Kto kryje Pawła M.? Wisła Kraków wciąż nie odcina się od działalności mężczyzny poszukiwanego listem gończym [KOMENTARZ]

  • Dziennik Polski

(krzyk)

W maju tego roku za Pawłem M., pseudonim „Misiek” albo „Gruby” Centralne Biuro Śledcze Policji wydało list gończy. Od tamtej pory wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją. Natomiast ten, kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa uniknąć odpowiedzialności karnej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Poszukiwany listem gończym Paweł M.
 CBŚP

Paweł M. od kilku lat jest właścicielem siłowni funkcjonującej na terenie Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. Można domniemywać, że w związku z prowadzonym biznesem kontaktuje się z osobami, które na co dzień zarządzają siłownią, a może nawet bezpośrednio z działaczami klubu. Czy w związku z tym policja otrzymała z Reymonta jakikolwiek sygnał, który pozwoliłby jej podjąć trop?

Może tak, może nie, żadna ze stron tego nie ujawnia. Wiemy jednak na pewno, że ani zarząd TS, ani zarząd Wisły SA (na czele obu stoi Marzena Sarapata) w żaden sposób oficjalnie nie wyraziły chęci odcięcia się od poszukiwanego listem gończym mężczyzny, o potępieniu jego działalności nie wspominając.

W oświadczeniu wiślackiego stowarzyszenia wydanym w reakcji na sobotni odcinek „Superwizjera” na antenie TVN24, w którym autor reportażu postawił zarzut współpracy zarządu klubu z bandytami, podkreślając, że na ich czele stoi „Misiek”, jest powołanie się na analizę prawną, z której ponoć wynika, że rozwiązanie umowy z firmą Pawła M. narazi klub na proces i odszkodowanie. Nie ma żadnej informacji o jakiejkolwiek próbie podjęcia rozmów z "przedsiębiorcą" o przedwczesnym jej rozwiązaniu. A dodajmy, że wygasa ona dopiero w listopadzie 2019 roku.

Co więcej, działacze przekonują, że złożona kilka lat temu przez „Miśka” propozycja była najlepszą z możliwych! „Nieprzyjęcie wówczas atrakcyjnej oferty najmu pomieszczeń mogłoby zostać uznane za działanie na szkodę stowarzyszenia”. Mówiąc wprost – działacze Wisły beznamiętnie utrzymują, że związanie się na wiele lat (bez zastrzeżenia możliwości odstąpienia od umowy w dowolnym momencie) z osobą, która rzuciła z trybun nożem w głowę Dino Baggio podczas meczu Wisły z Parmą, narażając klub na ogromne straty z powodu kar nałożonych przez UEFA, było jedynym dobrym rozwiązaniem!

Już więc wiemy, kto stoi murem za Pawłem M. Pytanie tylko, czy dlatego, że chce, czy dlatego, że musi.

Czytaj także:


Brutalny gang rządzi w Wiśle Kraków? [FAKTY, POLEMIKI]

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Wideo

polecane: "Bez ściemy" o prawnikach

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.09.2018, 21:47

Misiek wporzo gość chodziłem z nim do szkoły był chuliganem w kurwi mnie raz jak jebnął Dino gagi w łeb bo wisla nie mogła w tedy grac w lidze mistrzów

20.09.2018, 19:06

Zlikwidowac to powinni twoja stara i wtedy by cie nie wysrala

20.09.2018, 16:38

a wszyscy mówią milicyja ! dziewczyna wie!!!

20.09.2018, 11:13

A o Cracovii już nikt nie napisze?Banda patologii,ćpunów,dresów i degeneratów.Cracovia to gorsza liga niż Wisła.Wiem piszę a patologia z craxy każdego zaczepia i odgraża.Kazimierz,Kurdwanów,Huta czemu nikt nic z tym nie robi i nie zamyka cracovii?

19.09.2018, 22:45

jestem z Krakowa i trochę to smutne. Ale nie trzeba być kibicem, żeby wiedzieć co się w Wiśle dzieje. dziwi mnie dlaczego nie piszą nic o Cracovii?... przecież oni chyba mają większe wpływy w poszczególnych dzielnicach.

19.09.2018, 13:41

Wygląda jak szympans.

19.09.2018, 10:04

Przed organami ścigania, czy mafijnymi cynglami dla których stanowi wielkie zagrożenie ?
Co ciekawe, to nie jedyna patologia w krakowskim sporcie. Nie mogę pojąć , że osoby skazane za umyślne przestępstwa tuż po wyjściu z ZK działają w biznesach, kreują się na sportowych zbawców, kierują firmami, do których kontrolerzy boją się jechać.

19.09.2018, 07:51

Urząd skarbowy nie wie, policja nie wie, prokuratura nie wie, CBA,CBŚ nie wie, a kto wie ? Wie o nim wszystko p. dziennikarz TVN i nie robi doniesienia ! A służby nie czytają gazet ,nie oglądają TVN i dalej pozostają niewidzący i niesłyszący.

18.09.2018, 22:11

Pani prezes trochę odwagi ? Przecież to Misiek zrobił ją prezesem, ona tylko tam figuruje, to jego koleżanka, która wcześniej prowadziła mu sprawy sądowe. Misiek jest faktycznym właścicielem Wisły, było o tym mówione w Superwizjerze.

18.09.2018, 21:44

Po twarzy widać, że michalski to myśliciel... inteligencja wręcz wyryta...
A poważnie,pani "prezes"może w końcu będzie pani miała trochę odwagi i coś opinii publicznej powiedziała na ten temat. Kibice chcą normalnego klubu, zwłaszcza akurat teraz gdy jest super atmosfera w zespole i grę Wisły aż chce się oglądać.Natomiast, dopóki kryminaliści pokroju michalskiego będą mieli najwięcej do powiedzenia, to żaden poważny inwestor nie zainwestuje w klub.To raczej jasne.Kibice, ze swoich składek też długo nie poprawią sytuacji.A kryminaliści pokroju michalskich, dukatów szymańskich niech się leją między sobą i handlują czym chcą, ale poza klubem.Patologia mnie nie interesuje, ale Wisła i owszem.Ten klub ma ponad 110letnią historię.Czy to dociera do pani wogóle, pani "prezes"...???

18.09.2018, 20:37

RUCH CHORZÓW WIDZEW I WISŁA DWA KUTASY JEDNA PIZDA !!!

18.09.2018, 19:43

To jakiś temat zastępczy, ciekawe co tam przepychają po cichu. Jak bojówka Ruchu pobiła jakiś przypadkowych meksykanów to po cichu komor podpisał traktat 1066. Żadne media o tym nie napisały tego dnia. 1066 oznacza że uzbrojone obce wojska, policje mogą operować w naszym kraju. Kiedy indziej amber gold anulowali odsetki a nam rzucili podobnego, sensacyjnego kotleta.

18.09.2018, 18:27

Łatwo sie domyślić, że po 2011 powinien być zamknięty nawias. Tekst w nawiasie to tylko objaśnienie głównego tekstu. Czyli nie chodzi tu o derby z 2011r.

18.09.2018, 16:54

Szambo.

18.09.2018, 16:43

Przecież prezesowa już zwołała konferencję prasową i stanowczo zaprzeczyła tym pogłoskom - to jest nawet na materiale Superwizjera. A już po projekcji reportażu kolejny raz zdementowała: dziennikpolski24.pl/brutalny-gang-rzadzi-w-wisle-krakow-klub-reaguje-na-zarzuty-postawione-w-programie-superwizjer-na-antenie-tvn-nowe-fakty/ar/13497973
Więc nie gadaj bzdur!

18.09.2018, 16:34

youtu.be/b9WjNccUQ2k

18.09.2018, 15:23

"Blizna" sprzedaje !

18.09.2018, 14:43

Naucz się debilu pisać po polsku bo nic z twojego wpisu nie można skumać !!

18.09.2018, 14:36

Po co prostowac cos na konferencji skoro mozna prostowac przed sadem i wyrwac gruba kase?

18.09.2018, 14:33

czy ktoś mu za to zapłacił?

18.09.2018, 13:56

A co z farmazonami krórymi poją chłopaków z Płaszowa Ps .Piotruś co poddał się karze w przeszłości pseudogagster i Ps .Skopek co ma jechanie po NH złodziej domowy tzn.wałki na swoich
Domniemani jedni z loderów WSH hahahah

18.09.2018, 13:46

Oj smutne to wszystko i boli prawdziwego kibica klub na którego mecze przychodzi 30 000 ludzi nawet mimo problemów gra ładna piłkę a tu reportaż dla mnie przykry reporter tez jakieś dziwne historie opowiada,prezes klubu tez milczy?glowa boli

18.09.2018, 13:12

Przede wszystkim pseudonim Locha!!!!!

18.09.2018, 12:51

Czy ten co rzucił nożem jest normalny, czy nie jest czasem psycholem.

18.09.2018, 12:31

Klub Wisła Kraków to organizacja przestępcza należy wiec zlikwidować.
Zamieszanych w bandę kibolską pod sąd