Mecz GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Ktoś...

Mecz GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Ktoś przerwie swoją niemoc. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• To zwycięstwo dało Puszczy awans na dziewiątą pozycję w ligowej tabeli. Natomiast GKS Bełchatów w tej chwili zajmuje piętnaste miejsce w lidze.

• Koniec meczu w Bełchatowie. Puszcza Niepołomice pewnie pokonuje GKS 2:0.

• Zmiana w zespole gości. Lucjan Klisiewicz zastępuje Jewhera Radionowa.

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Po fatalnej stracie pod własną bramką Piotra Skrobicińskiego do piłki dopadł Jewhen Radionow i błyskawicznym strzałem podwyższył wynik spotkania na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Puszcza Niepołomice podwyższa prowadzenie za sprawą trafienia Jewhena Radionowa!

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Piotr Skrobosiński zmienia Mariusza Magierę.

• Natomiast w zespole gospodarzy Patryk Winsztal zastąpił Przemysława Zdybowicza.

• Natomiast Mateusz Bartków zastąpił Michała Rakoczego.

• Dwie zmiany w szeregach Puszczy Niepołomice. Hubert Tomalski zastępuje Łukasza Spławińskiego

• Po dośrodkowaniu w pole karne Puszczy zakotłowało się w polu karnym gości, ale Arkadiusz Najemski nie zdołał oddać skutecznego strzału.

• Dopiero druga zmiana w szeregach gospodarzy. Maciej Mas zastępuje Łukasza Wrońskiego.

• Michał Mikołajczyk dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, ale po raz kolejny bez żadnego rezultatu.

• Mariusz Magiera zdecydował się na sytuacyjne uderzenie zza pola karnego, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką gości.

• Zmiana w zespole gości. Karol Knap zmienia Wiktora Żytka.

• Longinos Uwakwe zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale piłka po jego strzale powędrowała tuż nad poprzeczką bramki gospodarzy.

• Druga połowa spotkania również nie porywa intensywnością. Gospodarze niespecjalnie mają argumenty by zaatakować przeciwników, natomiast Puszczę całkowicie ten wynik satysfakcjonuje i nie walczą o kolejne bramki.

• Michał Mikołajczyk dośrodkował piłkę na pole karne gospodarzy, ale Paweł Lenarcik pewnie interweniował.

• Dawid Błanik już zdecydował się na uderzenie, ale piłka po jego strzale o znaczną odległość minęła słupek bramki gości.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Zmiana w zespole gospodarzy już w przerwie Dawid Błanik pojawił się na murawie, a z niej zszedł Bartłomiej Eizenchart.

• Na drugą część spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Na razie pojedynek praktycznie bez historii.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

• Patryk Makuch ruszył lewą stroną boiska, wpadł w pole karne gości, ale brakło mu boiska i wyszedł z piłką poza linię końcową.

• Seweryn Michalski zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, jednak zawodnik gospodarzy trafił jedynie w mur obrońców rywali.

• Lepsze wrażenie sprawiają gospodarze, jednak na razie nie potrafią sforsować szczelną defensywę Puszczy więc obserwujemy jedynie próby przedarcia się w pole karne gości.

• Ostatnie minuty meczu nie są zbyt interesujące. Oba zespoły walczą o piłkę w środku pola i raczej skupiają się na przeszkadzaniu przeciwnikom.

• Michał Mikołajczyk dośrodkował piłkę w pole karne gospodarzy, ale obrońcy GKS-u poradzili sobie z tą wrzutką.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy do strzału głową doszedł Jewhen Radionow, ale jego uderzenie z łatwością wyłapał Paweł Lenarcik.

• Dobrze zapowiadającą się akcję gości przerwał gwizdek arbitra oznajmiający pozycję spaloną skrzydłowego Puszczy.

• Waldemar Gancarczyk zdecydował się na potężny strzał z dystansu, ale piłka po jego uderzeniu trafiła tylko w słupek bramki gości!

• Po dośrodkowaniu ze środka pola w "szesnastkę" gości, obrońcy Puszczy skutecznie wybili piłkę poza swoje pole karne.

• Longinus Uwakwe po raz drugi ostro faulował przeciwnika na własnej połowie, a gracz ma na swoim koncie już żółtą kartkę.

• Michał Rakoczy po zderzeniu głowami z jednym z przeciwników stracił przytomność.

• Longinus Uwakwe ukarany żółtą kartką żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Po wrzuceniu piłki z autu w pole karne gospodarzy Seweryn Michalski prawdopodobnie chciał wybić piłkę na rzut rożny, jednak przelobował własnego bramkarza i trafił do bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Puszcza Niepołomice obejmuje prowadzenie po samobójczym trafieniu Seweryna Michalskiego!

• W odpowiedzi zaatakowali goście, jednak dośrodkowanie z prawej strony boiska zakończyło się niepowodzeniem.

• Początek mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, jednak po dośrodkowaniu piłki z lewej strony boiska Arkadiusz Najemski nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji.

• Rozpoczynamy spotkanie w Bełchatowie!

• Ławka rezerwowych GKS-u Bełchatów: Komar (Br.), Blainik, Flaszka, Lisowski, Mas, Matuszewski, Mizera, Skrobosiński, Winsztal.

• Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Górski (Br.), Bartkow, Bartosz, Klec, Klisiewicz, Knap, Skrzypczak, Tomalski, Żurek.

• Już za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie w Bełchatowie, a więc najwyższa pora by podać rezerwowych obu drużyn.

• Oba zespoły ostatni raz mierzyły się w poprzednim sezonie Fortuna 1. Ligi. W Bełchatowie padł bezbramkowy remis, natomiast w Niepołomicach zespół GKS-u wygrał aż 4:1.

• Oba zespoły powoli zapominają co to znaczy zwycięstwo. GKS Bełchatów przegrał cztery ostatnie spotkania, natomiast Puszcza Niepołomice nie wygrała aż od pięciu meczów. Oba zespoły ostatnie zwycięstwo zanotowały około miesiąc temu.

• Puszcza Niepołomice plasuje się o dwie lokaty wyżej i ma na swoim koncie sześć "oczek" więcej. Jednak w ostatnich tygodniach Puszcza notuje spadek w tabeli praktycznie co kolejkę. Jeszcze kilka tygodni temu zespół z Niepołomic plasował się w czołówce tabeli.

• Oba zespoły musimy szukać w dolnej połówce tabeli. GKS Bełchatów zajmuje czternaste miejsce w lidze. Gospodarze dzisiejszego meczu mają zaledwie cztery punkty przewagi nad ostatnią Resovią Rzeszów, która gra dzisiaj z GKS-em Jastrzębie, a więc różnica między zespołami może się zmniejszyć.

• W meczu 17. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Bełchatów zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Jest to ostatnia kolejka Fortuna 1. Ligi w tym roku. Na relację na żywo zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

GKS Bełchatów - Puszcza LIVE! Ktoś przerwie swoją niemoc

GKS Bełchatów - Puszcza LIVE! Ktoś przerwie swoją niemoc ©Przemyslaw Swiderski

Mecz GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice ONLINE. Na GIEKSA Arenie spotkają się drużyny będące w kryzysie. Gospodarze przystępują do gry po czterech porażkach z rzędu. Goście nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich spotkań. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40.

Mecz GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice ONLINE

Pod każdym względem sytuacja w Bełchatowie jest zła i smutna. Zespół po dzielnej postawie z początku sezonu znów wpadł w wir porażek. Ostatnio w dość nieszczęśliwych okolicznościach przegrał 2:3 z GKS Jastrzębie. Piłkarze i sztab kolejny miesiąc czekają na pieniądze z Miasta, co bardzo utrudnia skupienie się na pracy...

W Puszczy z wypłacalnością jest lepiej. Gorzej za to z formą czysto piłkarską. Ostatnio drużyna przegrała nawet z Sandecją Nowy Sącz (0:1). Po dwóch remisach nastąpiła zatem trzecia porażka z rzędu.

Mecz GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
    Transmisja z meczu w Polsacie Sport. W internecie do obejrzenia w płatnej aplikacji IPLA TV. Koszt dostępu to 5 złotych. Relacja LIVE w GOL24.pl - zapraszamy od godziny 12:40.