Mecz Derby County – Leicester City ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Derby County – Leicester City ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Koniec meczu! "Kapitan Morgan" ratuje Leicester przed blamażem w 4. rundzie Pucharu Anglii, wyrównując stan rywalizacji. Czeka nas więc rewanż na boisku mistrza Anglii!

• Kolejna akcja górą w wykonaniu gości. Jednak Keogh zgrywa piłkę spokojnie do własnego bramkarza.

• Carson ratuje swój zespół przed utratą bramki! Paruje do boku płaskie uderzenie niewidocznego do tej pory Mahreza!

• 25 079 widzów ogląda fantastyczne widowisko.

• Cztery minuty doliczone.

• Mark Clattenburg nie dyktuje "jedenastki" po ewidentnym zagraniu ręką przez Hutha po strzale Camary! Gospodarze protestują, ale nic nie wskórali.

• Abdul Camara na murawie. Na ławce jest już Craig Bryson.

• Dobre dośrodkowanie Graya z lewego narożnika, gdzie Morgan wygrywa pojedynek główkowy z Keogh i uderzeniem głową daje wyrównanie!

• WES MORGAN WYRÓWNUJE!!!

• Koegh wybija piłkę na rzut rożny po wrzutce Graya.

• Czech już w pierwszej akcji był bliski przechwycenia piłki po zagraniu z głębi pola. Szybszy o ułamek sekundy był jednak Schmeichel.

• Matej Vydra zmienia żegnanego brawami Johnny'ego Russella.

• 8 ostatnich meczów między tymi drużynami kończyło się zwycięstwami "Lisów". Wydaje się, że ta passa zostania przerwana.

• Gospodarze w komplecie bronią się jak mogą.Wrzutka Simpsona z prawej strony została wybita kolejny raz przez Keogha.

• Przerwa w grze. Gray przypadkowo uderzył łokciem Ince'a. Na wszelki wypadek, w asyście medyków, schodzi poza linię boczną. Niebawem powinien jednak wrócić do gry.

• Musa huknął z dystansu daleko od bramki Carsona. Rozpoczął się ostatni kwadrans meczu o 1/8 finału Pucharu Anglii. Taki wynik premiuje oczywiście gospodarzy. W przypadku remisu będzie mecz rewanżowy.

• Ahmed Musa zastępuje Marca Albrightona.

• Vardy na spalonym.

• Albrighton przeniósł się na lewe skrzydło. Stamtąd centruje w pole karne, ale Keogh wybija piłkę głową jak najdalej.

• Carson pewnie chwyta piłkę po strzale głową Vardy'ego z kilku metrów.

• Ince przechwycił piłkę w środku pola i sam popędził na bramkę Schmeichela. Atakowany przez Hutha i Morgana zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka w znacznej odległości minęła bramkę gości. Steve McClaren bił brawa za decyzję skrzydłowego "Baranów".

• ... a w ekipie gości na placu gry pojawia się Riyad Mahrez, który dosłownie kilkanaście godzin temu wrócił z Pucharu Narodów Afryki w Gabonie. W stronę ławki udaje się Shinji Okazaki.

• Jacob Butterfield zmienia kontuzjowanego Willa Hughesa.

• Hughes ucierpiał w jednym ze starć. Prawdopodobnie będzie konieczna zmiana.

• Russell bliski podwyższenia prowadzenia "Baranów"! Dopadł w lewym narożniku pola bramkowego gości do piłki i trafia tylko w boczną siatkę!

• Grey trafia w mur. Jęk zawodu kibiców "Lisów" obecnych na stadionie.

• Żółta kartka dla Pearce'a za faul na Vardym ok. 20 metrów od bramki.

• Ince upadając zdecydował się na strzał z kilkunastu metrów. Piłka poleciała po łuku, a nie po cięciwie daleko od bramki Schmeichela.

• To powinien być remis! Najpierw Gray z kilku metrów trafia w Carsona, a w kolejnej - po kilkunastu sekundach rezerwowy "Lisów" trafia w słupek. Odbita piłka spada pod nogi Okazakiego, którego pierwsze uderzenie blokuje Pearce, a dobitkę broni bramkarz Derby!

• Okazaki reklamuje zagranie ręką Keogha w "szesnastce" "Baranów". Piłka o centymetry minęła prawy słupek. Rzut rożny.

• Laga Hutha z własnej połowy ląduje dopiero w polu karnym gospodarzy. Carson chwyta piłkę.

• Druga połowa rozpoczęta przez Vardy'ego.

• Claudio Ranieri decyduje się na zmianę - wpuszcza Demaraia Greya za Christiana Fuchsa.

• Wracamy na Park Pride na drugie trzy kwadranse meczu Derby County - Leicester City o 1/8 finału Pucharu Anglii. Do przerwy prowadzą gospodarze 2:1.

• Po pierwszych trzech kwadransach można mieć mieszane odczucia. Głównie za sprawą postawy Darrena Benta, który najpierw wpisał się na listę strzelców jednym z najbardziej kuriozalnych goli samobójczych. Niespełna kwadrans później... wyrównał stan meczu, a na kilka minut przed zakończeniem pierwszej połowy rajdem a la Hermann Maier mijał zawodników gości jak slalomowe tyczki i strzelił nie do obrony.

Liczmy na to, że druga połowa będzie równie emocjonująca. Do pełni szczęścia brakuje polskiego akcentu, ale Bartosza Kapustki i Marcina Wasilewskiego nie ma w kadrze meczowej "Lisów".

• +1' Koniec pierwszej połowy na Pride Park. Derby County prowadzi z Leicester 2:1. Najpierw do obu bramek trafiał Darren Bent, a potem solową akcję przeprowadził Craig Bryson

• Marck Clattenburg dolicza jedną minutę.

• Kontra gości na moment nie przyniosła powodzenia po niedokładnym podaniu Vardy'ego. Kingowi udało się odzyskać piłkę, po czym podał na prawe skrzydło do Albrightona. Jego dośrodkowanie przechodzi przez całą "szesnastkę" gospodarzy.

• Fenomenalna akcja Craiga Brysona

• Pomocnik Derby dopada do odbitej przez Simpsona piłki, po czym wpada z nią w pole karne mijając 2-3 rywali jak slalomowe tyczki. Uderzył po dalszym rogu nie do obrony!

• GOL! CRAIG BRYSON!!!

• Vardy decyduje się na strzał "pasówką" zza pola karnego. Piłka odbiła się od nogi Pearce'a i wychodzi na rzut rożny. Bez zagrożenia.

• Po wyrzucie z autu Vardy znalazł się na pozycji spalonej.

• Solowa akcja Chilwella lewą flanką z dośrodkowaniem zostaje przerwana przez Bairda. Aut na wysokości pola karnego "Baranów".

• Wracający za akcją Okazaki fauluje ok. 30 metrów od własnej bramki Johnsona. Mediatorem w jego sprawie był Drinkwater, dzięki któremu Japończyk nie obejrzał żółtej kartki.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Albrightona z prawej strony. Naciskany Baird wybija na oślep. Piłka jak bumerang wraca w okolice "szesnastki" gospodarzy jak bumerang.

• Hughes faulowany przez Chilwella. Sędzia Mark Clattenburg nie zdecydował się sięgać do kieszonki. Jedynie słownie "upomniał" pomocnika Leicester.

• Tak wyrównuje Darrent Bent

• Ależ parada Carsona! Wyciągnął się jak struna do uderzenia Okazakiego! Piłka zmierzała w samo okienko, a ten zdołał sparować na rzut rożny!

• Gospodarze rzucili się do ataku lewą stroną. Wywalczyli rzut rożny, po którym Schmeichel tym razem pewnie chwyta futbolówkę.

• Można "zbaranieć" od wyczynu Benta w dzisiejszym spotkaniu. Z dośrodkowaniem z rzutu rożnego poradzili sobie obrońcy mistrzów Anglii, ale wobec miękkiej wrzutki do Benta i jego strzale głową z kilku metrów po koźle Schmeichel musiał skapitulować. Piłka wpadła do siatki tuż przy lewym słupku!

• REMIS! DARREN BENT TRAFIA DO WŁAŚCIWEJ BRAMKI!!!

• Benjamin Chilwell wywalczył rzut rożny na lewej strony. Dobre dośrodkowanie do nadbiegającego Hutha, ale ten nie trafił w piłkę.

• Goście uspokoili grę w środku pola. Zaś piłkarze Stevena McClarena dalej nie wiedzą, co się stało kilka minut temu.

• Kuriozalny samobój Derrena Benta

• Bent bliski... wyrównania! Po zagraniu Ince'a spóźnił się do centry, a piłkę zablokował Morgan! Napastnik Derby domagał się rzutu karnego. Bezskutecznie!

• Piłkarska prawda mówi jasno - napastnik nie powinien wracać do własnej "szesnastki" na stały fragment gry rywala. Po dobrym dośrodkowaniu Albrightona z prawego narożnika nastąpił chaos, który chciał wyjaśnić jeden z zawodników Derby podaniem do stojącego na linii bramkowej Benta. Ten nieczysto trafił w piłkę, a ta wpadła do bramki!

• ALEŻ KURIOZALNY SAMOBÓJ DARRENA BENTA!!!

• Olsson blokuje dośrodkowanie Albrightona z prawej flanki. Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla gości.

• Albrighton powstrzymany w ok. prawego narożnika pola karnego gospodarzy. Po chwili Drinkwater traci piłkę na rzecz Brysona w tym samym miejscu.

• Ince na prawym skrzydle centruje ciut za mocno w pole karne "Lisów". Z kontrą ruszył Okazaki przez niemal całe boisko. Na ok. 25 metrów od bramki Carsona... poślizgnął się.

• Simpson przechwycił piłkę na prawej stronie, ale po interwencji Olssona Leicester miało rzut z autu. Szybki wyrzut, po którym w "szesnastce" pada Okazaki. Sędzia nakazuje grać dalej.

• Na gwizdek Marka Clattenburga ze środka zaczynają gospodarze!

• Obie "jedenastki" wchodzą na murawę! Za moment losowanie stron. Kapitanami są Keogh i Morgan.

• Gorąca atmosfera na trybunach mimo niskiej temperatury i deszczu! Kibice czekali kilka lat na te derby!

• W poprzedniej rundzie "Barany" wyeliminowały West Brom, wygrywając 2:1. Gole strzelali Darren Bent i Thomas Ince, którzy po przerwie odpowiedzieli na trafienie Matta Phillipsa.

Z kolei dzisiejsi gości poradzili sobie, takim samym stosunkiem bramek, z Evertonem (gole: Romelu Lukaku - Ahmed Musa x2).

• Rezerwowi Derby County: Jonathan Mitchell - Cyrus Christie, Jason Shackwell, Julien De Sart, Jacob Butterfield, Abdul Camara, Matej Vydra.

• Rezerwowi Leicester: Ron-Robert Zieler - Ahmed Musa, Demarai Gray, Nampalys Mendy, Wilfred Ndidi, Riyad Mahrez, Yohan Benelouane.

• Na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko

• Chciałoby się zacząć relację od napisania "mamy 2 wiadomości: dobrą i złą". Niestety, Claudio Ranieri odkrył karty i wiemy, że dobrej - z polskiego punktu widzenia - nie ma. Marcin Wasilewski i Bartosz Kapustka nie znaleźli się na ławce "Lisów" w starciu z "Baranami". Niemniej za pół godziny na Pride Park rozpocznie się mecz o 1/8 finału Pucharu Anglii.

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Derby County – Leicester City LIVE! Kapustka liczy na grę

Derby County – Leicester City LIVE! Kapustka liczy na grę ©Facebook

Mecz Derby County – Leicester City ONLINE. „Lisy” chcą osłodzić sobie nieudany sezon w Premier League udaną przygodą w Pucharze Anglii. W meczu 1/16 finału zagrają na wyjeździe z przedstawicielem Championship. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:55.

Derby County – Leicester City ONLINE

Po wielkim, nieoczekiwanym sukcesie zazwyczaj nadchodzi spodziewany kryzys. Ten scenariusz w wersji dość ekstremalnej przerabia właśnie Leicester City. Zespół Claudio Ranieriego nie potrafi nawiązać do mistrzowskiej formy z zeszłego sezonu.
    Zamiast walki o kolejny tytuł jest więc walka o... utrzymanie w Premier League. W niedzielę „Lisy” poległy po raz jedenasty, uznając wyższość Southampton (0:3). Kapustka pozostał na ławce nawet gdy wynik był przesądzony.

W Pucharze Anglii Ranieri chętniej sięga po rezerwowych piłkarzy. W meczu 1/32 finału z Evertonem (2:1) włoski szkoleniowiec wprowadził na ostatnie kilka minut Kapustkę. Polak w protokole zapisał się żółtą kartką. Według „Przeglądu Sportowego” na wiosnę zostanie w Leicester. Choć jest daleko w hierarchii, choć ma niewiele okazji na grę, to chce walczyć. Poza tym wobec zawiłych przepisów mógłby zostać wypożyczony tylko do Cracovii, z której został kupiony (w tym sezonie grał już w Leicester i w Cracovii – prawo zabrania podjęcia pracy w trzecim miejscu w jednym sezonie).

Leicester w Pucharze Anglii zamierza zrekompensować sobie kiepski sezon w lidze angielskiej. Do gry przewidziany jest Riyad Mahrez, który powrócił z Pucharu Narodów Afryki. - Z Derby będzie wojna. Musimy walczyć, bo chcemy przejść dalej - mówi trener Ranieri. - Dwa lub trzy udane mecze z rzędu pozwolą nam podnieść morale - dodaje.

Nie zagrają:
    Leicester City: Amartey (PNA), Slimani, Ulloa (kontuzje)

Droga Derby County w Pucharze Anglii

1/32 finału: West Brom 2:1

Droga Leicester City w Pucharze Anglii

1/32 finału: Everton 2:1

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Leicester – Derby 4:1 (Championship, 10.01.2014)
    Leicester – Derby 2:1 (Capital One Cup, 24.09.2013)
    Derby – Leicster 0:1 (Championship, 17.08.2013)

Mecz Derby County – Leicester City TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sport. Wprowadzenie od 20:50, początek spotkania o 20:55. Komentują Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński. Relacja tekstowa minuta po minucie w GOL24.pl.