Rok po ogłoszeniu o upadłości spółki Miasteczko Multimedialne syndyk ogłosi licytację budynku Partku Technologicznego MMC Brainvill, który znajduje się przy ul. Myśliwskiej 2 w Nowym Sączu. Jak podało Radio Kraków cena wywoławcza obiektu wynosi ponad 57 mln zł.

Informacje dotyczące sprzedaży majątku spółki Miasteczko Multimedialne mają pojawić się w jutrzejszej (11 października) prasie. Budynek zostaje wystawiony tak późno dlatego, że jedna z firm chciała dołączyć do rady wierzycieli, co uniemożliwiało jej podjęcie decyzji o licytacji.

- Sytuacja z radą wygląda jak wygląda. Dlatego złożyłem wniosek do sędziego komisarza, żeby on wydał takie postanowienie, które pozwoli na zorganizowanie pierwszego przetargu. W oparciu o to postanowienie można ogłosić pierwszy przetarg - powiedział Radiu Kraków Witold Kadłuczka, syndyk masy upadłości spółki Miasteczko Multimedialne.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi ponad 57 mln zł. 19 listopada okaże się, że jest ktoś zainteresowany kupnem za taką albo wyższą kwotę szklanego budynku przy ul. Myśliwskiej 2 w Nowym Sączu. Jeśli nie, przeprowadzona zostanie druga licytacja, a wówczas cena wywoławcza będzie niższa - 35 mln zł.

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

FLESZ: Dowód rejestracyjny i OC zostaw w domu - zmiany w przepisach