Rbus - wynajem busów dla klientów z Krakowa i okolic...

  Rbus - wynajem busów dla klientów z Krakowa i okolic

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Dziennik Polski 24

  Rbus - wynajem busów dla klientów z Krakowa i okolic
  1/3
  przejdź do galerii

  Szukasz busa do wynajęcia z kierowcą? Firma Rbus oferuje wynajem autokarów oraz przewóz osób z Krakowa i okolicznych miejscowości. Pojazdy świetnie sprawdzą się przy organizacji wesel, wyjazdów ślubnych, wycieczek grupowych i objazdowych.
  Pewność, że dojedziemy na właściwe miejsce we właściwym czasie jest gwarancją komfortu, jakiego oczekują osoby planujące przejazd na dłuższej trasie, zajmujące się organizacją wyjazdu większej grupy osób lub pragnące zapewnić wysokiej jakości usługi transportowe uczestnikom imprezy rodzinnej bądź firmowej. Niezależnie od tego, czy chcemy wynająć 9-osobowego busa na wesele czy też potrzebujemy dużego autokaru, który pomieści cały zespół pracowników wyjeżdżających z Krakowa na integrację, szkolenie czy konferencję branżową, Rbus staje na wysokości zadania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

  Firma przewozowa z doświadczeniem

  – Mamy bardzo duże, wieloletnie doświadczenie w realizacji takich usług – stwierdza Ryszard Lenart, szef firmy Rbus. – Oferujemy profesjonalne usługi przy wyjazdach firmowych, wycieczkach szkolnych i transportach okazjonalnych. Nasz transport świetnie sprawdza się przy organizacji wesel, wyjazdów ślubnych, wycieczek grupowych i objazdowych. Zapewniamy transport z lotniska i obsługę delegacji.
  Firma posiada 14 pojazdów, wyposażonych w niezbędne udogodnienia. Są wśród nich 9-cio, 23, 33 i 53-osobowe autokary. Sprawdzą się zatem zarówno na kameralnych przyjęciach, jak i dużych imprezach zorganizowanych. – Nasze busy zostały przystosowane do szybkiego i komfortowego przewozu osób, mają bardzo pojemne bagażniki – podkreśla Ryszard Lenart. - Wyposażone są w wygodne fotele, klimatyzację i sprzęt audio-video. Wyróżnia nas dbałość o czystość. Przyjeżdżamy na miejsce punktualnie, bez opóźnień. Zawsze sprawdzamy też trasy, aby uniknąć korków, a czas podróży mijał możliwie najprzyjemniej. Właściwy środek transportu jest dobierany na podstawie liczby przewożonych pasażerów. Pomagamy organizować wycieczki szkolne, firmowe i prywatne. Jesteśmy elastyczni. Dbamy o to, aby współpraca z nami była łatwa i przyjemna.

  Przewozy autokarowe - komfort i bezpieczeństwo

  Firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, licencje i zaświadczenia, które pozwalają na transport osób w kraju i zagranicą, i stanowią potwierdzenie jego wysokiej jakości. Przewóz gości weselnych czy uczestników innego istotnego wydarzenia z firmą przewozową Rbus jest zatem nie tylko komfortowy, ale i bezpieczny. Nowoczesne, atrakcyjne wizualnie pojazdy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Cennik wynajmu autokarów ustalany jest indywidualnie dla każdego zamawiającego w oparciu o analizę długości trasy. – Swoje usługi świadczymy dla klientów z Krakowa i okolic – dodaje Ryszard Lenart.Zawsze dojeżdżamy na miejsce do klienta. Zawsze na czas i zawsze właściwie przygotowani. Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem busów osobowych, zapraszamy do kontaktu.

  Już teraz zarezerwuj busa na wyjazd na narty!
  Ryszard Lenart- Przewóz Osób
  Borzęta 151
  Tel. 604 595 753
  Tel. 728 829 170
  Mail: rbus@wp.pl

  Wybierz region, dokąd chcesz wyjechać:

  Turystyczne TOP

  Polecamy

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Zagłosuj lub zgłoś swoje propozycje nominacji

  Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? Zagłosuj lub zgłoś swoje propozycje nominacji

  Gigantyczny śnieżny labirynt [ZDJĘCIA]

  Gigantyczny śnieżny labirynt [ZDJĘCIA]

  Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce

  Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce

  Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce

  Oto 15 najbardziej zadłużonych gmin w Małopolsce