Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Węgrzcanka - KS Olkusz 2:1 (1:0)...

IV liga: 6-7 kwietnia, relacje z meczów 19. kolejki. Co zdarzyło się w niedzielę?

Węgrzcanka - KS Olkusz 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Dudzik 13, 1:1 Kiczyński 48, 2:1 Grandinetti 81.

Węgrzcanka: Siwiecki - Barnaś (60 Prochwicz), Niane, Grotkowski, Lewiński - Dudzik (44 Filipowski), Stós, Kalicki, Biel (88 Wiśniewski) - Burkat (58 Majewski), Grandinetti (90 Drame).

Olkusz: Sroka - Żak, Kiczyński, Szczepanik, Mrożek - Kozicki, Sz. Barczyk, Iskierka, Pope, Smolarczyk (74 Tumiłowicz) - Szymański.

Sędziował: Jakub Kita (Chrzanów). Czerwona kartka: Żak (70, po dwóch żółtych). Widzów: 180.

W I połowie lepsze wrażenie sprawiali goście, ale gola zdobyła Węgrzcanka: Dudzik zagłówkował po centrze Barnasia z wolnego. Tuż po przerwie Kiczyński kopnął do siatki piłkę odbitą od słupka, jednak ostatnie słowo należało do miejscowych: Grandinetti pokonał Srokę w sytuacji sam na sam.

Poprawiała urodę w trakcie ciąży?! Rolniczka postawiła sprawę jasno!