Miss lesbijek. W Poznaniu odbędą się wybory najpiękniejszej homoseksualistki

ZSNZaktualizowano 
Środowisko LGBT co roku wychodzi na poznańskie ulice w Marszu Równości Paweł F. Matysiak
W jednym z poznańskich klubów w wakacje odbędą się wybory miss lesbijek. To prawdopodobnie jedno z niewielu takich wydarzeń na świecie. Do konkursu zgłosiło się już około 20 pań.

Wybory miss lesbijek odbędą się w poznańskim klubie LGBT Punto. Lipcowy konkurs będzie pierwszym tego typu w Polsce, a także jednym z niewielu w Europie i na świecie.

Jak donosi "Rzeczpospolita", do konkursu zgłosiło się już około 20 kobiet. Marek Mazankiewicz, event manager klubu w rozmowie z dziennikiem przyznaje, że o przyznaniu tytułu będzie decydować nie tylko wygląd (40 procent punktów).

Jeszcze ważniejsze mają być wiedza i działania na rzecz środowiska LGBT.

Wcześniej w klubie Punto wybierano już między innymi najprzystojniejszego geja. Konkurs Mr Gay Poland w naszym kraju jest organizowany od 2016 roku.

ZOBACZ TEŻ:

Poznań: Tęczowe flagi pojawiły się na tramwajach MPK i ulica...

Marsz Równości w Poznaniu 2018. Przemarsz i kontrmanifestacja

polecane: MiauCzat: Jakub Kucner w klatce na FAME MMA?! Ma już przeciwnika!

Materiał oryginalny: Miss lesbijek. W Poznaniu odbędą się wybory najpiękniejszej homoseksualistki - Głos Wielkopolski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 30

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość

a dlaczego nie mistera?

zgłoś
G
Gość
2019-06-05T09:51:26 02:00, Gość:

Ok lesbijki. Rozumiem, nie jest to żadna choroba, nie macie na to wpływu itd. Jedno pytanie, dlaczego goląc się prawie na łyso przestajecie być podobne do kobiet? Ja rozumiem dziewczyny, które są lesbijkami, ale mają normalny wygląd, normalnie się zachowują, nie epatują dookoła swoja orientacją, nie zmieniają się w? Właśnie w co? To co tu widać, to jakieś dziwne manifestacje i tyle.

2019-06-05T23:42:57 02:00, Gość:

A co to jest “normalny wyglad”?Taki, ktory Tobie sie podoba?Zrozum, ludzie maja rozne preferencje, a przede wszystkim nie istnieja dla Twojej estetyczne satysfakcji, bo nie sa przedmiotami. Zyj i daj zyc innym.

Daję, tylko te pogolone na łyso wciskaja się wszędzie ze swoimi poglądami. Dlaczego dopiero niedawno dowiedziałem się, że jedna z koleżanek "słynnej" Klepackiej jest lesbijką? Pewnie temu, że nie drze o tym japy na lewo i prawo, tylko sie zachowuje zwyczajnie, jak każdy inny. Po co się upodobniać do chłopaka skoro niby kocha się kobiety? Nie inetersuje mnie co kto robi, do momentu, dopóki nie wchodzi w życie innych ludzi. Niestety część z nich przesadza, tak samo, jak ta część ich atakująca. Ci niby broniący się w sumie też atakują, oskarażają, domagają się czegoś? W sumie często nie wiadomo czego się domagają...

zgłoś
a
abcd
2019-06-04T20:50:14 02:00, abcd:

Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"

2019-06-05T23:39:41 02:00, Gość:

Jesli naprawde myslisz, ze ktokolwiek chciaby odbierac dzieci kochajacym rodzicom, zeby je oddac gejom, to wspolczuje ci wypranego mozgu. Jak mozna wierzyc w takie brednie?

Przesłanie wprost i nie wprost "małżeństwa homoseksualnego" brzmi, że wszystkie wybory są jednakowo akceptowane i wskazane. A zatem nawet dzieci z tradycyjnych rodzin, pod wpływem tego przesłania o równości wszystkich opcji seksualnych, będą wzrastały sądząc, że to nie jest istotne, z kim ma się relację seksualną lub małżeńską. Trwanie w takim przekonaniu prowadzi niektórych, jeśli nie wielu podatnych na wpływy młodych ludzi, do angażowania się w seksualne i małżeńskie związki, których nigdy wcześniej nie braliby pod uwagę. (dr Trayce L. Hansen)

zgłoś
G
Gość
2019-06-05T09:51:26 02:00, Gość:

Ok lesbijki. Rozumiem, nie jest to żadna choroba, nie macie na to wpływu itd. Jedno pytanie, dlaczego goląc się prawie na łyso przestajecie być podobne do kobiet? Ja rozumiem dziewczyny, które są lesbijkami, ale mają normalny wygląd, normalnie się zachowują, nie epatują dookoła swoja orientacją, nie zmieniają się w? Właśnie w co? To co tu widać, to jakieś dziwne manifestacje i tyle.

A co to jest “normalny wyglad”?Taki, ktory Tobie sie podoba?Zrozum, ludzie maja rozne preferencje, a przede wszystkim nie istnieja dla Twojej estetyczne satysfakcji, bo nie sa przedmiotami. Zyj i daj zyc innym.

zgłoś
G
Gość
2019-06-04T20:50:14 02:00, abcd:

Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"

Jesli naprawde myslisz, ze ktokolwiek chciaby odbierac dzieci kochajacym rodzicom, zeby je oddac gejom, to wspolczuje ci wypranego mozgu. Jak mozna wierzyc w takie brednie?

zgłoś
G
Gość

Ok lesbijki. Rozumiem, nie jest to żadna choroba, nie macie na to wpływu itd. Jedno pytanie, dlaczego goląc się prawie na łyso przestajecie być podobne do kobiet? Ja rozumiem dziewczyny, które są lesbijkami, ale mają normalny wygląd, normalnie się zachowują, nie epatują dookoła swoja orientacją, nie zmieniają się w? Właśnie w co? To co tu widać, to jakieś dziwne manifestacje i tyle.

zgłoś
K
Kali

Jak mężczyźni (orientacja sędziów dowolna) wybierać spośród kobiet miss (orientacja zawodniczek dowolna) to to być poniżanie godności kobiet, świński seksizm i kołtuńskie katolstwo. Ale jak zawodniczkami być lesbijki to to nie jest poniżanie godności ni seksizm, do tego to jest postępowość. Czyli mamy kolejny przykład potwierdzający moralne zakłamanie lewactwa w stylu Kalego.

zgłoś
H
Hh

Poranny Niemiecka gazeto LGBT promujecue jak cala reszta szczujni

zgłoś
a
abcd

Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"

zgłoś
S
Sirk

Po co Poranny propaguje tego typu rzeczy? Czy to jest ważne dla nas białostoczan co robią w Poznaniu? Nie obchodzi mnie to, napiszcie lepiej o tym kiedy w mieście powstaną parkingi pod Urzędami Skarbowymi - bo nie ma gdzie parkować od lat. Podejmijcie jakąś inicjatywę by wspierać miasto, mieszkańców, a nie promować ideologię LGBT.

zgłoś
G
Gość
2019-06-04T06:37:26 02:00, Gosia.:

Dobrze że nie mieszkam już w Poznaniu. Współczuję mieszkańcom takiego prezydenta. Widocznie się nudzi i nie ma co robić.

A ja współczuję większości komentujących ciasnych umysłów.

zgłoś
G
Gość

obrzydliwe

zgłoś
G
Gość
2019-06-03T16:18:38 02:00, Ischias:

Jak nie łyse, wydziarane, to spasztecone, że aż się kolacji odechciewa. Cecha wspólna - sieczka w głowie. Nic dziwnego, że normalni mężczyźni omijają toto szerokim łukiem.

2019-06-03T17:44:33 02:00, Em:

Poznaj mnie to zmienisz zdanie ;)

Pozdrawiam serdecznie

no to czekam chcę cię poznać

zgłoś
j
jasio