Sylwester inny niż wszystkie!...

  Sylwester inny niż wszystkie!

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Sylwester inny niż wszystkie!
  1/6
  przejdź do galerii
  Powitać Nowy Rok w miejscu innym niż wszystkie? Niebanalnie i w gorącym klimacie? To możliwe! Terma Bania zaprasza na wyjątkowego Sylwestra u podnóża Tatr, gdzie każdy będzie mógł cieszyć się magią sylwestrowej nocy - w gaciach albo bez gaci!

  Żeby powitać Nowy Rok w tropikalnych upałach nie musisz lecieć na drugi koniec świata! Z pomocą przyjdą Ci gorące źródła termalne w Białce Tatrzańskiej i organizowany w tamtejszej Termie Sylwester na Bani!

  Nie będą Ci potrzebne wymyślne kreacje, sztywne od lakieru fryzury, niewygodne buty, garnitury, czy koszule. Na Bani spędzisz Sylwestra wyłącznie w gaciach a nawet bez gaci!

  Magiczna sylwestrowa noc u podnóża Tatr w gorących basenach wewnętrznych i zewnętrznych, zabawa z DJ-em, artystyczne show, a także pokaz pirotechniczny, który rozświetli podhalańskie niebo o północy to atrakcje, które gwarantują niezapomnianą imprezę na koniec starego roku.

  Sylwester na Bani to dwie równoległe imprezy: Sylwester w Gaciach i Sylwester bez gaci. Opcja „w gaciach” to zabawa w strefach basenowych, a „bez gaci” – świętowanie w kameralnym gronie w strefie saun.

  SYLWESTER W GACIACH (Strefa Zabawy + Strefa Relaksu)
  20:00-03:00

  99 zł /os.: dziecko do 13 roku życia
  149 zł /os.: bilet normalny

  Sylwester w gaciach to idealna propozycja dla rodzin, par, paczki przyjaciół, dla których Sylwester to synonim szalonej zabawy przy gorących muzycznych hitach. O oprawę muzyczną zadbają profesjonalni DJ-e, a zabawę uświetniać będą pokazy artystyczne. Nie zabraknie także imponującego pokazu fajerwerków o północy!

  SYLWESTER BEZ GACI (Saunarium + dostęp do Strefy Zabawy i Relaksu - już w gaciach!)
  21:00-03:00

  249 zł /os.: bilet dostępny wyłącznie dla osób dorosłych 18+

  Sylwester bez gaci to impreza zamknięta w kameralnym gronie. Idealna propozycja dla miłośników saunowania. W programie: zabawa z DJ-em, aromatyczne rytuały saunowe, kolacja w formie bufetu, występy artystyczne, lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny. Bilet w opcji bez gaci pozwala na korzystanie ze wszystkich stref obiektu (już w gaciach!).

  https://www.termabania.pl/promocje-termy/szczegoly-promocji?RecordID=37560

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo