IT-ACADEMY. Najlepsze kursy programowania w Krakowie

  IT-ACADEMY. Najlepsze kursy programowania w Krakowie

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  IT-ACADEMY. Najlepsze kursy programowania w Krakowie
  IT-ACADEMY. Najlepsze kursy programowania w Krakowie

  Tym, co najsilniej motywuje do pracy jest czynnik finansowy. Ma on kluczowe znaczenie dla wszystkich Polaków, niezależnie od wieku, płci lub miejsca zamieszkania. Okazuje się, co zresztą nie jest niespodzianką, że na zdecydowanie najwyższe zarobki w kraju mogą liczyć przedstawiciele sektorów IT. Według najnowszych badań jednego z polskich serwisów z ofertami zatrudnienia, w czołowej 20. najlepiej opłacanych profesji znalazło się aż dziesięć specjalizacji związanych z branżą teleinformatyczną (cztery z nich otwierają listę) i cztery zaliczające się do sektora finansowego. Popyt na wysokiej klasy specjalistów z tych sektorów wciąż nie został zaspokojony, co znajduje potwierdzenie także na rynku edukacyjnym. Praktycznie nie ma bezrobotnych wśród absolwentów kierunków związanych z IT. Według ostatnich doniesień w Polsce brakuje 50.000 programistów.
  Każdemu, kto chce pracować w prestiżowej branży IT, w osiągnięciu wymarzonego celu pomoże

  Szkoła programowania IT-Academy w Krakowie.
  Absolwenci IT-Academy bardzo szybko znajdują pracę i otrzymują korzystne propozycje od pracodawców, nawet jeszcze przed końcem szkolenia. Dziś niektórzy pracują w znanych firmach IT na całym świecie, inni z kolei założyli własną działalność i spełniają się jako freelancerzy.

  Na Kursy programowania [KLIKNIJ] w IT-Academy mogą się zgłaszać osoby w każdym wieku – także bez żadnego doświadczenia, ale również wszyscy, którym zależy na zwiększeniu swojego poziomu zawodowego. Często są to pracownicy bankowości, specjaliści od marketingu i sprzedaży, administratorzy systemowi oraz programiści. Program jest skonstruowany tak, aby w trakcie szkolenia programowania uczestnicy przeszli przez wszystkie główne tematy, uporządkowali wiedzę i wyrobili sobie pewne pozytywne nawyki. Jakie kursy oferuje IT-Academy? Różnorodne, takie jak m.in. Java [KLIKNIJ], HTML, CSS, JavaScript, Selenium [KLIKNIJ], SQL, MySQL, Oracle albo szkolenie testera oprogramowania [KLIKNIJ] (program szkolenia Testera QA odpowiada wymogom, które stawia ISTQB - Międzynarodowa Organizacja certyfikująca specjalistów testerów - wobec kursów przygotowujących do zdawania egzaminu ISTQB Foundation level.

  Na kursach największą wagę kładzie się na zadania praktyczne – 80 proc. czasu szkolenia to praktyka, to ona czyni bowiem mistrza i jest kluczem do przygotowania wysoko wykwalifikowanego pracownika. Teoria i praktyka nauczana jest na zajęciach przez instruktora, w domu uczniowie mogą sięgać po dodatkową wiedzę lub utrwalać materiał z lekcji. Minimalny czas trwania kursu to pół roku, płatności są comiesięczne. Nauka odbywa się stacjonarnie, w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego studenta i sprawia, że poziom nauczania i przyswajania materiału stoi na bardzo wysokim poziomie. Wykładowcy IT-Academy to zawodowi, profesjonalni programiści z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach IT. Ich wiedza, nowoczesne metody nauczania, zaplecze technologiczne, komfortowe sale, aktualne materiały szkoleniowe, wideo-lekcje, książki, a także pracownicy sekretariatu gotowi odpowiedzieć na dowolne pytania i pomóc z organizacją procesu nauki, to kolejne niebagatelne atuty IT-Academy. Warto bowiem dodać, że szkolenia oprogramowania oparte są na elastycznym grafiku, co pozwala wszystkim cierpiącym na brak wolnego czasu lub pracującym na pełny etat wziąć w nich udział. Po zdaniu egzaminu studenci otrzymują certyfikat, a pod koniec każdego kursu przygotowywani są do rozmów kwalifikacyjnych na stanowiskach w branży IT. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim, co pozwala na przygotowanie się do rozmów kwalifikacyjnych w międzynarodowych firmach. Zaczynamy od edukacji, kończymy zatrudnieniem!

  IT-Academy
  31-153 Kraków, ul. Szlak 65
  Telefon: +48 730 362 561
  E-mail: biuro@it-academy.pl
  Skype: itacademykrakow
  www.it-academy.pl  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo