Szukasz w Krakowie SPA, masaży leczniczych lub masaży relaksacyjnych? Wybierz Moonlight SPA!

Artykuł sponsorowany Moonlight SPA
Dużo pracy, wymagające tempo życia, wiele wyzwań dnia codziennego – wszystko to sprawia, że potrzebujemy nie tylko odpoczynku, ale również możliwości prawdziwego relaksu oraz zadbania o siebie. Gdzie uda nam się to osiągnąć? Oczywiście w odpowiednim SPA. A jeżeli właśnie takiego poszukujecie w Krakowie, warto wybrać Moonlight SPA. Moonlight SPA w Krakowie to miejsce, gdzie uda Wam się odpocząć, zrelaksować się oraz faktycznie o siebie zadbać. Oferta jest rozbudowana i można dostosować ją do tego, czego faktycznie potrzebujemy oraz oczekujemy. Moonlight SPA znajduje się przy ul. Bonifraterskiej 2, to centrum Krakowa, gdzie dotrzecie bez problemu wieloma środkami transportu. Czemu jednak warto zdecydować się na to miejsce? Oto odpowiedzi!

Masaż leczniczy w Krakowie

Wielu z nas oczekuje od masażu czegoś znacznie więcej niż relaksu. Tyczy się to zwłaszcza tych, którzy wiele pracują, czy to cały dzień na nogach, czy wiele godzin w fotelach. Obecnie, gdy pracujemy zdalnie, wiele osób korzysta z tego, co oferują ich mieszkania, a krzesła te nie należą często do ergonomicznych. Sprawia to, że bóle kręgosłupa zaczynają pojawiać się u naprawdę wielu osób. W przypadku wspomnianych przeciążeń lub rwy kulszowej warto wybrać Moonlight SPA – to właśnie tutaj masaże lecznicze łączą ze sobą elementy masażu klasycznego, masażu sportowego oraz rozluźnienia mięśniowego. Wszystko wykonywane jest przez naprawdę doświadczonych masażystów, a ceny masażu leczniczego zaczynają się od 140 zł.

Kliknij i sprawdź → masaże w Krakowie

Masaż relaksacyjny w Krakowie

Stres? Niepotrzebne napięcie? Złe samopoczucie? W każdym z tych przypadku sprawdzi się masaż relaksacyjny – jak wskazuje sama nazwa, w tym przypadku bardziej stawia się na rozluźnienie niż na efekty zdrowotne. Sam fakt masażu może jednak zmienić naprawdę wiele, bowiem każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak opłakane skutki może mieć dla naszego zdrowia właśnie długotrwały stres. I w tym przypadku całość wykonywana jest przez doświadczonych masażystów. W przypadku Moonlight SPA możemy spotkać się nawet z elementami hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui!

Masaże relaksacyjne, podobnie jak inne, przeznaczone są dla osób każdej płci, sami klienci mogą być również pewni, że wykonywane są one w kameralnej i komfortowej atmosferze.

W przypadku tego rodzaju masażu, ceny w Moonlight SPA zaczynają się od 130 zł.

Szukasz pomysłu na wieczór panieński w Krakowie? Wybierz Moonlight SPA!

SPA to miejsca, które coraz chętniej odwiedzane są przez przyszłe Panny Młode oraz ich przyjaciółki właśnie w ramach wieczorów panieńskich. Relaks i spokój to coś, co na pewno przyda się przed weselem, zwłaszcza gdy jest ono naprawdę blisko. Nie może więc dziwić, że również Moonlight SPA odwiedzane jest przez takie grono osób tak chętnie!

Dodatkowo to idealny wstęp do naprawdę szalonej nocy, którą można spędzić na krakowskim rynku lub w jego okolicach. Kraków jest miastem, które żyje całą dobę, podobnie jest z imprezami, które trwają tutaj niemal cały czas, jeżeli tylko tego chcemy.

Dla osób w ramach wieczorów panieńskich przygotowane zostały specjalne pakiety, które zawierają usługi tańsze, niż zazwyczaj. Dodatkowo część zabiegów przeznaczona jest jedynie dla przyszłej Panny Młodej. Dokładna oferta oraz cennik w ramach wieczorów panieńskich dostępny jest na stronie internetowej Moonlight SPA.

Szeroka oferta dopasowana do potrzeb klientów

Poza masażami, Moonlight SPA oferuje nam również olbrzymią ilość zabiegów na twarz, które również należą do niezwykle popularnych. Dodatkowo oferta zawiera wiele pakietów, dedykowanych do potrzeb różnych grup klientów. Dzielą się one na:

• Pakiet dla Niej,
• Pakiet dla Niego,
• Pakiet dla Pary,
• Pakiet dla Przyszłej Mamy,
• Pakiet dla Świeżo Upieczonej Mamy
• Pakiet Biznesowy.

Zachęcamy również do sprawdzenia oferty voucherów. Mogą okazać się one znakomitym pomysłem na prezent! Niezależnie od okazji, prezent tego typu na pewno zachwycie każdą kobietę, sprawdzi się również w przypadku wielu panów.

Moonlight SPA to miejsce często i chętnie odwiedzane, nie tylko przez osoby z Krakowa czy małopolski, ale również z innych części kraju. Szeroki zakres usług, miły i profesjonalny personel, znakomite ceny, a to wszystko w sercu pięknego Krakowa - Moonlight SPA to miejsca, które naprawdę warto odwiedzić, nawet jeżeli oczekujecie najwyższych standardów oraz prawdziwego relaksu – nie zawiedziecie się!

Dodaj ogłoszenie