Polska Lara Croft mieszka na Śląsku. Fantastyczna Klaudia Danch - żona piłkarza - jako pani archeolog z Tomb Raidera

  • Dziennik Zachodni

TK

Klaudia Danch jest niesamowita. Potrafi nieźle grać w piłkę, ale furorę robi jako polska Lara Croft. Klaudia Danch jest żoną piłkarza Adama Dancha, reprezentanta Polski, zawodnika, który przez 10 lat reprezentował barwy Górnika Zabrzeto. Ale przede wszystkim to piękna fotomodelka. Na swoim koncie na Instagramie - ladycroft7777, daje nam się poznać jako Lara Croft, zmysłowa pani archeolog z gry komputerowej Tomb Raider. Jest podobna? Zobacz galerię obłędnych zdjęć Klaudii Danch i wideo.

Klaudia Danch, czyli polska Lara Croft

Klaudia Danch to żona Adama Dancha, byłego reprezentanta Polski, zawodnika mającego m. in. 10-letni staż w Górniku Zabrze, obecnie występującego w Arce Gdynia. Jest piękną fotomodelką, która lubi stylizację Lary Croft z Tomb Raidera

ZOBACZ KONIECZNIE
ZMYSŁOWE ZDJĘCIA KLAUDII DANCH

28-letnia Klaudia Danch pochodzi ze Śląska, a obecnie pracuje jako fotomodelka. Posiada jednak sportową przeszłość - trenowała profesjonalnie piłkę nożną przez blisko 10 lat w katowickim klubie. Owocem związku Klaudii z piłkarzem Adamem Danchem jest syn Dawid.

Klaudia Danch od najmłodszych lat interesowała się piłką nożną. Jej ojciec grał w Szombierkach Bytom, a ona zapisała się do KKS Zabrze i grała na pozycji pomocnika.

Polska Lara Croft do tej pory potrafi dryblować, celnie strzelić na bramkę i nie wstydzi się biegać po boisku, chociaż nie ma na to zbyt wiele czasu.

Na swoim Instagramowym profilu polska Lara Croft, czyli ladycroft777, zgromadziła 100 tysięcy obserwujących, a sama zamieściła już ponad tysiąc postów. Czy przypomina seksowną panią archeolog z Tomb Raidera? Fani pod postami nie szczędzą pochwał. Zobacz jak wygląda w galerii.

Mężczyźni zdecydowali - te kobiece zainteresowania są najseksowniejsze

PiS przejął władzę na Śląsku, gdy Wojciech Kałuża zmienił partyjne barwy

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.02.2019, 17:44

piekna, lubi pilke, madrze sie wypowiada :)
Lubie ją :D

04.02.2019, 07:26

I jak zwykle zjeba za nic!

30.01.2019, 08:37

po co piszecie głupie negatywy, nie podoba się to odpuśćcie.
ci co piszę że to s...a do rucha...nia pewnie mają kobiety z wąsami w rozmiarze puszysta + i nie mogą znieść jej wyglądu - atrakcyjnej babeczki.

27.01.2019, 20:36

Ale czy podobna z gęby? Tylko czasem. Szkoda, ze podobieństwo to kwestia operacji i maski na ryju.

24.01.2019, 11:08

Jako mężczyzna starszej daty (tuż po 40tce) nie rozumiem tej nowej mody na tatuaże. Ale co kto woli. Moim zdaniem Pani Klaudia jest bardzo ładną, zgrabną młodą kobietą, która rzeczywiście podobna jest do Lary Croft i z tego podobieństwa zrobiła sobie sympatyczną zabawę. Źli i brzydcy ludzie obrażają panią Klaudię na forum, bo oni są zazdrośni, że Bóg ich nie wyposażył w takie wspaniałe ciało, jakie posiada pani Klaudia. Alleluja i do przodu i nie słuchać tych heiterów Klaudiu.

24.01.2019, 08:35

ZEROOOO !!!!!!!!!!

08.01.2019, 08:35

Wysunięta żuchwa, stale "zdziwione" brwi, płaska trójkątna twarz i napompowane usta nie są synonimami "ładna"

08.01.2019, 08:33

Wysunięta żuchwa, stale "zdziwione" brwi, płaska trójkątna twarz i napompowane usta nie są synonimami "ładna"

08.01.2019, 08:26

Ten sztuczny materiał nadaje się do recyklingu :D A tak na serio jak się odpowiednio ubierze, ułoży włosy i założy maskę na twarz to trochę byłaby podobna...

10.12.2018, 09:06

Toto ma byc podobne do przepieknej Angeliny ??? Z ktorej strony ???

07.12.2018, 18:12

Ciekawe co z nią będzie jak zabraknie prądu

06.12.2018, 17:59

Ale sztuczny glonojad, masakra !

28.11.2018, 10:46

Z całym szacunkiem, ale taka z niej Lara Croft jak z Fiata 126p Ferrari

27.11.2018, 22:25

Przecież z kilometra widać, że w pogoni za idolką zrobiła z siebie plastikową lalkę. Wszystko s
doczepione i napompowane.
Ale czego wymagać od pseudo WAGs

27.11.2018, 11:30

ta sztuczna lalunia lubi z gumka czy bez i czy woli na sucho czy z wazelinka

27.11.2018, 04:26

zawsze to bedzie zaliczone i lzej na krzyzu

27.11.2018, 04:26

zawsze to bedzie zaliczone i lzej na krzyzu

27.11.2018, 04:05

dno dna i tona mulu, zrobi kariere ale tylko w agencji towarzyskiej

27.11.2018, 03:56

ona sie tylko do tego nadaje

27.11.2018, 03:38

zrobione tylko do ssania, wspolczuje temu grajkowi Arki bo pewnie cala Gdynia ma z niej pocieche tylko nie on

11.11.2018, 08:59

Nie rozumiem tego. Dlaczego tak negatywnie podchodzicie do tej dziewczyny? Może i nie jest podobna do Lary ale jest b. ładna i wydaje się być sympatyczna. Zazdrość ludzka nie zna granic. Ciekawe, który z hejtujących Panów miałby odwagę podejść i powiedzieć jej to w twarz. YYyyyyyy uuuuuu i zero tekstu ,tak skończyłoby się to, gdyby miało miejsce w praktyce. Kobiety są zazdrosne to norma (mimo że będzie zaraz ze "nie ,a skąd", ale faceci.. ? Spójrz w lustro i pomyśl co napisaliby o Tb gdyby tutaj znalazlo się twoje zdjęcie i czy chciałbyś to czytać...Stęzenie jadu na tej stronie jest za wysokie ,kto nie jest toksyczny niech ucieka

22.10.2018, 08:26

Jak ona jest podobna do Angeline Jolie to ja jestem j podobna do Majkela Jacksona.Na tych zdjeciach to Angelina Jolie a ta plastikowa lala ani troche noe jest podobna

19.10.2018, 17:37

Co za paskuda i jeszcze to coś zdziarane na rozstępach. Ochyda. Fuj.

18.10.2018, 15:29

Morze figura ok. niestety skóra nadaje się na abażur lamki nocnej

17.10.2018, 16:14

Ona sama koszmarna, biedny ten jej mąż, jak można coś takiego pocałować w usta? No , ale różne rzeczy ludzie lubią, nawet te najbardziej sztuczne i koszmarne. Cóz ona sobie mogła jeszcze tak powiekszyć , zmniejszyć , albo napompować? to wie tylko mąż.