Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Tempo Rzeszotary - Karpaty Siepraw 1:4 (0:0)...

Klasa okręgowa Kraków, grupa III: relacje z meczów z 21 maja (22. kolejka)

Tempo Rzeszotary - Karpaty Siepraw 1:4 (0:0)
Bramki: 0:1 Zając 48, 0:2 Zając 60, 0:3 Sobótka 65, 0:4 T. Szablowski 74, 1:4 Mitka 89.
Tempo: Chlistała - A. Szablowski, Bortniczuk, Kozioł (60 Bitka), Mitka - Bielański (75 Przetocki), Zacharen (75 Serweta), Chachlowski, Jeleń (60 Pabian), M. Kuc - Wołowski (80 Stryszowski).
Karpaty: Wróblewski - Chryczyk (75 Kęsek), T. Szablowski, Jagła, Lesak - B. Chlebda (69 Korzeniowski), Kubera (70 Sołtys), Sobótka (80 Biskup), Armatys, G. Chlebda (69 Salawa) - Zając.
Sędziował: Tomasz Żelazny. Żółta kartka: Zając.

Walczące o awans Karpaty w starciu z zagrożonym spadkiem Tempem w I połowie miały przewagę, ale nie przekuły jej na gole. Udało się tuż przerwie, gdy Zając odebrał piłkę obrońcy i „fałszem” przelobował bramkarza. Grający trener trafił też w 60 min w bliższy róg, po podaniu z głębi pola i przedłużeniu zagrania głową przez G. Chlebdę. Ten ostatni po chwili zaliczył asystę także przy bramce Sobótki. Gol Szablowskiego z wolnego z 18 m dopełnił dzieła.

Polecamy

Była numer 2 na świecie o Świątek: „Nie podziwiam jej gry, ale super profesjonalizm”

Rybakina przed półfinałem z respektem do Świątek. Gdzie i o której oglądać?