Sukces bokserów z Olkusza podczas Grand Prix Małopolski w Boksie. Zdobyli pierwsze miejsce w dwóch kategoriach wiekowych. ZDJĘCIA

Paweł Mocny
Paweł Mocny
I Grand Prix Małopolski w Boksie w Olkuszu
I Grand Prix Małopolski w Boksie w Olkuszu Tadeusz Żurek
W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu odbyło się Grand Prix Małopolski w Boksie. W ringu zawalczyło 72 zawodników między innymi z Krakowa, Jaworzna, Opola, Oświęcimia, Tarnowa i Olkusza. Dwóch zawodników z Bokserskiego Klubu Sportowego Olkusz wywalczyło pierwsze miejsca.

Sukces bokserów z Olkusza podczas Grand Prix Małopolski w Boksie

W sobotę, 23 kwietnia w hali MOSiR w Olkuszu odbyło się Grand Prix Małopolski w Boksie. Podczas wydarzenia w ringu zawalczyło 72 zawodników z całego województwa.

Dwóch zawodników z Bokserskiego Klubu Sportowego Olkusz wywalczyło pierwsze miejsca. Pierwszy walczył w kategorii wiekowej od 14 do 15 lat. Drugi w kategorii od 19 roku życia.

Wyróżniony został także trener olkuskiego klubu sportowego, Marcin Ambrożkiewicz. W podziękowaniach za pomoc w organizacji wydarzenia Zarząd Małopolskiego Związku Bokserskiego wręczył mu statuetkę.

Za swoje osiągnięcia zawodnicy otrzymali dyplomy oraz puchary. Kolejne lokalizacje Grand Prix Małopolski w Boksie zostały wyznaczone w Skawinie, Kętach, Krzeszowicach i Myślenicach. Ostateczni zwycięzcy zawodów zostaną wyłonieni na podstawie punktów zebranych podczas wszystkich rozgrywek.