Hutnik - GKS Jastrzębie. Ekipa z Nowej Huty pokonała pierwszoligowca ZDJĘCIA

boch
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie (23.01.2021)
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie (23.01.2021) Aneta Żurek / Polska Press
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 3:1 w sparingu, który odbył się 23.01.2021 na sztucznym boisku na Suchych Stawach. Nowohucka drużyna już po 33 minutach prowadziła 3:0, dwa gole zdobył z rzutów karnych Piotr Stawarczyk. W Hutniku zagrało pięciu zawodników pozyskanych zimą 2021. >>>>> ZDJĘCIA: Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Trener krakowian Szymon Szydełko przygotowuje zespół do gry w ustawieniu 3-5-2. W meczu z Jastrzębiem, podobnie zresztą jak rywal, wystawił różne jedenastki na dwie połowy. W pierwszej wystąpiło trzech nowych zawodników Hutnika - obrońca Tomasz Wojcinowicz, lewy pomocnik Piotr Zmorzyński oraz napastnik Michał Kitliński, który kontrakt podpisał w przeddzień meczu. W drugiej połowie zagrał pozyskany napastnik Kamil Bełczowski oraz pomocnik Mateusz Gajda, 18-latek ze Śląska Świętochłowice.

Hutnik Kraków. Transfery zima 2021. Kto przyszedł, kto odsze...

Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 3:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Stawarczyk 6 karny, 2:0 Hafez 29, 3:0 Stawarczyk 33 karny, 3:1 Rumin 78.
Hutnik: Smug - Wojcinowicz, Stawarczyk, Kędziora - Ozimek, Drąg, Linca, Świątek, Zmorzyński - Kitliński, Hafez; II połowa: Dul - Jaklik, Leśniak, Zając - Olszewski, Jodłowski, Gajda, Kieliś, Tetych - Sobala, Bełczowski (65 Handzlik).
GKS: Drazik - Kulawiak, Słodowy, Szcześniak, Witkowski, Bielak, Apolinarski, Feruga, Kamiński, Ali, Szczepan; II połowa: Reclaf - Zalewski, Komor, Bondarenko, Niewiadomski, Dzida, Szczęch, Mróz, Zejdler, Jadach, Rumin.

Cristina Möhler jako gwiazda telewizji na okładce magazynu (2002 r.) i Paulo Sousa jako trener Fiorentiny (2015 r.)

Paulo Sousa i jego piękna żona. Cristina Mohler też jest gwi...

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0