Osiedle Lawendowa 3 –...

  Osiedle Lawendowa 3 – na pograniczu miasta i terenów zielonych

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Dziennik Polski 24

  Osiedle Lawendowa 3 – na pograniczu miasta i terenów zielonych
  1/13
  przejdź do galerii
  Atrakcyjny kameralny zespół mieszkaniowy tworzą niewielkie domy jednorodzinne dające szerokie możliwości aranżacji wnętrz


  Bardzo dobra lokalizacja jest jednym z najważniejszych atutów każdej inwestycji. Osiedle Lawendowa 3, budowane przez doświadczoną spółkę deweloperską Maxus, ma wiele atutów – jednym z najważniejszych jest bardzo dobre położenie, znajduje się bowiem ono w sąsiedztwie atrakcyjnych terenów wypoczynkowych m.in. parku Kościuszki z Dworkiem Białoprądnickim, doliny Prądnika, ale też i centrum miasta.

  Można mieć więcej za mniej
  Kompleks Osiedla Lawendowa 3 tworzy zespół domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W inwestycji tej powstaną docelowo 84 mieszkania o pow. od 64 do 100 mkw. w 42 interesujących pod względem architektonicznym budynkach (do tej pory zrealizowane tu cztery etapy z 60 lokalami mieszkalnymi). - Potencjalny nabywca ma możliwość wyboru mieszkania na parterze z kameralnym ogródkiem lub też na piętrze – podkreśla Judyta Filo- Gumula, przedstawicielka firmy Maxus. - W przypadku tego drugiego wariantu istnieje możliwość pozyskania dodatkowej powierzchni użytkowej, dzięki adaptacji poddasza, gdzie w ponad 20-metrowej przestrzeni można zaaranżować na przykład przestronną sypialnię z łazienką.

  Możliwe jest wykończenie mieszkań pod klucz
  Budynki budowane są w technologii tradycyjnej z materiałów ceramicznych (pustaki Porotherm). W każdym z nich montowany jest kocioł kondensacyjny, stolarka z PVC, a podjazdy wykończone są kostką brukową. Bardzo ciekawą propozycją jest wykończenie mieszkania ,,pod klucz”.

  - Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić się do już gotowego mieszkania, a jednocześnie chcących uniknąć czasochłonnych zakupów oraz poszukiwań godnej polecenia ekipy remontowej – podkreśla Judyta Filo- Gumula. - Wybór wykończenia przez nabywcę zapewnia wysoką jakość aranżacji, skraca czas oczekiwania na wolną ekipę wykończeniową i zapewnia szybki czas realizacji. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferujemy w swoim katalogu atrakcyjną ofertę płytek ściennych i podłogowych, paneli podłogowych, stolarki drzwiowej, czy armatury sanitarnej. Zapewniamy kompleksową usługę wykończenia wnętrz od zakupu, dostawy potrzebnych materiałów, aż po wykonawstwo i nadzoru przez cały okres trwania inwestycji. Rekomendowany przez nas zespół sprawdzonych wykonawców zapewni profesjonalną realizację wizji klientów.

  Atrakcyjne, łatwe do aranżacji układy wnętrz
  Architektura Osiedla Lawendowa 3 wykorzystuje rozwiązania, które sprawdziły się na poprzednich etapach inwestycji. Stonowana kolorystyka budynków oraz precyzyjnie dobrane detale idealnie wpisują się w pobliski krajobraz. Osiedle Lawendowa 3 to przemyślane i łatwe do aranżacji układy mieszkań, których właściwe usytuowanie względem kierunków świata, zapewnia dobre oświetlenie lokali światłem naturalnym. Przez cały rok oferujemy możliwość zakupu mieszkania wykończonego „pod klucz” w jednym z proponowanych przez dewelopera pakietów.

  Inwestor pragnie nadać osiedlu rodzinny charakter. Dodatkowo cała przestrzeń osiedla zostanie ogrodzona, a wygodny wjazd zapewni automatycznie otwierana brama. Miejsca parkingowe zaplanowano dla każdego lokalu bez dodatkowych kosztów. Odpowiednio zachowana odległość między poszczególnymi budynkami gwarantuje niezbędną intymność przyszłym lokatorom osiedla.

  Z Lawendowej wszędzie blisko
  Wzrost popularności osiedlania się na granicach dużych miast sprzyja rozwojowi infrastruktury społecznej również w Zielonkach. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, apteki oraz sklepy. Bardziej wymagający docenią bliskość sklepów wielkopowierzchniowych i centrów handlowych - stąd o krok do Makro, Ikea czy Galerii Bronowickiej.

  Z osiedla łatwo jest dotrzeć m.in. do ulicy Opolskiej, która prowadzi w kierunku na Warszawę, Wrocławia i Portu Lotniczego Balice. Niezmotoryzowani mają do dyspozycji w sąsiedztwie przystanki autobusowe aż 8 linii, w tym jedną nocną. W przyszłości tu przystanek szybkiego tramwaju, który ułatwi szybki dojazd do centrum Krakowa. Dla miłośników obcowania z naturą Zielonki są doskonałym miejscem wypadowym dla wycieczek pieszych, jak i rowerowych. Amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji położony nieopodal Ojcowski Park Narodowy czy Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie.

  Jerzy Marcinkowski

  Źródło: Dziennik Polski 24 - Osiedle Lawendowa 3 – na pograniczu miasta i terenów zielonych

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (1)

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Zagłosuj lub zgłoś swoje propozycje nominacji

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Zagłosuj lub zgłoś swoje propozycje nominacji

  Gigantyczny śnieżny labirynt [ZDJĘCIA]

  Gigantyczny śnieżny labirynt [ZDJĘCIA]

  Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce

  Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce

  Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce

  Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce