PREZENT DLA RODZICÓW NA ŚWIĘTA: Co kupić mamie i tacie pod choinkę? Jaki prezent dla rodziców pod choinkę? PREZENT DLA MAMY PREZENT DLA OJCA

  • Dziennik Zachodni

Katarzyna Pachelska

Prezent dla rodziców na święta: jaki, za ile, jaki prezent dla mamy, jaki dla taty pod choinkę. Oto prezenty dla mamy i prezenty dla ojca. Te pytania zadaje sobie wielu z nas. Ale mamy dla Was kilka propozycji na najlepszy prezent na święta dla rodziców. Nada się pod choinkę zarówno dla mamy, jak i dla taty. Sprawdźcie koniecznie

PREZENT DLA RODZICÓW NA ŚWIĘTA: Co kupić mamie i tacie pod choinkę? Jaki prezent dla rodziców pod choinkę będzie dobry?

Zobaczcie zdjęcia:

Najlepsze prezenty dla rodziców na Święta Bożego Narodzenia.
W 2018 roku, według wyliczeń ekspertów, wydamy średnio 600-700 zł na prezenty. Co dać ludziom, którzy – zapewne – twierdzą, że wszystko już mają i niczego nie potrzebują.

Nie sztuka podarować kolejną parę skarpet, następną ciepłą piżamę czy bezosobowy zestaw kosmetyków z drogerii. Owszem, rodzice na pewno ucieszą się z praktycznego prezentu, który później wykorzystają – ale tylko wtedy, jeśli rzeczywiście znamy ich zwyczaje na tyle dobrze, że wiemy dokładnie, co im dać – np. wodę kolońską konkretnej marki, której tata używa od lat albo nową lokówkę dla mamy, która nie wyjdzie z domu z przyklepanymi, prostymi włosami.

Jeśli zupełnie nie mamy pomysłu na prezent dla rodziców, sprawdzą się też bony podarunkowe, oferowane obecnie nie tylko przez konkretne sklepy, ale i przez centra handlowe (wtedy należy sprawdzić, czy można je wydać w każdym sklepie w danej galerii). Bony wcale nie mają zwykle postaci bonu, tylko karty elektronicznej, ważnej zwykle przez rok od dnia zakupu.

PIĘKNE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE NA BOŻE NARODZENIE

Jak pokazują badania, Polacy chcieliby dostać jako prezent pod choinkę... gotówkę. Taką formę prezentu dla rodziców raczej odradzamy, jako zbyt ostentacyjną i pokazującą, że nie mieliśmy czasu wybrać i kupić dla nich nawet drobnego podarunku. Gotówkę najlepiej dać dzieciom/wnukom/prawnukom, one na pewno się nie obrażą i będą wiedzieć, co z takim prezentem zrobić.

Nasze propozycje najlepszych prezentów pod choinkę dla rodziców. Dla mamy i dla taty na święta:

Klikaj w galerię zdjęć:

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

COP24 w Katowicach: Jakie są cele Szczytu Klimatycznego?

COP24 w Katowicach: Arnold Schwarzenegger o ochronie środowiska

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.12.2018, 18:35

jak dla mnie to kubek lub filiżanka zawsze są dobrym rozwiązaniem, w tym roku pomyślałam,że od razu dodam coś więcej i postawiłam na zestaw herbat. udało mi się wyszukać fajny i bardzo ładnie wyglądający do malwy, ekstra drewniana skrzyneczka! sama bym taką chciała :) i chyba wyślę mikołaja również i do siebie :D

13.12.2018, 10:34

oo a ja w tym roku kupiłam zestawy świąteczne z Pat&Rub, mam nadzieje że sie zprawdzą ;)

12.12.2018, 16:26

Dla taty zawsze kubek albo jakąś dobrą książkę. Dla mamy świąteczne zestawy kosmetyków, rok temu kupiłam swojej zestaw z naturalnymi kosmetykami Pat&Rub, używa do dzisiaj. A w tym roku postawię chyba na masaż lub pobyt w spa. :)

10.12.2018, 18:34

ja to problemu z Tatą nigdy nie miałam. W tym roku daję kamerę samochodową. Kupiłam na blackfriday fajną c7 Lamax za 60% ceny :D:D A Tato bardzo chciał bo sporo jeździ, ale on się nie zna a w internecie nie poszuka.

10.12.2018, 10:38

Jak była darmowa przesyłka to zamówiłam i tacie i mamie po portfelu. Także takie prezenty dostaną. Mama ma na imię Ewa więc w Wigilię obchodzi imieniny na tę okazję to jej zamówię z poczty kwiatowej bukiet kwiatów.

09.12.2018, 13:18

Ja rodzicom kupiłam zestawy prezentowe z The Body Shop. Dla taty zestaw do pielęgnacji brody Cedar & Sag, a dla mamy zestaw Satsuma :)

07.12.2018, 16:31

Dla mamy mam już zamówioną drewnianą eko deskę do krojenia z casabella.com.pl - wiem, że będzie nią zachwycona. Jak zawsze problem mam z prezentem dla taty.... :(

06.12.2018, 22:09

Mojej mamie kupiłam już lokówkę curl secret, akurat w euro trafiła mi się fajna promocja, bo prostownica za 1 zł do tego i to będzie prezent dla siostry :), sprzęcik i jeden i drugi super, mam podobny model lokówki i jest świetna, jak rano zrobie loki to trzymają się bardzo długo

22.11.2018, 23:07

W tym roku dla mamy sprezentuję gustowny zegarek Jordan Kerr. Nie posiada do tej pory zegarka , a zawsze takowy się przydaje no i na pewno będzie jej pasować również do każdej stylizacji dlatego bardzo się cieszę z zakupu

28.12.2017, 21:56

Już po świętach - rodzice dostali ode mnie i siostry nowy telewizor - Philipsa, który zastąpił jakiegoś starocia. Uważam, że raz na jakiś czas warto zrobić najbliższym wypasiony prezent.

24.12.2017, 12:25

Ja dla mamy bardzo klasycznie mam perfumy, a dla taty, który technologicznie nie jest najbardziej zaawansowany i nad tym ubolewa kupiłam jego pierwszy smartfon- póki co jak najprostszy i do tego mu tylko Freemium z Virgin Mobile wzięłam więc pewnie całe święta będziemy razem sprawdzać funkcje i uczyć się obsługi

22.12.2017, 20:18

Ja w tym roku moim rodzicom postanowiłam zafundować coś wyjątkowego i z Itaki wyszukałam opcję rejsów statkiem itaka.pl/rejsy-statkiem/pomysl-na-prezent/ , co prawda na początku nie wiedziałam czy coś takiego może im się spodobać, ale jak zobaczyłam program który i na lądzie i na statku jest bardzo rozbudowany i faktycznie 5 Wysp Kanaryjskich można zwiedzić trochę jak pływającym hotelem to uznałam, że nie ma się co zastanawiać i teraz nie mogę się doczekać aż ten prezent w końcu dostaną

22.12.2017, 20:18

Ja w tym roku moim rodzicom postanowiłam zafundować coś wyjątkowego i z Itaki wyszukałam opcję rejsów statkiem itaka.pl/rejsy-statkiem/pomysl-na-prezent/ , co prawda na początku nie wiedziałam czy coś takiego może im się spodobać, ale jak zobaczyłam program który i na lądzie i na statku jest bardzo rozbudowany i faktycznie 5 Wysp Kanaryjskich można zwiedzić trochę jak pływającym hotelem to uznałam, że nie ma się co zastanawiać i teraz nie mogę się doczekać aż ten prezent w końcu dostaną

22.12.2017, 11:34

Ja nie chciałam mamie kupować w tym roku kolejnego zestawu kosmetyków. Postanowiłam kupić jej coś wyjątkowego. W Primamodzie zamówiłam bransoletką z połyskujących agatów (kamyczki). Na ręce prawie jej nie czuć i jest bardzo uniwersalna bo można ją ubrać do eleganckiej sukienki jak i do mniej wizytowych stylizcji. Jestem pewna, że mama będzie zachwycona.

20.12.2017, 22:22

Ja może nie jestem zbyt kreatywna, ale mamie to ja zawsze kupuję przedmioty do kuchni np. w tym roku dzbanki filtrujące wodę z wassermana i maszynę do smoothie, a tacie narzędzie z tego samego sklepu.

20.12.2017, 19:39

Ja tym razem postawilam na kosmetyki zarówno dla taty jak i dla mamy. Zamówiłam im zestawy ze zdrowiej.net.pl - mamie kolagenowe, a tacie szampony zagęszcząjące włosy, do tego dokupię jakieś śmieszne piżamy, bo to nasza tradycja i gotowe.

20.12.2017, 18:48

My z rodzeństwem zawsze składamy się na prezent dla rodziców, bo we trójkę mamy dużo większy budżet i więcej możliwości. W tym roku postanowiliśmy wykupić im wczasy. Dawno nie byli, a wiadomo jak to rodzice-zawsze znajdą się ważniejsze wydatki. Postawiliśmy na biuro podróży Soltur, polecili nam znajomi. Skorzystaliśmy z promocji, więc dodatkowo zaoszczędziliśmy.

20.12.2017, 16:10

Z Tata to zawsze mam problem. On jest elegancik to kupie mu chyba jakas muszke albo krawat, smieszny, bo elegancik ale troche "jajcarz" :) Z mama latwiej, ona kocha perfumy i pachnidla wiec zamowilam jej olejki eteryczne z damai, dokladnie dwie buteleczki zimowych zapachow imbir i czekolada. Juz sie nie moge doczekac jak sama powacham to domowe spa :)

20.12.2017, 11:33

Mama sama mi powiedziała, że jonizator do wody chciałaby dostać więc zadanie w tym roku miałam ułatwione, zamówiłam jej aquator silver ze zdrowie-dom no i mam tylko nadzieję, że to jest właśnie ten model z którego będzie zadowoloa- no ale w sumie przekonamy się już za 5 dni :)

20.12.2017, 10:16

Moja mama to lubi takie typowo babskie rzeczy jak kosmetyki, perfumy, czy torebki. Z tatą mam teoretycznie najmniejszy problem, bo jemu kupię jakiś bilet na koncert, albo zamówię gry z konsoleigry.pl, bo ostatnio coś mówił że chciałby dostać Fife. Nie umiem kupić prezentu tylko babci i dziadkowi, nigdy nie wiem czego by potrzebowali.

19.12.2017, 23:27

Ja to mam w domu tak, że moja luba bardzo lubi uczyć się języków obcych. Teraz po latach postanowiła wrócić do niemieckiego, jednakże jej marzeniem jest nauka włoskiego. Skoro takie jest jej marzenie, to właśnie jej kurs językowy z artcom na święta sprezentuje.

19.12.2017, 22:34

Ja kupiłam mamie pobyt w spa w mielnie unitral się nazywa. Nie umiem się doczekać świąt żeby wreszcie jej wręczyć, bo wiem, że odpoczynku i regeneralcji potrzebuje szczególnie.

19.12.2017, 21:52

Zakupiłam rodzicom dwie noce w hotelu Miodosytnia na Kazimierzu w Krakowie bo to ich ulubiona dzielnica, ja mieszkam w małej kawalerce to nawet nie mam jak ich przenocować, a tak będą mieli fajną wycieczkę świąteczną.

19.12.2017, 21:52

Zakupiłam rodzicom dwie noce w hotelu Miodosytnia na Kazimierzu w Krakowie bo to ich ulubiona dzielnica, ja mieszkam w małej kawalerce to nawet nie mam jak ich przenocować, a tak będą mieli fajną wycieczkę świąteczną.

18.12.2017, 18:13

Tacie już kupiłam bilet na koncert Megadeath w 2018 plus kamerkę samochodową Truecam. O obu marzył