• Sebastian Kowalczyk - 3, (Luka Zahović - 2)
      • Rafał Kurzawa - 3, (Wahan Biczachczjan - 4)
      • Kamil Grosicki - 4
      • Pontus Almqvist - 4
    • W pierwszej połowie meczu Pogoń była zdecydowanie lepsza, ale to Stal okazała się skuteczniejsza. W drugiej odsłonie meczu huraganowe ataki Stali przyniosły tylko dwa gole i tak naprawdę Pogoń może się cieszyć z tak niskiej porażki. W tym meczu było niemal wszystko. Jeden z najlepszych meczów tego sezonu PKO Ekstraklasy!

• Koniec fantastycznego widowiska w Mielcu! Stal wygrywa z Pogonią Szczecin 4:2!

• Wahan Biczachczjan dograł w pole bramkowe Stali, ale tam żaden z graczy gości nie zdołał dopaść do piłki.

• Michał Kucharczyk zagrał w pole karne Stali do Pontusa Almqvista, ale ten nie potrafił skierować piłki do bramki gospodarzy.

• Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza niestety tylko sześć minut. Niestety, bo w Mielcu oglądamy fantastyczny mecz!

• Boisko opuszcza piłkarz meczu, Said Hamulić, a w jego miejsce pojawia się Mikołaj Lebedyński.

• Leo Borges został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

• Fryderyk Gerbowski popędził na bramkę Pogoni i zdecydował się strzał z dystansu, piłka wpadła niemal w samo okienko bramki Dante Stipicy!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Fryderyk Gerbowski zdobywa przepiękną bramkę!!!

• Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego na nogę Kamila Drygasa, ale ten fatalnie spudłował!

• Krystian Getinger dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Marcina Flisa, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Fryderyk Gerbowski zmienił Adama Ratajczyka.

• Benedikt Zech zagrał znakomite prostopadłe podanie w pole karne Stali do Wahana Biczachczjana, ten ze spokojem przyjął piłkę i oddał precyzyjny strzał, który zatrzymał się w siatce bramki gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Wahan Biczachczjan daje nadzieje Pogoni Szczecin na chociaż punkt w tym meczu!!!

• Arkadiusz Kasperkiewicz ukarany czerwoną kartą za brutalny faul na Leo Borgesie!

• W zespole Stali Mielec Maciej Wolski zmienił Macieja Domańskiego.

• Arkadiusz Kasperkiewicz dostał piłkę przed polem karnym Pogoni i oddał mocny strzał, który jednak powędrował nad bramką gości.

• Natomiast Mariusz Malec pojawił się w miejsce Jakuba Bartkowskiego.

• Michał Kucharczyk zastąpił Kostasa Triantafyllopoulosa

• Kamil Drygas pojawił się w miejsce Mateusza Łęgowskiego

• Cztery zmiany w Pogoni Szczecin. Wahan Biczachczjan zmienił Rafała Kurzawę

• Stal Mielec nie zwalnia tempa i coraz bardziej naciska bramkę rywali. Gospodarze są głodni kolejnych bramek!

• Said Hamulić dostał piłkę na połowie boiska, popędził na bramkę i oddał piękny strzał z linii pola karnego Pogoni, który znalazł drogę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Said Hamulić zdobywa przepiękną bramką!!!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Stali nie zagroziło bramce Bartosza Mrozka.

• Said Hamulić znalazł się przed kolejną szansą na bramkę. Gracz Stali minął Dante Stipicę, ale nie potrafił już oddać celnego strzału!

• Benedikt Zech został ukarany żółtą kartką po faulu na własnej połowie.

• Pierwsza zmiana w szeregach Pogoni Szczecin. Luka Zahović zmienił Sebastiana Kowalczyka.

• Krystian Getinger świetnie dośrodkował na głowę Saida Hamulića, a ten z bliskiej odległości fatalnie się pomylił!

• Pogoń Szczecin zupełnie nie potrafi poradzić sobie z dobrze usposobioną drużyną Stali. Goście nie są w stanie utrzymać się przy piłce.

• W odpowiedzi Sebastian Kowalczyk dośrodkował w pole karne Stali, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Said Hamulić dostał piłkę w polu karnym Pogoni, minął rywala i oddał mocny strzał, który świetnie wybronił Dante Stipica!

• Fabian Hiszpański zdecydował się na strzał z dystansu, ale gracz Stali uderzył niecelnie.

• Said Hamulić wpadł z lewej strony boiska w pole karne Pogoni, ale zagrał wprost w ręce Dante Stipicy.

• Bartosz Mrozek zagrał wprost pod nogi rywali, ale Pogoń nie potrafiła skorzystać z okazji!

• Duże zamieszanie w polu karnym Stali, do strzału głową doszedł Pontus Almqvist, ale uderzył niecelnie!

• Kolejna ofensywna akcja Pogoni i rzut rożny dla "Portowców".

• Pontus Almqvist wpadł z impetem w pole karne Stali, minął rywala, ale ostatecznie nie zdołał oddać strzału.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Mielcu. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Mielcu. Do przerwy Stal zaskakująco prowadzi z Pogonią Szczecin 2:1!

• Krystian Getinger świetnie dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Pogoni wprost na głowę Saida Hamulića, a ten precyzyjnym uderzeniem dał prowadzenie swojej drużynie!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Said Hamulić daje prowadzenie Stali Mielec!!!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Pontus Almqvist znowu dostał piłkę w polu karnym rywali, fantastycznie dograł do Kostasa Triantafyllopoulousa, ale ten nie trafił w piłkę, a miał przed sobą tylko bramkę!

• Pontus Almqvist wpadł z piłką w pole karne Stali, oddał mocny strzał, ale Bartosz Mrozek świetnie interweniował!

• Said Hamulić dostał piłkę w "szesnastce" gości, najpierw nie trafił w piłkę, a później uderzył niecelnie.

• Leo Borges dopadł do piłki w polu karnym Stali, ale uderzył niecelnie.

• Krystian Getinger mocno uderzył z rzutu wolnego, ale pewnie interweniował Dante Stipica.

• Gospodarze wywalczyli rzut rożny po faulu blisko pola karnego "Portowców".

• Maciej Domański dostał piłkę w polu karnym Pogoni, ale fatalnie dośrodkował i od bramki rozpocznie Dante Stipica.

• Efekt dośrodkowania taki jak wiele razy wcześniej czyli niezbyt udany.

• Kolejna oskrzydlająca akcja gości i znowu rzut rożny dla Pogoni.

• Ponownie nieudane dośrodkowanie w pole karne Stali.

• Leo Borges zdecydował się na zaskakujący strzał z dystansu, piłka odbita od Kamila Kruka lekko zmieniła tor lotu, jednak Bartosz Mrozek zdołał interweniować!

• Rafał Kurzawa zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka trafiła w jednego z obrońców gości.

• Rozegranie autu niedokładne i gospodarze stracili szansę na groźną sytuację.

• Próbuje odpowiedzieć Stal Mielec, ale nie potrafią przedrzeć się w pole karne gości. Mamy jednak rzut z autu dla Stali na wysokości pola karnego rywali.

• Damian Dąbrowski dośrodkował ze stojącej piłki w pole karne Stali, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego nie zagroziło bramce Stali Mielec.

• Kamil Grosicki świetnie zagrał w pole karne Stali, ale tam pierwszy przy piłce okazał się być obrońca gospodarzy, który wybił piłkę na rzut rożny.

• Said Hamulić popędził z piłką na bramkę Pogoni, ale osamotniony snajper Stali podał wprost pod nogi rywala.

• Rafał Kurzawa dośrodkował w pole karne Stali, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do futbolówki.

• Zagranie w pole karne Stali, ale tam pierwszy przy piłce był Bartosz Mrozek.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym Pogoni Szczecin, do piłki dopadł Fabian Hiszpański, minął rywala i oddał precyzyjny strzał do bramki Dante Stipicy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Ależ znakomita odpowiedź Stali Mielec, a autorem gola Fabian Hiszpański!!!

• Fabian Hiszpański dograł do Adama Ratajczyka, ten wpadł w pole karne Pogoni i oddał mocny strzał, ale piłka odbita od rywala wyszła na rzut rożny.

• Krystian Getinger ucierpiał po jednym ze starć. Miało to miejsce jeszcze przy akcji bramkowej.

• Znakomity kontratak Pogoni Szczecin, Pontus Almqvist popędził na bramkę Stali, dograł do Kamila Grosickiego, a ten mocnym, ale precyzyjnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Kamil Grosicki otwiera strzelanie w Mielcu!!!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Stali i kolejny strzał na bramkę, ale teraz niecelny.

• Kamil Grosicki dostał piłkę w polu karnym Stali, oddał mocny strzał, ale bramkarz gospodarzy świetnie interweniował!

• Rozpoczynamy 12. kolejkę PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie stadionu w Mielcu. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Pogoni Szczecin:

• Tak prezentuje się skład Stali Mielec na dzisiejsze spotkanie:

• W poprzednim sezonie w pojedynku obu drużyn w Mielcu wygrała drużyna gości 1:0 po bramce Wahana Biczachczjana w niemal ostatniej akcji meczu. Natomiast w Szczecinie "Portowcy" wygrali aż 4:1 po dwóch trafieniach Kamila Drygasa, golu Kostasa Triantafyllopoulosa i samobójczej bramce Krystiana Getingera.

• Natomiast Pogoń Szczecin jest wiceliderem PKO Ekstraklasy ze stratą zaledwie dwóch punktów do Rakowa Częstochowa. Dzisiaj "Portowcy" chcą zostać liderem tabeli i z pewnością chcą na tej pozycji pozostać do czerwca. Za plecami Pogoni kroczy Legia Warszawa, która ma taką samą liczbę punktów, ale gorszy bilans bramkowy. Przed tygodniem Pogoń wygrała w derbach Pomorza z Lechią Gdańsk 2:1.

• Stal Mielec świetnie rozpoczęła grę po przerwie reprezentacyjnej. Przed tygodniem zespół z Mielca wygrał na wyjeździe z Miedzią Legnica 2:0. Stal przed tą kolejką zajmuje zatem dziewiąte miejsce w lidze i ma swoim koncie szesnaście punktów. Do czwartego miejsca Stal traci zaledwie cztery "oczka".

• Witamy serdecznie! Przyszedł czas, by zainaugurować 12. kolejkę PKO Ekstraklasy! Na inaugurację tej serii gier Stal Mielec na własnym stadionie zmierzy się z Pogonią Szczecin. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.