Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Prądniczanka Kraków - Borek Kraków 7:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Kostuj 21, 2:0 Sędłak 31, 3:0 Florek 52, 4:0 Kostuj 53, 5:0 Grudnik 61, 5:1 J. Seweryn 63, 6:1 Kostuj 66, 7:1 Kawa 88.
Prądniczanka: Mleczko - Florek, Olkuski, Paciorek - Rogóż (72 Sąder), Kawa, Wadowski (60 Polniak), Przesławski - Kostuj (80 Półtorak), Sędłak (65 Pępkowski), Grudnik.
Borek: Żurek - Dziekan, Ziarko, Studnicki, Kozień, Warchoł (55 Czaban) - Wawrzonek, Dąbrowski, Pałac (55 Strzeboński), J. Seweryn - Piaskowski (46 Tokarz).
Sędziował: Karol Pigulak. Żółte kartki: Kawa - Wawrzonek.

W I połowie gospodarze zdobyli dwa gole po ładnych strzałach z dystansu. W kilka minut po zmianie stron było „po meczu”, a ostatecznie skończyło się pogromem; wynik na 7:1 ustalił Kawa po wolnym. W Prądniczance hat-trickiem wyróżnił się Kostuj. Goście mogą żałować, że przed przerwą Dąbrowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a Wawrzonek nie trafił do praktycznie pustej bramki.

Klasa okręgowa Kraków, grupa II. Relacja z meczów rozegranych 5-6 czerwca 2021