Ile zarabiają pracownicy Lidla, Biedronki, Tesco? Zarobki są wyższe, a system premiowy i bonusy bardzo atrakcyjne

  • Dziennik Zachodni

PS

Ile naprawdę zarabia ekspedientka w Lidlu? A ile zarabia w Biedronce? Pieniądze to nie wszystko. Liczą się też bonusy. Lidl i Biedronka prowadzą ogólnopolską akcję informacyjną skierowaną do zainteresowanych pracą w sieci handlowej, obiecując wysokie zarobki, opiekę lekarską i inne udogodnienia. To już walka o wykwalifikowanych pracowników. Po marcowej podwyżce w Kauflandzie praca w marketach także staje się atrakcyjna. W sklepach sieci handlowych zarobki są coraz wyższe. Sprzedawców brakuje i wyższymi zarobkami oraz bonusami można ich skusić do przejścia. Czy praca w Tesco jest lepiej płatna? Praca w Biedronce lub Lidlu jest atrakcyjna? O zarobkach Lidlu, Biedronce, Kauflandzie, Tesco i innych sklepach sieciowych krążą mity. Ile naprawdę zarabiają kasjerki w Lidlu, Biedronce, Kauflandzie, Auchan czy Carrefourze? Sprawdziliśmy i mamy wiarygodne dane.

Praca w Lidlu, Biedronce, Tesco czy Kauflandzie? Gdzie zarobki są najwyższe? Gdzie kasjerzy dostają największe płace? Sprawdziliśmy te sieci handlowe.

Pracownicy Biedronki dostali podwyżki. Są wysokie, bo nawet 550 zł. Łącznie z pensją podstawową i dyżurami zarobki w Biedronce są konkurencyjne z innymi sieciami supermarketów i hipermarketów.

Na odpowiedź Lidla nie trzeba było długo czekać. Pracownicy sieci Lidl zarabiać już o 250 zł więcej. Podwyżki w Lidlu wraz z dodatkami są niezwykle kuszące.

Gdzie pracownicy zarabiają najwięcej? Sprawdziliśmy.

ZAROBKI W BIEDRONCE LIDLU KAUFLANDZIE ZOBACZ PORÓWNANIE

Zarobki + socjal w opisach slajdów w galerii zdjęciowej

Zarobki w Biedronce
Zarobki w Kauflandzie
Zarobki w Lidlu
Zarobki w Auchan i Carrefour
Zarobki w IKEA
Zarobki w Tesco

Sprawdźcie nasz pełny raport w sieciach handlowych na kolejnych slajdach Galerii

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

500 Plus od pierwszego dziecka i "13" dla emerytów

HIPOKRATES: Gala wręczenia nagród

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.03.2019, 14:04

nauczyciele maja 3 miesiace wakacji - to przez dwa mogą popracować w lidlu w ramach podwyżki wynagrodzenia. Maja 3 podyplomowki , ciągle sie kształcą - zobaczymy jak wam pójdzie na kasie POWODZENIA

17.03.2019, 13:33

jak nie ma kto pracować w supermarketach, zatrudnić nauczycieli, piszą ze za malo zarabiają a pani na kasie taka głupia i zarabia więcej niz oni. Każdego kto podpisze gotowość doSTRAJKU wysłać do supermarketu, proszę sie nie obawiać tez mamy wyższe wykształcenie i nie gryziemy. Nie mamy rocznego urlopu na poratowanie zdrowia, KN i 18 godzin pracy. ZAPRASZAMY ciała pedagogiczne

18.02.2019, 15:24

JAK MIERZENIE DŁUGOŚCI FIUTA RAZEM Z KRĘGOSŁUPEM!

04.02.2019, 02:06

Masz całkowitą racje, też tam jestem i mam spokój.

03.02.2019, 14:29

A kto Ci broni jechać do UK i płacić tam za mieszkanie, jedzenie, itp. jeżeli chcesz mieć jak w UK, to nikt nie broni jechać, a może sprawdź najpierw koszty utrzymania w UK versa Polska a potem pisz! Ciekawe czemu nie piszesz np. o zarobkach w Indiach :-)))))

29.01.2019, 16:11

Ja już tam jestem od tygodnia - zobaczymy kiedy mi jakiś uczeń wpadnie:)

23.01.2019, 09:18

Idźcie do EuroKadry, do agencji pracy. Teraz naprawdę łatwo można znaleźć zatrudnienie w znanych markach, tak wygląa rynek. Nie pamiętam, kiedy ostatnio było tak łatwo o lepsze zatrudnienie. Korzystajcie z możliwości, jakie daje wam rynek.

19.01.2019, 23:11

Piszecie o tym już 2 tyg. Rzygac się chce.Podajcie ile zarabiają w UK?

18.01.2019, 23:38

masz rację dziewczyno - nikt nie pisze o tym ile płaci się pracownikom a ile zarabia sieć. Pracowałem na pewnym szczeblu i np dla sklepu ogromną stratą jest np brak w dostawie energii przez 1g gdy nie ma zapewnionego agragatu. Przez godzinę w dobrej lokalizacji sklep zarabia na dniówki dla wszystkich pracowników :)
Przy przemiale jaki mają np biedronki, zarobki pracowników są na poziomie krajów 3 świata i wystarczają na zaspokojenie podstawowych potrzeb bytowych.

18.01.2019, 22:12

Skąd te informacje. To wszystko jest kłamstwem.
Dzisiaj byłam na rozmowie w Lidlu. Zaproponowano mi 3/4 etatu i 1600 zł. Na Takie wynagrodzenie mogę liczyć jeśli przez cały miesiąc nie wezmę urlopu lub L4. Jeśli jednak taka sytuacja będzie miała miejsce (wystarczy jeden dzień zwolnienia!) zarobię mniej. W darmowym pakiecie socjalnym jest tylko prywatne ubezpieczenie. Karta Multi sport płatna, bony tylko na Boże Narodzenie, paczki dla dzieci do 14 roku życia.
W sklepie w którym byłam tylko 2 kasjerki mają umowę na pełny etat i P. menadżer powiedziała mi ,że 1600zł to dobre pieniądze. Kto pisze te pozytywne komentarze...nie mam pojęcia. Skąd te informacje o zarobkach!!! Najlepiej porozmawiać z pracownikami i nie pisać kłamstw. Jeszcze raz pytam skąd te informacje o zarobkach. Przyjrzyjcie się całej tej sprawie drodzy redaktorzy , napiszcie w końcu prawdę. Nagłośnijcie w końcu fakt,że Lidl, Biedronka mają tanią siłę roboczą na 3/4 etatu.

18.01.2019, 11:19

Nie to co opierdalacze z wielu resortów którzy nie pracą a L4 i tupaniem swój byt sobie poprawiają ....... prawdę mówię ?

18.01.2019, 09:26

w niemczech w lidlu na kasie zarabia sie gora 1200-1500 eu i to nie jest wcale duzo,bo po odliczeniu wszystkiego moze zaoszczedzisz 200-300 eu albo wcale

17.01.2019, 23:35

Zarobki wcale nie są wyższe. Nie wiem kto pisał ten artykuł lecz połowa to brednie. Moje znajome które pracują też na innych sklepach (wymienionych w artykule.) Mówią to samo. Zarobki nie są wcale takie jak tu piszą. Nie wierzcie w bajki.

17.01.2019, 22:22

To może zarejestruj się na angielskiprywatnie.pl Tam mozna sobie złapać dodatkowego ucznia.

17.01.2019, 21:11

Fajni ludzie i tacy którzy rozumieją inni. Bardo pozytywne odczucia i dla mnei dobra płaca. Ja nie narzekam absolutnie bo wszystko jest ok.

17.01.2019, 20:26

Nauczycielom polecam udanie się na swoje, ogłaszanie na portalach jak angielski prywatnie i święty spokój. Amen

17.01.2019, 11:16

A ile to będzie netto hahaja

17.01.2019, 11:16

A ile to będzie netto hahaja

17.01.2019, 07:17

To zachęcam do aktualizacji swojego CV i zaczęcia jego rozsyłania. Krok do przodu pomoże znaleźć coś lepszego. Nawet na tym samym stanowisku w innej firmie za lepsza stawkę.

16.01.2019, 23:30

Jakie dyżury w biedronce czegoś nie wiem

14.01.2019, 19:20

Pisanie aby zapełnić rubryki.
Proszę podać to w tabelce , sami potrafimy wyciągać wnioski .
Chociaż może przeceniam możliwości czytelników ( patrząc, że ukazał się taki tekst -to wiele jest możliwe ).

13.01.2019, 16:32

Hmm pieniadze to nie wszystko ?? licza sie bonusy?? bonusy to sie licza przy pensjach typu 6-7 tys zł wtedy pieniadze nie maja takiego znaczenia 3-4 stówy w ta czy w tamta szału nie robia ale jak znaczenie przy pensji 2000zł netto nie maja pieniądze to ja nie wiem czy do pracy chodzimy by zarobić czy zyskać bonus??

13.01.2019, 00:02

Poza tym artykul wyswiwtla sie codziennie jak reklama.

13.01.2019, 00:02

Poza tym artykul wyswiwtla sie codziennie jak reklama.

11.01.2019, 17:08

Polacy pracują najwięcej w Europie. Inną kwestią jest efektywność pracy.