Mecz AC Milan - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz AC Milan - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

SSC Napoli

2

2 1 połowa

• To tyle na dzisiaj, za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak. Zapraszam na kolejne relacje na żywo w Gol24.pl!

• Świetny mecz na zakończenie sobotnich zmagań w Serie A. Napoli zdobywa komplet punktów dzięki znakomitemu początkowi spotkania. Potem lepszy był Milan, ale Rossonerich stać było tylko na gola kontaktowego.

• To już koniec, ta sytuacja była ostatnią! Napoli inkasuje trzy punkty w Mediolanie!

• Niesamowite - strzał GŁOWĄ (!!!) na bramkę Pepe Reiny oddaje nie kto inny, jak Gianluigi Donnarumma po wejściu w pole karne Napoli w przedostatniej minucie, radzi sobie hiszpański bramkarz!

• Słabe zagrania Andrei Bertolacciego w pole karne, z łatwością przechwycił je Pepe Reina. To jedna z ostatnich szans gospodarzy.

• Rozpoczęła się pierwsza minuta doliczonego czasu. Milan nie ma już siły na dalsze ataki, a mecz potrwa aż o pięć minut dłużej.

• Niezwykle zmęczeni są piłkarze Napoli, dlatego dobrze mogą zaprezentować się zmiennicy. Piotr Zieliński aktywny na połowie przeciwnika stara się rozpoczynać akcje Napoli, ale nie ma już komu podać piłki, koledzy nie spieszą się do podań.

• M'baye Niang zameldował się już na murawie, zmieniając Mario Pasalicia.

• Tymczasem Marko Rog zmienia wyjątkowo zmęczonego Allana.

• Za chwilkę na murawie pojawi się jeszcze M'baye Niang, Vincenzo Montella wchodzi all-in - stawia na zmasowany atak.

• Jose Maria Callejon ukarany kartką za starcie z Davide Calabrią, a następnie dyskusję z sędzią.

• Rossoneri nadal wymieniają podania, są przy tym co jakiś czas faulowani, póki co nie przeprowadzają natomiast zmasowanych ataków, choć wkroczyliśmy w ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

• Gra uspokoiła się, Milan wymienia podania na własnej połowie. Cisza przed burzą? Mamy nadzieję, że tak.

• Andrea Bertolacci zastępuje Jose Sosę, obaj trenerzy mają jeszcze jedną zmianę do wykorzystania.

• ...a Piotr Zieliński zastępuje Marka Hamsika!

• Gianluca Lapadula zmienia Carlosa Bakkę...

• Arcyważna interwencja pod własnym polem karnym w wykonaniu... Giacomo Bonaventury, który odebrał piłkę Driesowi Mertensowi. To nie jest dzień Belga.

• Za moment podwójna zmiana w ekipie gospodarzy.

• Gianluigi Donnarumma! Ależ młody bramkarz powstrzymał Driesa Mertensa w sytuacji sam na sam! Co za interwencja, golkiper rehabilituje się za błędy z pierwszej połowy!

• Fantastyczna interwencja Gianluigiego Donnarummy, bardzo ważne wyjście do piłki i efektowne wypiąstkowanie dośrodkowania poza pole karne! Ależ przeczytał grę młody bramkarz.

• Marek Hamsik złapany na spalonym. Przez ostatnie kilka minut Napoli próbowało w końcu przejąć inicjatywę, ale ta wraca do Milanu.

• Z piłką w pole karne przedziera się Dries Mertens, oddaje mocny strzał z narożnika pola karnego, ale nie zmusił nawet do interwencji bramkarza Milanu.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu - Amadou Diawara zmienia Jorginho.

• Suso uderza sprzed pola karnego, ale jest to strzał bardzo niecelny.

• Znakomicie wygląda ten pierwszy kwadrans po przerwie. Stroną dominującą jest Milan, Napoli schowane za podwójną gardą póki co doskonale się broni.

• Carlos Bacca nurkuje w polu karnym i dostaje żółtą kartkę. Ewidentna symulka.

• Za mocne górne podanie Jose Sosy do Mario Pasalicia. Bardzo aktywny jest Chorwat w drugiej połowie.

• Lorenzo Insigne podchodzi do stojącej piłki i uderza około metr nad poprzeczką.

• Dries Mertens faulowany dwadzieścia metrów od bramki Milanu, żółta kartka dla Gustavo Gomeza.

• Tym razem to Mario Pasalić chciał oddać piłkę Carlosowi Bacce po błędzie obrony Milanu, bardzo ważną interwencję zaliczył Raul Albiol, który wślizgiem ratuje sytuację!

• Ruszają gospodarze! Dośrodkowanie Giacomo Bonaventury i Mario Pasalić uderza w poprzeczkę!

• Piłka w grze, ma ją Napoli!

• Już za moment ruszamy z drugą połową!

• Z pewnością po pierwszych dziesięciu minutach nie zapowiadało się na to, że to będzie ciekawe i wyrównane spotkanie, ale końcówka pierwszej połowy pokazała, że walka o trzy punkty wciąż jest otwarta.

• Póki co nie jest to najlepszy występ Gianluigiego Donnarummy, który zanotował dwie niepewne interwencje. Milan zaczął jednak grać lepiej, tutaj jeszcze wszystko jest możliwe.

• Rzut wolny w wykonaniu Suso wykonany zbyt mocno, ponad bramką. Do przerwy 2:1 prowadzi Napoli.

• Doliczony czas gry, sam na sam z bramkarzem wychodzi Carlos Bacca, powala go wracający za nim Lorenzo Tonelli, to powinna być czerwona kartka, a jest jedynie żółta i rzut wolny tuż przed polem karnym!

• Ważna interwencja Raula Albiola we własnym polu karnym, Hiszpan wybił piłkę po dośrodkowaniu Davide Calabrii.

• Mocne podanie na lewe skrzydło do Mario Pasalicia na lewe skrzydło, piłkarz Milanu nie opanował piłki, ale zdołał wywalczyć aut.

• Taka gra może się podobać. Po słabych pierwszych dwudziestu minutach w wykonaniu gospodarzy gra wyrównała się, oglądamy akcję za akcją, to podoba się kibicom.

• Żółta kartka dla Ivana Strinicia za niesportowe zachowanie. Napoli mogło zakończyć ten mecz i dobić Milan, a teraz musi się martwić o prowadzenie.

• Katastrofalne podanie Allana do Lorenzo Tonellego, które przechwycił Juraj Kucka. Pomocnik popisał się świetnym rajdem zakończonym perfekcyjnym wykorzystaniem sytuacji sam na sam.

• Jest, a jednak! Milan łapie kontakt, gola strzela Juraj Kucka!

• Milan bardzo bliski bramki kontaktowej! Gustavo Gomez po dośrodkowaniu pod samą bramkę główkuje niecelnie, zabrakło mniej więcej jednego metra, aby piłka zatrzepotała w siatce!

• Dobra interwencja Ivana Strinicia pod własną bramką, udało mu się nabić Suso i wywalczyć aut bramkowy.

• Po dwóch kwadransach gry i dwudziestu minutach bez gola mecz ożywił się, trwa walka cios za cios. Milan w końcu budzi się, czekamy na więcej!

• Już chwilę później mogło być 0:3! Cudowna akcja Napoli, po której sam na sam z bramkarzem wyszedł Dries Mertens, ale Belg fatalnie skiksował, przez co piłkę przejął golkiper Rossonerich!

• Pierwszy strzał gospodarzy, oddaje go Ignazio Abate. Obrońca zaangażował się w kontratak Milanu i zdecydował się na uderzenie, które łapie Pepe Reina.

• Josa Sosa ogląda żółtą kartkę za faul na Allanie. To było mocne wejście, zdecydowanie bardziej uzasadniona decyzja arbitra niż przy poprzednim upomnieniu.

• Póki co gra Milanu wygląda żenująco. Strata dwóch szybkich goli podziałała na Rossonerich szokująco, nie są w stanie skonstruować choćby jednej dobrej akcji.

• Davide Calabria z kartką za faul na Jose Marii Callejonie tuż przy linii bocznej w okolicach środka boiska.

• Carlos Bacca mógł dać drugi oddech Milanowi po przejęciu piłki na połowie Napoli, ale zbyt późno zdecydował się na podanie, przez co przejął ją Raul Albiol.

• Beznadziejne podanie Gabriela Paletty przez całą szerokość boiska opuszcza je przez linię boczną.

• Ilekroć swoją akcję chce spokojnie rozegrać Milan, to błyskawicznie piłkę odbierają rywale. Napoli gra dziś z niesamowitą werwą.

• Tym razem znacznie lepsza interwencja Gianluigiego Donnarummy, który odważnym wyjściem z bramki uprzedził Jose Marię Callejona, który wyprzedził Davide Calabrię i wychodził z nim sam na sam. Hiszpan zwija się z bólu.

• Gospodarze próbują się w jakiś sposób odgryźć, ale spotykają się z błyskawicznym kontratakiem Napoli. Tym razem jednak w polu karnym nurkował Dries Mertens, za co otrzymał żółtą kartkę.

• Co za tempo wrzucili goście! Najpierw bramkarz Milanu popisał się niepewną interwencją przy golu Lorenzo Insigne, by potem przepuścić piłkę między nogami po uderzeniu Jose Marii Callejona z bardzo ostrego kąta.

• CO ROBI NAPOLI? MILAN ZNISZCZONY JUŻ PO NIESPEŁNA DZIEWIĘCIU MINUTACH!!! 2:0, DO SIATKI TRAFIA JOSE MARIA CALLEJON!

• GOOOOOOL, LORENZO INSIGNE!!! Napoli szybko wychodzi na prowadzenie!

• Milan odpowiada akcją na prawym skrzydle, skąd dośrodkowania próbował Suso. Piłkę daleko poza pole karne wybił Raul Albiol.

• Błyskawiczny kontratak Napoli. Marek Hamsik przyjmuje piłkę po długim podaniu w pole karne, oddaje ją do Driesa Mertensa, który w starciu z Gabrielem Palettą pada na murawę. Sędzia nie dopatrzył się faulu, dobra decyzja arbitra.

• Piłka trafia do młodego Gianluigiego Donnarummy, który nieatakowany wybija równie mocno, co niecelnie, za linię boczną.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy, przy piłce AC Milan!

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie znany włoski arbiter międzynarodowy Gianluca Rocchi.

• Piłkarze pojawili się już na murawie - Milan w swoich tradycyjnych, czerwono-czarnych trykotach, które kontrastują z bielą i błękitem na strojach Napoli.

• Obie drużyny już ustawione w tunelu, czekamy na sygnał sędziego.

• Delikatnym faworytem tego meczu jest Napoli, ale pokonać Milan na San Siro będzie bardzo ciężko.

• Wciąż czekamy na powrót do kadry meczowej Arkadiusza Milika - może się to zdarzyć już w następnym meczu.

• Rezerwowi Napoli: Rafael Cabral, Luigi Sepe, Emanuele Giaccherini, Christian Maggio, Nikola Maksimović, Piotr Zieliński, Manolo Gabbiadini, Marko Rog, Leonardo Pavoletti, Amadou Diawarra i Igor Łasicki.

• Rezerwowi Milanu: Marco Storari, Alessandro Plizarri, Rodrigo Ely, Cristian Zapata, Luca Antonelli, Leonel Vangioni, Keisuke Honda, Andrea Bertolacci, Andrea Poli, M'baye Niang, Gianluca Lapadula i Patrick Cutrone.

• Czas zapoznać się z ławkami rezerwowych obu zespołów.

• W poprzednim dzisiejszym meczu Chievo Werona przegrało u siebie z Fiorentiną aż 0:3. Swoją drugą bramkę w drugim kolejnym meczu zdobył Federico Chiesa - w poprzedniej kolejce trafił do siatki Juventusu.

• Do meczu jeszcze około trzydzieści minut, ale na San Siro zebrała się już kilkudziesięciotysięczna grupa kibiców Rossonerich.

• Jak wiadomo, piłkarze Maurizio Sarriego chcą odebrać włoski tron Juventusowi, natomiast Milan Vincenzo Montelli pragnie powrócić do Ligi Mistrzów. Patrząc realnie, bliżej osiągnięcia swojego celu są dzisiejsi gospodarze.

• Trzecie Napoli zmierzy się dziś z piątym Milanem. Obie drużyny dzielą w tabeli cztery punkty, jednak i jedni, i drudzy potrzebują ich, by walczyć o swoje cele.

• Rozpoczęła się już rozgrzewka bramkarzy Napoli.

• Znamy już składy na to spotkanie. W jedenastce gości nie znalazł się Piotr Zieliński, reprezentant Polski zacznie mecz na ławce.

• Dobry wieczór Państwu, zapraszamy na wieczór z Serie A w Gol24.pl! Relację na żywo z meczu AC Milan - SSC Napoli prowadzić będzie dla Państwa Piotr Bernaciak.

JCZ

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

W tym sezonie Zieliński zdobył dla Napoli trzy bramki. Zanotował też tyle samo asyst ©East News

AC Milan - Napoli ONLINE. Piłkarze Napoli natchnieni spotkaniem z legendą klubu Diego Maradoną w hicie 21. kolejki Serie A powalczą na San Siro z Milanem. Z Polaków pewny gry jest tylko Piotr Zieliński. Na ławce zacznie zaś Igor Łasicki, a Arkadiusz Milik obejrzy spotkanie z trybun bądź w telewizji. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

AC Milan - Napoli ONLINE

Była przez moment nadzieja, że w składzie Napoli ujrzymy oprócz Piotra Zielińskiego również Igora Łasickiego. Wątpliwości rozwiała jednak osiemnastka, którą powołał trener Maurizio Sarri. Otóż znalazł się w niej Raul Albiol, którego z powodu przeziębienia na ostatnich treningach zastępował właśnie młody Polak. To Hiszpan utworzy duet stoperów z Nikolą Maksimoviciem.

Napoli łapie ostatnio wiatr w żagle. Odrobiło nieco straty do liderującego Juventusu Turyn, który przegrał z Fiorentiną (1:2). W tabeli jest trzecie. Z Milanem ma dobre wspomnienia. W sierpniu wygrało u siebie 4:2 (dwa gole Arkadiusza Milika). W poprzednim sezonie również znalazło na tę drużynę sposób – było 4:0 i 1:1. Gdyby przywołać ostatnią porażkę, to trzeba by było sięgnąć do grudnia 2014 roku. Milan zwyciężył wówczas 2:0.

Na przerwanie złej passy Milanu w meczach z Napoli raczej się nie zanosi. Faworytem pozostają goście, u których rośnie w siłę Zieliński. Taką asystą do Marka Hamsika popisał się z Pescarą:

AC Milan:
    Torino – Milan 2:2 (liga włoska, 16.01.2017)
    Milan – Torino 2:1 (Puchar Włoch, 12.01.2017)
    Milan – Cagliari 1:0 (liga włoska, 08.01.2017)

Napoli:
    Napoli – Pescara 3:1 (liga włoska, 15.01.2017)
    Napoli – Spezia 3:1 (Puchar Włoch, 10.01.2017)
    Napoli – Sampdoria 2:1 (liga włoska, 07.01.2017)

Ostatnie bezpośrednie spotkania

Napoli – Milan 4:2 (liga włoska, 27.08.2016)
    Napoli – Milan 1:1 (liga włoska, 22.02.2016)
    Milan – Napoli 0:4 (liga włoska, 04.10.2015)

Mecz AC Milan - Napoli TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sport. Wprowadzenie od 20:40, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Komentują Matuesz Święcicki i Filip Kapica. Relacja tekstowa minuta po minucie w GOL24.pl