Sprawdź aktualne utrudnienia
Okoliczności tragicznego wypadku badają policyjni śledczy oraz prokurator. Mimo podjętych czynności życia mieszkanki powiatu bocheńskiego nie udało się uratować.
Wypadek dwóch aut i autobusu na DK 44 w Przeciszowie. Są ran...
Do wypadku doszło w centrum Nowego Wiśnicza
- Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN, jechał od Bochni i skręcał w ulicę Olchawską. Tam doszło do potrącenia kobiety. Trwają ustalenia, czy w chwili wypadku 66-latka była na przejściu dla pieszych, które znajduje się obok – relacjonuje podkomisarz Łukasz Ostręga z Komendy Powiatowej Policji w Bochni.
Ciężarówką kierował 45-latek z powiatu brzeskiego. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy, ale pobrana została mu krew i powtórzone zostaną mu badania na zawartość alkoholu i narkotyków.
Ulica Olchawska w Nowym Wiśniczu jest całkowicie zablokowana
Jesteś świadkiem utrudnień na drodze? Daj nam znać! Poinformujemy innych. Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!- Przyślij je na adres [email protected];
- Wyślij za pomocą Facebooka: Gazeta Krakowska
- Wpisz komentarz na forum pod artykułem;
Zdjęcia z wypadku pochodzą z portalu Bochnia112.pl
Bądź na bieżąco i obserwuj
