https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pożar w Galerii Bronowice. Ewakuowano klientów i pracowników sklepu Auchan

Jolanta Białek
Do pożaru doszło 31 stycznia 2024. Konieczna była ewakuacja personelu i klientów sklepu Auchan w Galerii Bronowice
Do pożaru doszło 31 stycznia 2024. Konieczna była ewakuacja personelu i klientów sklepu Auchan w Galerii Bronowice fot. Patrol998 – Małopolska
Groźne chwile w Galerii Bronowice. W środę (31 stycznia) ok. godz. 14 doszło do pożaru w rozdzielni elektrycznej. Konieczna była ewakuacja personelu Auchana i klientów sklepu.

- System przeciwpożarowy ugasił źródło ognia. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. Zadaniem strażaków było skontrolowanie pomieszczenia - nie wykryto żadnego zagrożenia. Około godz. 15 wszystko wróciło do normy – poinformowała Małopolska Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

Jak alkohol działa na nasz organizm. Ostrzegamy kierowców

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska