Gazeta Krakowska

  „Najlepszy Sportowiec Ziemi Tarnowskiej Roku 2015 Junior“

  Sportowcy czekają na głosy kibiców
  Rozpoczynamy Tarnowski Plebiscyt Sportowy. Wybieramy najpopularniejszych zawodników w naszym regionie. Laureatów poznamy 15 lutego. Na czytelników czekają nagrody.

  Kapituła Tarnowskiego Plebiscytu Sportowego dokonała wyboru sportowców pretendujących do miana najbardziej popularnych w minionym już roku 2015. O tym, kto dostąpi tego zaszczytu zadecydują kibice – nasi Czytelnicy. Sympatycy sportu, Czytelnicy naszej gazety mogą, a nawet muszą glosować za pomocą oryginalnych kuponów zamieszczanych w „Gazecie Krakowskiej”. Swoje głosy będzie można oddawać poprzez SMS-owy serwis Hermes. Regulamin korzystania z tego serwisu znajduje się na stronach naszemiasto.pl. Koszt wiadomości to 2 zł +VAT. SMS należy wysłać na numer 72355. W treści należy wpisać prefiks JUN lub SEN i po kropce numer kandydata zamieszczony na naszej liście i w serwisie internetowym www.naszemiasto.pl
  Sms-y będzie można wysyłać do północy 9 lutego.
  Osoby które nadeślą lub doręczą osobiście kupony do tarnowskiego oddziału naszej gazety mogą spodziewać się nagrody-niespodzianki.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo