MATURA 2015. ANGIELSKI rozszerzony TECHNIKUM LICEUM ARKUSZE + TESTY + ODPOWIEDZI

red./natablicy.pl
MATURA 2015. ANGIELSKI rozszerzony ARKUSZE + TESTY + ODPOWIEDZI z angielskiego Andrzej Wiśniewski
MATURA 2015. ANGIELSKI. O godzinie 14 rozpoczął się egzamin maturalny z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Egzamin z języka angielskiego, według maturzystów, na poziomie podstawowym był banalny. Jakie zadania będą na maturze z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym? ANGIELSKI rozszerzony TECHNIKUM LICEUM ARKUSZE + TESTY + ODPOWIEDZI

MATURA 2015. ANGIELSKI: Co będzie na teście? [ARKUSZ PYTAŃ podstawowy, ODPOWIEDZI, ZADANIA]
ANGIELSKI podstawowy PYTANIA + ODPOWIEDZI z angielskiego + ARKUSZE

MATURA 2014. ANGIELSKI: poziom podstawowy [ARKUSZ PDF]

Matura 2015 w maju tego roku będzie przeprowadzona w dwóch formułach. Absolwenci technikum przystąpią do egzaminu w formule obowiązującej w 2014 roku. Absolwenci liceum ogólnokształcącego przystąpią do egzaminu w nowej formule, obowiązującej od 2015 roku.

MATURA 2015. ANGIELSKI rozszerzony TECHNIKUM LICEUM ARKUSZE + TESTY + ODPOWIEDZI

MATURA 2015. Język Angielski LICEUM [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]

Aby zdać maturę z języka angielskiego należy uzyskać 30 proc. punktów. Język angielski jest najchętniej wybieranym przez maturzystów językiem obcym. Chęć zdawania na maturze języka angielskiego zadeklarowało w tym roku ponad 172 tys. maturzystów z liceów ogólnokształcących, czyli prawie 90 proc. abiturientów z tych szkół oraz ponad 101 tys. abiturientów z techników, czyli około 85 proc.

MATURA 2015. ANGIELSKI: poziom rozszerzony. Licealiści przystąpią do egzaminu na nowych zasadach. Jest to wynik zmiany programowej, wprowadzonej trzy lata temu. Pytania egzaminacyjne będą polegały m.in. na określeniu głównej myśli tekstu, jego kontekstu oraz intencji autora. Pytania mogą dotyczyć też szczegółowych informacji w tekście. Wiedza maturzystów sprawdzana jest w trzech obszarach: rozumienia słuchanego tekstu, rozumienia pisanego tekstu i tworzenia wypowiedzi pisemnej.

WIDEO: MATURA 2015

Autor: Karolina Gawlik
MATURA 2015. ANGIELSKI: poziom rozszerzony
Każdy absolwent, który zdecyduje się przystąpić do egzaminu maturalnego, będzie obowiązkowo zdawał pięć egzaminów. Z języka polskiego – w części pisemnej i części ustnej, z wybranego języka obcego nowożytnego – w części pisemnej i części ustnej, z matematyki – w części pisemnej – przypomina dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dr Marcin Smolik.

Matura 2015 rozpoczęła się w poniedziałek, 4 maja egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym i egzaminem z wiedzy o tańcu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Na maturalnym egzaminie pisemnym maturzyści zdają obowiązkowo język polski, matematykę i język obcy. Uczniowie sami decydują sami, na jakim poziomie podstawowym, czy rozszerzonym będą zdawać egzamin. Chętni mogą je zdawać także na poziomie rozszerzonym.

Uczniowie wyniki swojego egzaminu maturalnego poznają 30 czerwca 2015, kiedy szkoły otrzymają świadectwa z wynikami egzaminu maturalnego.

Wideo

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

g
gosc
co jeśli zaznaczyłam zly temat pracy do tego olowkiem? ... napisalam artykuł a mialam pisac rozprawke i calkiem zapomnialam o tym.... nie zalicza?
f
f
nic, rok temu kolezanka nie zaznaczyła i nic sie nie stało
..
Co jeśli nie został zaznaczony temat z angielskiego rozszerzonego?
C
CEKAE
Arkusze i odpowiedz:

Podstawa i rozszerzenie: matura--2015.blogspot.com/2015/05/arkusze-odpowiedzi-jezyk-angielski.html
m
maturzystka
Arkusze i odp. do podstawy jak i rozszerzenia są już dostępne na stronie:
qck.pl/mlx
I są to oficjalne odp. z CKE
Dodaj ogłoszenie