https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto najgorsze ulice w Krakowie. Prezydencie! Że Ci nie wstyd? [ZDJĘCIA]

Redakcja
ULICA MYŚLIWSKAZobaczcie najgorsze krakowskie ulice na kolejnych slajdach - posługujcie się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami
ULICA MYŚLIWSKAZobaczcie najgorsze krakowskie ulice na kolejnych slajdach - posługujcie się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami Robert Szwedowski
Zapytaliśmy Was na Facebooku o najbardziej dziurawe ulice w Krakowie. Na reakcję nie musieliśmy długo czekać. "Półłanki woła o pomstę do nieba!!", "Gazeto, jeśli masz taką moc, pomóż kierowcom...". Pomogliście nam stworzyć ranking piętnastu najgorszych ulic w mieście - krakowskich dróg wstydu. Ktokolwiek zostanie nowym prezydentem Krakowa - niech zajmie się nimi już na początku swoich rządów!

Komentarze 26

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

W
Www
Ulicą hańby i nieudacznictwa tzw. władz miasta Krakowa powinna być ul. Kocmyrzowska czyli część drogi wojewódzkiej 776. Jeździ nią ponad 20 tys. samochodów na dobę. W 2012 roku został oddany nowo wyremontowany odcinek aż z Ostrowa do granic miasta Krakowa. Potrafił zorganizować się Ostrów, Proszowice, Koniusza, Luborzyca, wybudować kilkadziesiąt kilometrów drogi i zamknąć temat w 2012 roku a miasto Kraków przez 7 lat drepcze w miejscu i nie potrafi wyremontować 3 kilometrowego odcinka. Wstyd i hańba dla was pseudo urzędnicy.
A
Abc
2018-10-19T15:42:52 02:00, henrk:

Nie wiem czy ktoś pamięta jak wyglądała przed laty ul. Radzikowskiego pokazana na zdjęciu. Zdjęcia są mocno nie aktualne, na niektórych ulicach trwają nawet właśnie remonty.

To ostatnia próba dowalenia przed wyborami Majchrowskiemu. W tym wyborze między dżumą a cholerą, zagłosuję jednak ponownie na obecnego prezydenta. Nie chcę, aby miastem rządzili narodowi socjaliści, a nad Wawelem powiewała kaczystowska flaga.

No i właśnie dzięki takim jak ty mamy w Krakowie to, co mamy.

X
Xyz
2018-11-06T21:19:53 01:00, za trudne?:

z katalogu kwalifikują się półłanki, klasztorna i zbrojarzy - jest wiecej takich w KRK .... pozostałe już dawno oczekują aż jacek zakończy rozbudowę swojej uczelni i dojazdów wokół domu

A byłeś na Kocmyrzowskiej? Półłanki czy Klasztorna to przy niej piękne ulice.

z
za trudne?
z katalogu kwalifikują się półłanki, klasztorna i zbrojarzy - jest wiecej takich w KRK .... pozostałe już dawno oczekują aż jacek zakończy rozbudowę swojej uczelni i dojazdów wokół domu
G
Gość
i zakałą Krakowa
z
zdv
Po wyborach? A ulice są rozjeżdżane głównie przez przeładowane wywrotki i betoniarki deweloperów, robią co chcą, widać po wielu ulicach którędy były materiały i ziemia dowożone/wywożone na place budowy, na niektórych jest istny rajd Paryż-Dakar.
t
to
Wstyd dla Krakowa ,że wybraliście to co wybraliście.To już nie jest Królewskie miasto,to miasto betonu i
niemocy.Wstyd dla was.
P
Proko
Teligi od Wielickiej...szczegolnie skrzyzowanie z Kurczaba, garby jak na wielbladzie, samochod mozna uszkodzic.
J
Jkj
To mieć takiego jaśnie nam panującego.
A
Aldi
to kraść. A wszystkim nie dogodzi i tak. Niektóre są remontowane, niektóre czekają na remont. Naraz jakby remontowali to byście dopiero płakali!
D
Dd
Pollanki i te przejazdy kolejowe średniowiecze....
h
henrk
Nie wiem czy ktoś pamięta jak wyglądała przed laty ul. Radzikowskiego pokazana na zdjęciu. Zdjęcia są mocno nie aktualne, na niektórych ulicach trwają nawet właśnie remonty.
To ostatnia próba dowalenia przed wyborami Majchrowskiemu. W tym wyborze między dżumą a cholerą, zagłosuję jednak ponownie na obecnego prezydenta. Nie chcę, aby miastem rządzili narodowi socjaliści, a nad Wawelem powiewała kaczystowska flaga.
m
malinowa wnuczka
Babcia lepi ostatnie pieroGi.
G
Grzegorz
Akurat to trochę nie trafione, bo właśnie trwa remont Myślenickiej od A4 do granic miasta, ale rozumiem że mieszkańcy ją wskazali :)
k
krakus
Wstyd żeby te ulice nie były tknięte przez lata panowania naszych szanownych miejskich władz. I nie pisać mi tu o wymianie nakładki na 100m odcinku Kocmyrzowskiej, bo to jak mówienie o walce z deweloperami i pozwalanie im na betonowanie wszystkiego.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska