Konkurs SMS "Lotos Poland Tour FIS Grand Prix 2011"

Redakcja
REGULAMIN Z DNIA 13 lipca 2011 r. KONKURSU SMS pt. "Lotos Poland Tour FIS Grand Prix 2011

§ 1 [Postanowienia ogólne]

1. Organizatorem Konkursu SMS pt. "Lotos Poland Tour FIS Grand Prix 2011" jest POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 41, poczta 02 - 672 Warszawa; Oddział Prasa Krakowska w Krakowie, al. Pokoju 3, poczta 31-548 Kraków, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym w wysokości 41 503 000,00 zł; NIP 522-01-03-609, REGON 012047699-00086, zwana dalej Organizatorem.

2. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 09.201.1540 ze zm.).

3. Uczestnictwo w Konkursie ma charakter dobrowolny.

4. Organizator oświadcza, że w związku z Konkursem pełni funkcję administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 j.t. ze zm.). oraz że dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby Konkursu w zakresie i na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie i w przepisach prawa.

§ 2 [Warunki uczestnictwa w Konkursie]

1. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Konkurs trwa od dnia 18 lipca 2011 roku od godz. 10.00 do dnia 21 lipca 2011 do godz. 12.00

3. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

4. Udział w Konkursie polega na wysłaniu w czasie trwania konkursu wiadomości SMS na numer 72355 o formie "SKOKI.odpowiedź", gdzie w miejsce napisu "odpowiedź" należy wpisać odpowiedź konkursową nawiązującą do związanych z Konkursem materiałów publikowanych na łamach dziennika "Polska Gazeta Krakowska" w trakcie trwania Konkursu. Koszt jednej wiadomości SMS wynosi 2 złote netto, którą to kwotę należy powiększyć o należny podatek VAT (koszt wiadomości SMS brutto 2,46 złotych).

5. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika postanowień niniejszego regulaminu w całości i Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

6. Każdy Uczestnik Konkursu może wysłać dowolną ilość wiadomości SMS.

7. Wysłanie przez Uczestnika Konkursu wiadomości SMS powoduje otrzymanie od niego zwrotnej wiadomości SMS od organizatora Konkursu.

§ 3 [Nagrody i rozstrzygnięcie Konkursu]

1. W Konkursie przewidziane są Nagrody:

- 12 biletów na konkurs skoków "Poland Tour FIS Grand Prix 2011" w Zakopanem w dniu 22 lipca

- 12 biletów na konkurs skoków "Poland Tour FIS Grand Prix 2011" w Zakopanem w dniu 23 lipca

2. Nagrody prezentowane są na łamach dziennika "Polska Gazeta Krakowska" w czasie trwania Konkursu.

3. Rozstrzygnięcia Konkursu dokona Jury Konkursowe składające się z przedstawicieli Organizatora najpóźniej w dniu 21 lipca 2011 roku, dokonując wyboru dwudziestu czterech najciekawszych i najbardziej oryginalnych spośród zgłoszonych odpowiedzi. Decyzja Jury Konkursowego jest ostateczna.

4. Najpóźniej w terminie 24 godzin od upływu dnia, w którym Jury Konkursowe dokona rozstrzygnięcia Konkursu, Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o jego wynikach, a także o sposobie i terminie odbioru Nagrody, telefonicznie przez Organizatora.

5. Uczestnicy Konkursu, którzy nie otrzymują nagrody w Konkursie, nie są o tym fakcie informowani przez Organizatora.

6. Organizator oświadcza, że jest podmiotem przyrzekającym publicznie Nagrody oraz wydającym Nagrody.

7. Laureat Konkursu traci możliwość ubiegania się o wydanie Nagrody, jeżeli nie wykona czynności mających na celu umożliwienie wydania mu Nagrody, określonych w rozmowie telefonicznej o której mowa w ust. 4 powyżej, w terminie miesiąca od dnia odbycia tej rozmowy telefonicznej. Laureat Konkursu jest informowany o skutkach upływu terminu w rozmowie telefonicznej, o której mowa w ust. 4 powyżej.

§ 4 [Procedura Reklamacyjna]

1. Reklamacje mogą być zgłaszane w terminie 7 dni od dnia wydania nagród. Reklamacje złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Decyduje data wpłynięcia reklamacji.

2. Rozpatrzeniu podlegają wyłącznie reklamacje zgłoszone w formie pisemnej (przesłane listem poleconym) na adres Organizatora z dopiskiem " reklamacja". Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko, dokładny adres uczestnika oraz powód i opis reklamacji.

3. Rozpatrywanie reklamacji trwa 14 dni, włączając w to zawiadomienie uczestnika o wyniku reklamacji (decyduje data stempla pocztowego). Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń w sądzie właściwym ze względu na siedzibę Organizatora w Krakowie.

§ 5 [Postanowienia końcowe]

1. Ilekroć w niniejszym regulaminie jest mowa o przysłaniu SMSa Organizatorowi, należy przez to rozumieć wpływ SMSa na serwer systemu teleinformatycznego stworzonego w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu.

2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działania lub zaniechania uczestników Konkursu oraz osób trzecich (m. in. operatorów sieci GSM).

3. W trakcie trwania całego konkursu jego uczestnicy mogą otrzymywać SMSem informacje o przebiegu konkursu oraz zachęcające do dalszego udziału.

4. Niniejszy regulamin zostanie udostępniony uczestnikom konkursu do wglądu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.krakow.naszemiasto.pl w trakcie trwania Konkursu.

5. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Ogólnego konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse oraz prawo powszechnie obowiązujące.

6. Wszelkie spory związane z Konkursem, którego dotyczy niniejszy Regulamin rozpoznawane będą przez sąd właściwy dla siedziby Organizatora w Krakowie.

Koronawirus fake news. Oto największe absurdy.

Wideo

Materiał oryginalny: Konkurs SMS "Lotos Poland Tour FIS Grand Prix 2011" - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3