Siatkarska Liga Mistrzów 2018-19. Wyniki i tabele wszystkich meczów LM siatkarzy, pary ćwierćfinału

  • Gazeta Krakowska

red/ab

Trwa siatkarska Liga Mistrzów sezonu 2018/19, to już ćwierćfinały. Zakończyła się faza grupowa, w rewanżowych meczach ćwierćfinału grają Trefl Gdańsk i PGE Skra Bełchatów. Oto pary i wyniki ćwierćfinału LM SIATKARZY, SIATKARSKA LM WYNIKI

LM SIATKARZY: ĆWIERĆFINAŁY (rewanże)

  • 19 marca (17): Zenit Kazań - Trefl Gdańsk 2:3 (23:25, 23:25, 25:23, 29:27, 15:17); złoty set: 15:12, awans: Zenit
  • 20 marca (17.30): Zenit St. Petersburg - PGE Skra Bełchatów
  • 20 marca (20.30): Sir Colussi Sicoma Perugia - Chaumont
  • 21 marca (20.30): Cucine Lube Civitanova - Dinamo Moskwa

SIATKARSKA LIGA MISTRZÓW: ĆWIERĆFINAŁY (pierwsze mecze)

  • 12 marca (17): Dynamo Moskwa - Cucine Lube Civitanova 2:3 (10:25, 25:23, 25:23, 18:25, 13:15)
  • 13 marca (18): Trefl Gdańsk - Zenit Kazań 2:3 (19:25, 25:23, 23:25, 25:23, 13:15)
  • 14 marca (18): PGE Skra Bełchatów - Zenit St. Petersburg 3:1 (25:18, 13:25, 25:22, 25:18)
  • 14 marca (20.30): Chaumont - Sir Colussi Sicoma Perugia 2:3 (21:25, 31:29, 25:17, 19:25, 14:16)

#10YearsChallenge. Zobacz, jak zmienili się polscy siatkarze [ZDJĘCIA]

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

LM SIATKARZY - WYNIKI FAZY GRUPOWEJ

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GRUPA D
GRUPA E

GRUPA A

1. kolejka
20 listopada: Halbank Ankara - Knack Roselare 3:2 (29:31, 25:23, 22:25, 25:15, 15:9)
21 listopada: Zenit Kazań - United Volleys Frankfurt 3:0 (25:18, 25:17, 25:13)

2. kolejka
18 grudnia: United Volleys Frankfurt - Halbank Ankara 3:0 (25:18, 25:29, 25:23)
20 grudnia: Knack Roselare - Zenit Kazań 1:3 (18:25, 25:20, 23:25, 19:25)

3. kolejka
15 stycznia: United Volleys Frankfurt - Knack Roselare 2:3 (20:25, 17:25, 25:21, 25:21, 8:15)
16 stycznia: Halbank Ankara - Zenit Kazań 1:3 (15:25, 18:25, 26:24, 22:25)

4. kolejka
29 stycznia: Zenit Kazań - Knack Roselare 3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:20)
30 stycznia: Halbank Ankara - United Volleys Frankfurt 3:1 (25:12, 23:25, 25:22, 25:21)

5. kolejka
14 lutego: United Volleys Frankfurt - Zenit Kazań 1:3 (19:25, 21:25, 25:23, 18:25)
14 lutego: Knack Roselare - Halbank Ankara 1:3 (22:25, 25:20, 17:25, 19:25)

6. kolejka
27 lutego: Zenit Kazań - Halbank Ankara 3:0 (25:14, 25:22, 28:26)
27 lutego: Knack Roselare - United Volleys Frankfurt 3:1 (25:22, 25:15, 22:25, 25:15)

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

1. Zenit Kazań66 zwycięstw18 pkt18-4
2. Halbank Ankara63810-13
3. Knack Roselare62 611-15
4. United Volleys Frankfurt6148-15

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GRUPA D
GRUPA E

SIATKARSKA LIGA MISTRZÓW. KIEDY GRA ZAKSA?

GRUPA B

1. kolejka
21 listopada: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - CEZ Karlovarsko 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
22 listopada: Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena 3:0 (25:22, 30:28, 25:22)

2. kolejka
19 grudnia: CEZ Karlovarsko - Cucine Lube Civitanova 0:3 (16:25, 18:25, 14:25)
19 grudnia: Azimut Leo Shoes Modena - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:23, 25:21, 22:25, 26:24)

3. kolejka
15 stycznia: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova 0:3 (19:25, 17:25, 19:25)
16 stycznia: Azimut Leo Shoes Modena - CEZ Karlovarsko 3:0 (26:24, 25:22, 25:17)

4. kolejka
31 stycznia: Cucine Lube Civitanova - CEZ Karlovarsko 3:0 (25:16, 25:18, 25:14)
31 stycznia: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Azimut Leo Shoes Modena 3:1 (22:25, 26:24, 25:21, 25:22)

5. kolejka
13 lutego: Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova 1:3 (27:25, 26:28, 23:25, 21:25)
13 lutego: CEZ Karlovarsko - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 23;25, 18:25)

6. kolejka
27 lutego: Cucine Lube Civitanova - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (20:25, 22:25, 34:32, 25:21, 15:12)
27 lutego: CEZ Karlovarsko - Azimut Leo Shoes Modena 0:3 (18:25, 21:25, 19:25)

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

1. Cucine Lube Civitanova66 zwycięstw17 pkt18-3
2. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle631012-10
3. Azimut Leo Shoes Modena63 911-10
4. CEZ Karlovarsko6000-18

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GRUPA D
GRUPA E

LM SIATKARZY. WYNIKI TABELE

GRUPA C

1.kolejka
20 listopada: Zenit Sankt Petersburg - Chaumont VB 52 HM 3:2 (25:22, 20:25, 25:22, 20:25, 16:14)
21 listopada:VfB Friedrichshafen - ACH Volley Ljubljana 3:0 (36:34, 25:19, 25:15)

2. kolejka
18 grudnia: ACH Volley Ljubljana - Zenit Sankt Petersburg 2:3 (19:25, 21:25, 25:19, 25:21, 14:16)
18 grudnia: Chaumont VB 52 HM - VfB Friedrichshafen 3:0 (25:15, 25:23, 25:18)

3. kolejka
15 stycznia: Chaumont VB 52 HM - ACH Volley Ljubljana 3:1 (25:18, 25:13, 28:30, 28:26)
16 stycznia: VfB Friedrichshafen - Zenit Sankt Petersburg 0:3 (17:25, 20:25, 31:33)

4. kolejka
30 stycznia: VfB Friedrichshafen - Chaumont VB 52 HM 2:3 (19:25, 19:25, 25:22, 25:19, 14:16)
31 stycznia: Zenit Sankt Petersburg - ACH Volley Ljubljana 3:0 (25:19, 25:22, 25:19)

5. kolejka
13 lutego: Chaumont VB 52 HM - Zenit Sankt Petersburg 2:3 (24:26, 25:12, 19:25, 25:17, 18:20)
14 lutego: ACH Volley Ljubljana - VfB Friedrichshafen 2:3 (25:21, 22:25, 16:25, 25:22, 7:15)

6. kolejka
27 lutego: Zenit Sankt Petersburg - VfB Friedrichshafen 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
27 lutego: ACH Volley Ljubljana - Chaumont VB 52 HM 1:3 (17:25, 25:23, 15:25, 16:25)

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

1. Zenit Sankt Petersburg 66 zwycięstw15 pkt16-6
2. Chaumont VB 52 HM64 1316-10
3. VfB Friedrichshafen6268-14
4. ACH Volley Ljubljana6026-118

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GRUPA D
GRUPA E

LM SIATKÓWKA. KIEDY GRAJĄ TREFL I SKRA?

GRUPA D

1. kolejka
20 listopada: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 3:1 (21:25, 35:33, 25:19, 26:24)
22 listopada: Berlin Recycling Volleys - Greenyard Maaseik 3:1 (25:23, 25:22, 18:25, 25:18)

2. kolejka
18 grudnia: Greenyard Maaseik - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:21. 25:22, 29:27)
19 grudnia: Trefl Gdańsk - Berlin Recycling Volleys 3:0 (26:24, 25:19, 25:18)

3. kolejka
16 stycznia: Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów 0:3 (21:25, 22:25, 23:25)
16 stycznia: Trefl Gdańsk - Greenyard Maaseik 3:1 (22:25, 25:22, 25:20, 25:22)

4. kolejka
30 stycznia: PGE Skra Bełchatów - Greenyard Maaseik 2:3 (16:25, 29:27, 25:16, 21:25, 12:15)
30 stycznia: Berlin Recycling Volleys - Trefl Gdańsk 0:3 (20:25, 21:25, 36:38)

5. kolejka
13 lutego: Greenyard Maaseik - Berlin Recycling Volleys 2:3 (25:22, 25:20, 29:31, 22:25, 13:15)
14 lutego: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:22, 28:26, 21:25, 18:25, 16:14)

6. kolejka
27 lutego: PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys 3:0 (27:25, 25:23, 31:29)
27 luego: Greenyard Maaseik - Trefl Gdańsk 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

1. Trefl Gdańsk65 zwycięstwa14 pkt16-6
2. PGE Skra Bełchatów 63813-10
3. Greenyard Maaseik62 610-14
4. Berlin Recycling Volleys 62 5 6-15

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GRUPA D
GRUPA E

SIATKARSKA LIGA MISTRZÓW

GRUPA E

1. kolejka
21 listopada: Arkas Izmir - Tours VB 0:3 (20:25, 23:25, 19:25)
21 listopada: Sir Colussi Sicoma Perugia - Dinamo Moskwa 3:0 (25:23, 27:25, 25:21)

2. kolejka
18 grudnia: Dinamo Moskwa - Arkas Izmir 3:0 (25:23, 25:20, 25:15)
19 grudnia: Tours VB - Sir Colussi Sicoma Perugia 1:3 (19:25, 25:16, 19:25, 25:27)

3. kolejka
15 stycznia: Arkas Izmir - Sir Colussi Sicoma Perugia 1:3 (10:25, 19:25, 25:22, 23:25)
17 stycznia: Dinamo Moskwa - Tours VB 3:0 (27:25, 26:24, 26:24)

4. kolejka
29 stycznia: Arkas Izmir - Dinamo Moskwa 0:3 (22:25, 16:25, 18:25)
30 stycznia: Sir Colussi Sicoma Perugia - Tours VB 3:0 (25:20, 25:20, 25:19)

5. kolejka
12 lutego: Tours VB - Arkas Izmir 3:2 (25:21, 25:16, 20:25, 22:25, 15:12)
13 lutego: Dinamo Moskwa - Sir Colussi Sicoma Perugia 1:3 (25:22, 21:25, 20:25, 23:25)

6. kolejka
27 lutego: Sir Colussi Sicoma Perugia - Arkas Izmir 3:1 (25:21, 25:22, 25:27, 25:16)
27 lutego: Tours VB - Dinamo Moskwa 0:3 (23:25, 17:25, 31:33)

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

1. Sir Colussi Sicoma Perugia 6 6 zwycięstw18 pkt18-4
2. Dinamo Moskwa64 1213-6
3. Tours VB62 57-14
4. Arkas Izmir6014-18

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C
GRUPA D
GRUPA E

Sportowy24.pl w Małopolsce

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

TOP Sportowy24: Które gwiazdy sportu mają najwięcej dzieci?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3