Praca dla 100 osób w Niepołomicach. Producent samochodów ciężarowych MAN Trucks rekrutuje

Artykuł sponsorowany ManpowerGroup Sp. z o.o.
W podkrakowskich Niepołomicach pracę od zaraz może znaleźć nawet 100 osób. Niemiecka fabryka samochodów ciężarowych, MAN Trucks, w związku z uruchomieniem produkcji pojazdów nowej generacji poszukuje pracowników linii montażowej oraz logistyki wewnątrzzakładowej. Nabór za pośrednictwem agencji rekrutacyjnej Manpower już trwa.

Zakład produkcyjny MAN Trucks, znajdujący się w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej, poszukuje osób do wsparcia działu montażu i logistyki. Pracę w Niepołomicach znajdą osoby, które potrafią posługiwać się podstawowymi narzędziami warsztatowymi oraz posiadają doświadczenie w branży produkcyjnej. Zatrudnieni będą odpowiadać między innymi za montaż pojazdów ciężarowych lub ich podzespołów, kontrolę jakości oraz transport materiałów. Fabryka zamierza zrekrutować 100 osób, a partnerem tego projektu jest agencja rekrutacyjna Manpower.

Pracodawca oferuje umowę o pracę, a najlepszym możliwość przejścia do wewnętrznych struktur firmy. Kandydaci mogą liczyć na pensję do 5000 zł brutto, w tym premie, dofinansowanie do posiłków oraz dostęp do pakietu benefitów pozapłacowych – prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU. Na zainteresowanych czekają także świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, np. wczasy pod gruszą i paczki świąteczne. Firma pracuje w trybie 2-zmianowym, bez konieczności pracy w godzinach nocnych.

– Pracę w MAN Trucks znajdą przede wszystkim osoby, które sprawnie posługują się narzędziami warsztatowymi, są otwarte na pracę dwuzmianową. Mile widziane jest doświadczenie w pracach na produkcji, choć nie jest to warunek konieczny. Co więcej kandydaci na stanowisko związane z montażem, którzy nie posiadają uprawnień na żurawie i suwnice, nie muszą obawiać się, że ich CV zostanie odrzucone, ponieważ w ramach zatrudnienia pracodawca gwarantuje bezpłatny udział w kursie. Dzięki temu zdobywają oni kwalifikacje i kompetencje, które obecnie są ważne na rynku pracy i otwierają wiele możliwości zawodowych. Stanowi to szansę dla osób, które w związku z obecną sytuacją borykają się z utratą pracy oraz tych, którzy poszukują przestrzeni do rozwoju – komentuje Kinga Marchwiany, ekspert rynku pracy w agencji rekrutacyjnej Manpower.

Zakład mieści się w Niepołomicach, które mogą być dogodną lokalizacją dla mieszkańców Wieliczki, Krakowa, Gdowa, Bochni, Brzeska, Nowego Wiśnicza, Szczurowa, Proszowic i Dobczyc.

Osoby, które chcą podjąć pracę w MAN Trucks, mogą bezpośrednio udać się do oddziału Manpower w Niepołomicach, przy ulicy Diesla 5, wysyłać dokumenty aplikacyjne na adres praca.niepolomice@manpower.pl lub kontaktować się telefonicznie pod nr 668 341 729. Zgłoszenia można wysyłać również za pomocą formularza dostępnego pod linkiem https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_id=36189.

W podkrakowskich Niepołomicach MAN Trucks produkuje pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej, np. ciągniki siodłowe, pojazdy pod zabudowę oraz z napędem na wszystkie koła. Zakład został otwarty w październiku 2007 i obecnie zatrudnia 750 osób.