Obiekt Self storage w Krakowie

  Obiekt Self storage w Krakowie

  Materiał informacyjny

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Obiekt Self storage w Krakowie
  Plany dotyczące remontu czy też przeprowadzki może nam skutecznie utrudnić brak miejsca do przechowania chwilowo niepotrzebnych przedmiotów. Funkcjonowanie w remontowanym mieszkaniu, w którym meble są przestawiane z kąta w kąt może być niewykonalne, zwłaszcza, gdy remont zaplanowany jest na dłuższy czas bądź są w domu małe dzieci, które potrzebują bezpiecznej przestrzeni. Rzadko, kto dysponuje piwnicą czy komórką, która może spełnić rolę składziku. Jeszcze większy problem pojawia się, gdy musimy się wyprowadzić z dotychczasowego mieszkania a meble będą mogły stanąć w nowym dopiero za jakiś czas. Na te i inne problemy z dodatkową przestrzenią odpowiedzią są samoobsługowe magazyny.
  Obiekt Self storage w Krakowie

  Self Storage w Krakowie


  Jako mieszkaniec Krakowa i okolic masz do dyspozycji taki magazyn, znajdujący się w Kryspinowie 483. Jest on własnością firmy Less Mess (https://www.lessmess.storage/pl/), która specjalizuje się w wynajmowaniu self storage. Less Mess oferuje swoim klientom dostęp do różnej wielkości pomieszczeń w bardzo przystępnych cenach. Jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie dla każdego, kto zastanawia się, co zrobić z meblami na czas remontu lub przeprowadzki. Dodatkowym atutem są terminy podnajmu self storage, nie ma z góry narzuconego czasu, na jaki trzeba dokonać rezerwacji.

  Jeżeli potrzebujesz dodatkowej powierzchni na miesiąc to na tyle podpisujesz umowę, natomiast, jeżeli wiesz, że remont potrwa dłuższy czas to twoje sprzęty będą mogły pozostać w magazynie tak długo jak tego wymaga sytuacja. Nie musisz się również obawiać, że zapłacisz kwotę nieadekwatna do swoich potrzeb lub też twoje rzeczy nie zmieszczą się w magazynie. Firma Less Mess wychodzi na przód oczekiwaniom klienta i oferuje powierzchnie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Można podnająć metraż od już 0,5m2 do ponad 15m2. Płacisz, więc za taką powierzchnię, jaką realnie potrzebujesz.

  Przechowywanie rzeczy po remoncie


  A może po zakończeniu remontu okaże się, że część sprzętów, narzędzi lub nieużywanych przedmiotów zechcesz na dłużej pozostawić w samoobsługowym magazynie i korzystać z nich, gdy zajdzie taka potrzeba. Taka opcja jak najbardziej wchodzi w grę, gdyż self storage to doskonały pomysł nie tylko na przechowywanie przedmiotów podczas remontu czy przeprowadzki, ale również składowanie rzeczy używanych od czasu do czasu, bądź nieprzydatnych na co dzień. Ponieważ magazyny są dostępne dla klientów przez 24h na dobę nie ma obaw, że nie dostaniemy się do potrzebnego sprzętu, gdy zajdzie taka potrzeba.

  Zainteresowany? Zobacz więcej na: https://www.lessmess.storage/pl/kryspinow.php

  Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Zagłosuj lub zgłoś swoje propozycje nominacji

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Zagłosuj lub zgłoś swoje propozycje nominacji

  Gigantyczny śnieżny labirynt [ZDJĘCIA]

  Gigantyczny śnieżny labirynt [ZDJĘCIA]

  Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce

  Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce

  Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce

  Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce