Pedofile i gwałciciele z Małopolski AKTUALIZACJA LUTY 2019. Oni są w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym

  • Gazeta Krakowska

Amadeusz Calik

Rejestr pedofilów i gwałcicieli z Małopolski. Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomiło Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Dzięki temu przestępcy seksualni z województwa małopolskiego zostali ujawnieni. Wśród poszukiwanych są osoby z Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza i innych miast w Małopolsce. Lista została zaktualizowana 11 lutego 2019 roku.
 Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym; Ministerstwo Sprawiedliwości

Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym od 1 stycznia ubiegłego roku jest dostępny w internecie. Na specjalnej stronie internetowej możemy sprawdzić dane osobowe, adres zamieszkania przestępców seksualnych. Rejestr przestępców seksualnych dotyczy m.in. pedofilów czy gwałcicieli. Teraz każdy może sprawdzić w rejestrze przestępców seksualnych czy np. kandydat do pracy w przedszkolu, nie był skazany za molestowanie dzieci. Dane są publiczne.

POLECAMY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

WIDEO: Poszukiwani przestępcy z Małopolski

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.03.2019, 12:55

Ja się pytam gdzie w tym rejestrze jest ks Wiesław Groszek, który aż został wywalony do Ameryki Płd, na misję niby... Tylko ja się pytam jaką misję, rozpłodową?!?!?

16.03.2019, 08:02

jest taka gadzinówkapis lubuska tam też od chwili ukazanaia rejestru tylko sa te same osoby ,czyzby w woj lubuskim było tylko 36 skazanych ,a gdzie ksieża jeden na osiedku ,,piaski ,, nastepny z mieszka 1 ziobrze cos sie pokiczkało z ta ustawa niby przypomina wersje ze stanow zjednoczonych ale tam zeby załapać się na taką listę klient musi spełniac pewne warunki , tam prawo nakazuje by rozpoznac taki wniosek , sad musi wysłuchac lekarzy psychiatre i psychologa . PSYCHIATRA formuje wtedy diagnoze lekarska , PSYCHOLOG okresla prognoze spoleczno-kryminilogiczna , opierajac sie szerokiej diagnozie osobowosci sprawcy.I sad uzasadnia dlaczego uznał ten czyn w chwili obecnej na znaczna społecza szkodliwosc /ale to idzie tylko do wiadomosci szeryfa w miejscu zamiszkania tego pana/pani i jego obowiazkie jest powiadomienie najblizszych sasiadow ze taka osoba znajduje sie na ich terenie zamieszkania ,u nas nie pisza ie takim ludziom stało sie krzywdy np pobicia ,zwolnienia z pracy ,nie mówiac juz o miejscu zamieszkania ziobro uruchomił maszyne ciezko do zatrzymania ,ktura odbija sie czkawką na księżach ,a nie pomylał o tym żeby wiedział jaki szum zrobi tym napewno by tego nie zrobił ,a prawo jasno mówi że człowiek za 1 przestepstwo moze być karany tylko raz ,przecież ci ludzi spłacili dług społeczenstwu,ale jak juz obwieszczać tych grożych to napisałem jak na wstępie .......

24.02.2019, 12:55

95procent ludzi w sklepach na co dzień wszędzie zachowują się jak bydło....

24.02.2019, 12:52

95procent ludzi w sklepach na co dzień wszędzie zachowują się jak bydło, są źli zazdroszczą wszystkim i każdemu podstawiaja nogę dlatego uważam że upada nasza cywilizacja

24.02.2019, 12:49

Ludzie to bydło... Upadek cywilizacji

14.02.2019, 03:05

W zupełności ie z Panem zgadzam Panie Rudy z Budy. Chcialbym aby Gadzinowka opisała kiedys problem gwałtów w Niemczech, aby podała statystyki oraz generalnie problem tej przemocy na kobietach mieszkających w Niemczech.
Niech opiszą jak gwalca tam muzulmanie i jaka jest skala tego zjawiska, dlaczego kobiety boja sie chodzic same po ulicach niemieckich miast.
Ale wiem ze tego nie zrobią bo taki temat nie wpisuje sie w generalny styl manipulacji antypolskiej promowanej przez Gadzinowke Krakowska.

14.02.2019, 03:00

Czy zauwaza is ze Gadzinowka Krakowska powiela ten sam artykul co tydzien? Czy zauwazyliscie ze wiekszosc artykulow w Gadzinowce to artykuly negatywnie przedstawiajace zycie w Polsce? Pamietajcie ze nie jest to dzielem przypadku a manipulacja niemieckiej propaganda ktora za pomoc a folksdojczow zatrudnionych w Gadinowce chce mam przedstawic Polske jako kraj zły, brzydki i pełen przemocy.
Folksdojcze chca nam zohydzić Polske.....nie czytajcie tego niemieckiego śmiecia a jezeli to robicie to pamiętajcie ze 90% artykułów w GK to fake news.

26.01.2019, 21:50

Zostałeś przez nich wyruchany?

26.01.2019, 21:46

Jesteś idiotą

26.01.2019, 21:43

Chcesz się pochwalić swoją głupotą?

12.11.2018, 18:31

I tu w komentarzach znalazłam jego i opis kim jest w Krakowie na ul Chmieleniec i w jaki sprytny sposób znalazł lub jak pozbywa się aut w Polan Markeplace i oferuje BMW na rejestracji z Łodzi EDP 3***. Pokaz dał że się zarenczył z Ulą i pokazał jej córkę . Myśli że nikt nie wpadnie na pomysł sprawdzić go w REJESRZE Osób Skazanych - pochodzi ze Śląska lecz zamieszkał na stałe w Krakowie by być nie rozpoznawalny . Więcej i tu piszą kim jest Patryk 36.5 letni i jak udaje .

12.11.2018, 18:20

Znalazłam auto BMW z rejestracją : EDP 3^W^ - było wystawione na facebook : Polan Marketplace .Spryciarz recydywista inna rejestracja samochodu nawet jak było auto w Krakowie nikt nie wiedział że to jego . Super że każdy zobaczy jak wygląda oraz ta Ula i mam nadzieję że POLICJA szybko będzie szukać tego auta i tego recydywiste dokładnie sprawdzi zanimznów fałszywie kupi sobie alibi , bo znany za płacenie fałszywych zeznań i znany jego diler i opłacany przez niego Marek + prawa reka Arek K. z łodzi . Na oxl sprzedaje perfumy ten recydywista ze swojego drugiego mieszkania Nowa Huta os Sportowe -bo na ul Chmieleniec pokazuje że ma dziewczynę Ule z którą się zarenczył to tylko gra jego by ztworzyć wizerunek jego by nikomu nie wpadło do głowy kim jest naprawdę zmienił swój profil na facebooku by nie każdy go znalazł a jak można tak udawać . Tyle komentarzy o nim. Ula gra rolę i udaje dame i śmieje się z ludzi których Patryk wykożystuje ale ona pomaga mu więc też powinna brana być pod uwagę prokuratora ma córkę by mogła przejąć majątek jak Patryk pójdzie na dożywocie .

04.10.2018, 14:41

to mówisz że lubisz te klocki

04.10.2018, 14:40

gdzie ksieża z tej listy ? oni mnie interesują

04.10.2018, 12:54

Spójrz dalej niż tylko słowa świętego biskupa i księdza z Twojej wiochy...Są dostępne statystyki księży pedofilów i to nie jest garstka, w tej grupie zawodowej jest ich stosunkowo wielu. Po prostu na mocy ciągnięcia lachy przez rządzących Tadkowi i spółce jest zakaz publikowania danych na ten temat.

04.10.2018, 12:54

Spójrz dalej niż tylko słowa świętego biskupa i księdza z Twojej wiochy...Są dostępne statystyki księży pedofilów i to nie jest garstka, w tej grupie zawodowej jest ich stosunkowo wielu. Po prostu na mocy ciągnięcia lachy przez rządzących Tadkowi i spółce jest zakaz publikowania danych na ten temat.

18.09.2018, 19:11

Jeśli na tej liście nie ma księży to po prostu dlatego, że jest ich statystycznie niewielu. Statystyki mówią, że wśród pedofilów najwięcej akurat jest rolników i budowlańców.

18.09.2018, 19:11

Jeśli na tej liście nie ma księży to po prostu dlatego, że jest ich statystycznie niewielu. Statystyki mówią, że wśród pedofilów najwięcej akurat jest rolników i budowlańców.

18.09.2018, 09:03

Jak widać co drugi to księżulko :)

01.09.2018, 23:20

to klamliwe panstwo oslania kaste pedofilii z watykanskiej sekty

31.08.2018, 21:52

gdzie najwięksi czarni pedofile w koloratkach , znowu zamiecione pod dywan to największe kue.y gwałconce i molestujące dzieci w szkołach na codzien

08.08.2018, 21:50

Gall Anonim. Gdybym wiedziała , kim jest ten tchórz. Namierza mnie przez komórkę i kluczyk do samochodu. Głowa mi wtedy pęka a oczy wychodzą z orbit.

08.08.2018, 09:24

Kto cię prześladuje ?

27.07.2018, 11:02

Jak można robić uroczystość na korytarzu przy kiblach

21.07.2018, 20:41

Brakuje również cyberstalkerów i innych. Np. mobberów.