Krakowska firma wysoko w rankingu FT 1000

Materiał informacyjny Delante
W Unii Europejskiej są tysiące miast i setki tysięcy przedsiębiorstw. Nie tak łatwo polskim przedsiębiorcom dorównać ich konkurentom zza Odry. A mimo to to właśnie jedna z krakowskich firm zajęła 120. miejsce w całej Europie na 1000 w piątej edycji prestiżowego, corocznego rankingu FT 1000: Europe’s Fastest Growing Companies. Kto to taki? Poznajcie… Delante, jedną z 31 polskich firm w zestawieniu FT 1000.

Kim jest Delante?

Delante to pochodząca z Krakowa agencja SEO / SEM, założona w 2014 roku przez trójkę pasjonatów online marketingu, świata biznesu, e-commerce i IT, Michała Burkiewicza, Mateusza Calika i Jacka Blauta. Do dziś firma współpracowała z najbardziej rozpoznawalnymi brandami w Polsce: Notino, Ceneo, Znak, czy Ziaja. Na liście ich Klientów znajdują się setki polskich i zagranicznych firm, którym Delante pomogło w rozwinięciu ich biznesów. W jaki sposób?

Delante - kluczowe usługi

Delante specjalizuje się w pozycjonowaniu stron internetowych i kampaniach Google Ads. Od samego początku swojego istnienia wykorzystuje najnowsze trendy marketingu efektywnościowego. Mówiąc bardziej “po ludzku”, specjaliści Delante robią, co mogą i dbają o to, aby sklepy online i strony firmowe ich Klientów były możliwie najlepiej widoczne w internecie, a przede wszystkim w wyszukiwarce Google, i aby generowały dla nich jak największe przychody.

Co więcej, jeśli np. polska firma chce wyjść na zagraniczne rynki ze swoimi produktami i usługami online, to właśnie taka agencja SEO, jak Delante, może być najlepszym portem do wypłynięcia na szerokie wody. Nic nie działa tak dobrze na zbudowanie świadomości marki i zwiększenie sprzedaży przez internet jak działania SEO i SEM.
Wyróżnienie w rankingu FT 1000, ale także wiele innych, branżowych nagród, o których za chwilę, to tylko dowód na to, że zespół Delante wie, co robi i zna się na swoim fachu.

Delante - statystyki, które robią wrażenie

Krakowska agencja SEO Delante działa prężnie już siódmy rok, a wciąż nie zwalnia tempa.

1163% wzrostu? Bardzo proszę!

Jak można wyczytać z rankingu Financial Times, obroty Delante wzrosły od 2016 roku z poziomu 122 524 Euro do 1 570 649 Euro w 2019 roku. To ogromny wzrost - aż o… 1163%! Oby każda krakowska firma mogła pochwalić się takimi wynikami!

Delante nagrodzone przez Klientów i branżę

Polska i międzynarodowa branża marketingowa, ale także Klienci doceniają wysoką jakość usług Delante. Ranking FT 1000 to nie jedyne wyróżnienia Delante w ostatnich latach. Na 64 recenzje w międzynarodowym serwisie technologicznym Clutch.co zgromadziła średnią ocen 5/5. To wręcz idealny wynik.

Do tego Delante jest laureatem Technology Fast50 2020 od Deloitte, a także zostało nominowane w takich konkursach jak Global Agency Awards 2020, Global Search Awards 2020 czy International Performance Marketing Awards.

Agencja SEO z Krakowa podbija światowe internety. A Ty?

Chcesz, aby razem z nią Twoja firma również podbiła wyszukiwarkę? Wybierz do współpracy partnera, który wie co zrobić, aby pozycjonowanie Twojej strony WWW pracowały na korzyść Twojego firmowego portfela. Wybierz Delante i razem ze swoim biznesem zdobywaj szczyty list przebojów w Google.

Dodaj ogłoszenie