III liga: Jutrzenka Giebułtów - Podlasie Biała Podlaska. Szybki gol na 1:0. Potem padło jeszcze pięć bramek ZDJĘCIA

boch
Jutrzenka Giebułtów - Podlasie Biała Podlaska
Jutrzenka Giebułtów - Podlasie Biała Podlaska Joanna Urbaniec / Polska Pres
Jutrzenka Giebułtów przegrała z Podlasiem Biała Podlaska 2:4 w III-ligowym meczu, który odbył się 17.04.2021 na stadionie Prądniczanki w Krakowie. Gospodarze objęli prowadzenie już w 2 minucie, ale nie zmienili tegorocznego trendu - w tej rundzie w 7 występach wywalczyli 1 punkt, zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i powoli żegnają się z III ligą. O utrzymanie walczy drużyna z Białej Podlaskiej, jest nad strefą spadkową. Zdjęcia z sobotniego meczu >>>>> Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Prowadzenie Jutrzence dał Mateusz Majcherczyk, po podaniu Dominika Zawadzkiego. Gospodarze w pierwszych minutach przeważali, mogli podwyższyć wynik. W 11 min popełnili jednak błędy w obronie - bramkarz niewłaściwie zareagował na zagrożenie, stoper podał piłkę głową Kamilowi Kocołowi, no i ten zdobył gola dla Podlasia. A kolejne dwa gole gości też były skutkiem nieudanych zagrań giebułtowian.

Jutrzenka Giebułtów - Podlasie Biała Podlaska 2:4 (1:3)

Bramki: 1:0 Majcherczyk 2, 1:1 Kocoł 11, 1:2 Kobza 25, 1:3 Silczuk 36 samob., 1:4 Mierzwiński 70, 2:4 Zeszczuk 73.
Jutrzenka: Pawelski - Kozicki (38 Pietrzyk), Kowalski (70 Zeszczuk), Iwanicki, Silczuk (38 Litewka) - ŚlaskiŻ, Majcherczyk, M. Jeż (38 Kaczor), Zawadzki, Ceglarz (46 Serafin) - KubiakŻ.
Podlasie: Kasperek - Salak (45 MierzwińskiŻ), Kosieradzki, Nieścieruk, ArchipauŻ (46 Łukasiewicz) - Dmitruk, Kobza, Andrzejuk, Kocoł, Wojczuk - Chmielewski (73 Golba).
Sędziował: Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna). Mecz bez publiczności.

Wisła Kraków 2021. Żony i dziewczyny piłkarzy ZDJĘCIA. Derby...