Gazeta Krakowska

  Stowarzyszenie LOKOMOTYWA

  Stowarzyszenie Lokomotywa, Rabka- Zdrój

  Stowarzyszenia Lokomotywa napędza kulturalnie Rabkę już od 13 lat organizując różnorodne wydarzenia z dziedziny kultury, sztuki, sportu i ekologii. Współpracuje z różnymi podmiotami samorządowymi i prywatnymi, aktywizuje dzieci i młodzież, pracuje z osobami niepełnosprawnymi, wspomaga artystów związanych z Rabką.

  Oferta kulturalna Lokomotywy to festiwale (4 edycje festiwalu teatralno-filmowego FATiF w latach 2005-2010), koncerty znanych i lubianych muzyków, warsztaty, pokazy filmowe i spektakle. Na swoim koncie Lokomotywa ma też współorganizację imprez sportowo-kulturalnych Koxx Fighters i Winter Freestyle Competition oraz kampanię ekologiczną „jestem zielony”. Organizacja regularnie prowadzi edukację artystyczną dla dzieci i młodzieży w zakresie animacji poklatkowej, teatru dramatycznego i teatru formy, scenografii, plastyki, sztuki, także muzyki.

  Obecnie z powodzeniem rozwija niezależny teatr dla najmłodszych dzieci pn. „Teatr Chrząszcz w Trzcinie” oraz prowadzi edukację artystyczną dla dzieci i młodzieży. Zakres tych działań obejmuje nie tylko Rabkę, okoliczne miejscowości, ale i całą Polskę, skutecznie promując Rabkę, jako górskie uzdrowisko przyjazne rodzinom z dziećmi.

  Materiał udostępniony przez uczestnika plebiscytu

  Stowarzyszenie Lokomotywa
  ul. Roztoki 1 B
  Rabka-Zdrój
  www.lokomotywa.org

  Stowarzyszenie LOKOMOTYWA

  22 Miejsce

  Głosowanie zakończone!

  38 głosów

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo