MISTRZOWIE URODY 2017 | Kobiety muszą znać swoją wartość

Paulina Piotrowska
Paulina Piotrowska
Archiwum prywatne
Trwa plebiscyt Mistrzowie Urody 2017 w Małopolsce. W kategorii Blogerka Urodowa Roku liderką jest Weronika Mucha, autorka bloga MuMake-up. Ma 19 lat. Od trzech lat prowadzi stronę, na której pokazuje, jak wiele znaczy makijaż i dobra fryzura. Rozmawiamy z nią o jej pasji i planach na przyszłość

Skąd pomysł na prowadzenia bloga o tematyce urodowej?

Makijażem i wyglądem kobiet interesowałam się od zawsze, to była moja pasja od dziecka. Najpierw zaczęłam pracować jako wizażystka, ale z czasem stwierdziłam, że chcę podzielić się swoją wiedzą na szerszą skalę i uczyć kobiety, jak powinny się malować. Wtedy narodził się pomysł bloga.

Chodzi tylko o ładny makijaż, fryzurę?

Nie, ważne jest dla mnie, aby kobiety znały swoją wartość, a jak wiadomo makijaż często może im dodać pewności siebie, sprawić, że jeśli mamy jakieś kompleksy, to możemy je zatuszować i same z sobą czuć się lepiej, piękniej. Druga kwestia jest taka, że w dzisiejszych czasach wygląd jest bardzo ważny, nie tylko wśród znajomych, czy rodziny, ale także w pracy. To, jakie zrobimy pierwsze wrażenie, na przykład na rozmowie kwalifikacyjnej, zależy od tego, jak wyglądamy. Wygląd zmienia to, jak jesteśmy postrzegani.

Prowadzenie bloga to Pani główne zajęcie? Czym jeszcze na co dzień Pani się zajmuje?

Jestem teraz w klasie maturalnej, uczę się w XX Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, oprócz tego pracuję jako wizażystka i stylistka paznokci.

A plany na przyszłość?

W głowie mam wiele pomysłów, bardzo chciałabym otworzyć swój salon kosmetyczny, a także zająć się coachingiem kobiet. Ale mam też pomysły niezwiązane z tym, czym teraz się zajmuję. Chciałabym studiować język chiński.

Aby oddać głos na Weronikę, wyślij SMS o treści MBU.7 na numer 72355. Koszt SMS-a : 2,46 zł z VAT.

Wideo