Małopolska zachwyca. Zobacz nieznane!

Materiał informacyjny Małopolska Organizacja Turystyczna
Lubisz poznawać mniej popularne miejsca, ale zachwycające swoim pięknem? Takie, że jak je widzisz, to masz ochotę podzielić się nimi ze swoimi znajomymi w social mediach? Jesteś na dobrej drodze, żeby lepiej poznać Małopolskę „poza utartym szlakiem”!

W Małopolsce pełno jest urokliwych i malowniczych miejsc. Znanych i tych mniej znanych. Do tych drugich trudniej trafić, ale warto czasem zejść z uczęszczanych szlaków lub spojrzeć na atrakcje z innej perspektywy.

Jeśli uwielbiasz odkrywać malownicze i wyjątkowe miejsca, to z pewnością musisz poznać propozycje Ani Dąbek (przewodniczki po Ojcowskim Parku Narodowym). Zna każdy centymetr Ojcowskiego Parku Narodowego, a także jego okolice. Kilka z tych miejsc możesz poznać bliżej. Zapraszamy do obejrzenia filmów!

W mistycznym świecie

Chcesz poznać jedno z niezwykłych miejsc Małopolski? Zobaczyć przepiękne barkowe zdobienia oraz malowniczą okolice? Poznaj historię pustelni bł. Salomei w Grodzisku. Zobacz!

Szmaragdowa rzeka

Może masz ochotę odetchnąć w malowniczej scenerii? Zaledwie 40 min od Krakowa. Zobacz, co czeka na Ciebie na szlaku wzdłuż doliny Sztoły. Zachwyć się wyjątkowymi widokami i szmaragdowym kolorem rzeki. Zobacz!

Na cztery pory roku

Jeśli szukasz idealnego miejsca na spacer w upalne i deszczowe dni? Zobacz, co kryją podziemia Wierzchowskiej Jaskini Górnej. Podziwiaj nieprzeciętne skalne cuda natury. Poznaj mieszkańców jaskini i sprawdź, czy na podziemnej sali balowej można tańczyć. Zobacz!

Ale to nie wszystko! Źródło Jordana w Ściborzycach w Dolinie Dłubni, Dąbrówka Tarnowska, rezerwat przyrody Zimny Dół w miejscowości Czułów, Pustynia Błędowska, Srebrny Szlak Gwarków Okulskich – to przykłady niezwykłych, i poza „utartym szlakiem” miejsc, które poleca Ania. Znajdziecie je na www.poznajmysie.malopolska.pl. Wszystkie miejsca na stronie to propozycje Ambasadorów kampanii „Małopolska. Poznajmy się!” i lokalnych, przecież to oni najlepiej znają swoje tereny. Polecają oni wszystkim swoje ulubione, nieznane i wyjątkowe miejsca.

Dodatkowych inspiracji do podróżowania po Małopolsce dostarcza regionalny portal turystyczny visitmalopolska.pl. Znajdziecie w nim m.in. pakiety ekowycieczek, atrakcje dla dzieci, informacje o trasach i szlakach rowerowych, zimową ofertę regionu i wiele więcej.

Wideo

Materiał oryginalny: Małopolska zachwyca. Zobacz nieznane! - Polska Times

Dodaj ogłoszenie