, że niezależnie od tego, jakiej przyjemności dostarczało wcześniej, to

zanieczyszczenia zostały na prezerwatywie, która była na niego nałożona. A Ciebie chroni, nowa czysta prezerwatywa o prawidłowym Ph. Jest to wygodne rozwiązanie, jeżeli bawisz się sama, jednak jest to też bardzo dobra praktyka, jeżeli zabawka wędruje pomiędzy partnerami. Można powiedzieć, iż kultywujemy inicjatywę rozpoczętą przez pewnego barda, śpiewającego "Załóż gumę na instrument". Zachęcamy was do rozsądnego korzystania z gadżetów erotycznych i czerpania przyjemności z seksu. Mamy nadzieję, że dzięki naszej kampanii wiedza o tym, jak bezpiecznie bawić się sex gadżetami pójdzie w świat.

Jak przechowywać gadżety erotyczne?Przechowywanie gadżetów erotycznych wydaje się bardzo proste. Po skończonej zabawie odkładamy do szuflady i gadżet czeka sobie do kolejnego użycia. Jednak takie podejście do przechowywania gadżetów erotycznych, może spowodować bardzo szybkie zniszczenie zabawek erotycznych i w wyniku tego stracicie okazję do sex zabawy. Dlatego dobrze jest wiedzieć jak przechowywać gadżety erotyczne w taki sposób by służyły przez długie lata.

Przechowywanie gadżetów erotycznych trzeba rozpocząć od wybrania odpowiedniego miejsca, jeżeli masz już kilka sex gadżetów, to dobrze, jeżeli do tego celu przygotujesz szafeczkę zamykaną na klucz. Może być też kontenerek na gadżety erotyczne, jest on bardzo wygodny, jeżeli gadżety podróżują z nami między mieszkaniami. W domu wygodnie jest trzymać gadżety w szafce, koniecznie musi to być szafeczka dedykowana pod ten cel. Jeżeli przechowywanie gadżetów erotycznych ma być zrobione dobrze, to półeczki powinny być dopasowane do wysokości zabawek. Nie powinno się kłaść akcesoriów erotycznych jedne na drugich. Jeżeli wykonane są ze szkła lub ze stali to nic im nie grozi, jednak w sytuacji, kiedy jest to silikon medyczny, ABS lub inne tworzywo sztuczne, mogą reagować ze sobą. Leżąc oddzielnie, masz pewność, że Twoje zabawki są bezpieczne i nic im nie grozi.

Zadbaj o to by na zabawki erotyczne wykonane z tworzyw sztucznych, nie padały bezpośrednio promienie słoneczne. Pomoże to ochronić Twoje zabawki przed niszczącym promieniowaniem, potencjalnymi odbarwieniami lub zniekształceniami. Znane są przypadki, kiedy to akcesoria dla dorosłych zostawione zostały zbyt blisko kaloryfera i uległy zniszczeniu. Nie chodzi jedynie o zniekształcenie, jakiemu uległy, podgrzane tworzywa sztuczne zaczynają się utleniać. Takie uszkodzone termicznie zabawki nie nadają się do korzystania.

Każdorazowo po użyciu przechowywanie gadżetów erotycznych zacznij od ich dobrego wyczyszczenia. Wiedza o tym, jak przechowywać gadżety erotyczne zaczyna się od ich odpowiedniego wyczyszczenia. Wiedza o poprawnym przechowywaniu zabawek erotycznych jest równie istotna jak ta mówiąca jak czyścić gadżety erotyczne.

Higiena zabawek erotycznychPrzed użyciem i po korzystaniu zadbaj o to by higiena zabawek erotycznych była nienaganna. Chodzi o Twoje zdrowie i o zdrowie Twojego / Twoich partnerów. Dobrze wyczyszczona sex zabawka będzie cieszyła dłużej. Mycie zabawek erotycznych zacznij od zdjęcia prezerwatywy z zabawki. Prezerwatywa była założona? Jeżeli tak to wystarczy przepłukać ciepłą wodą z niewielką ilością mydła, osuszony przedmiot odłożyć do miejsca, gdzie przechowujesz swoje akcesoria erotyczny. Jeżeli prezerwatywy tym razem nie było, to zadbaj o nią na następny raz. Jeżeli posiadasz środek do czyszczenia gadżetów dla dorosłych, to będzie najlepsze rozwiązanie. Jeżeli nie to ciepła woda z mydłem też poradzi sobie z zabrudzeniami, jednak mycie zabawek erotycznych w takim przypadku powinno trwać od 30 do 60 sekund. Chodzi o intensywne wymycie i pozbycie się z gadżetu wirusów i bakterii. Tak wyczyszczona zabawka może spocząć w odpowiedniej szafeczce. Przed użyciem też skorzystaj z ciepłej wody i mydła oraz skorzystaj z prezerwatywy na gadżet. Takie podejście do higieny da wam pewność, że wasze zdrowie nie będzie narażona na szwank.

Niech korzystanie z gadżetów erotycznych to będzie dla was "Czysta przyjemność!".
https://eroprezent.pl/
Dodaj ogłoszenie