Tak wygląda Nowa Huta. Zobacz niesamowite zdjęcia z lotu ptaka

  • Gazeta Krakowska

red

Zapraszamy Was w niesamowitą podróż po Nowej Hucie. A wszystko dzięki zapierającym dech w piersiach zdjęciom, wykonanym przez Bartłomieja Cichonia, wielkiego pasjonata paralotniarstwa.

Wideo

polecane: MiauCzat: Honorata Witańska ostrzega kobiety! Tęskni za PiP?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.11.2018, 12:55

Zapewne sloik,tepa dziunia.

10.12.2017, 12:20

Wiedziala co powiedziala tipsiara bu haha

10.12.2017, 08:52

laptopa i nie widze zadnych reklam. Uzyj odpowiedniego, dodatkowego oprogramowania. Skutecznie zablokuje wszelaki spam.

19.10.2017, 09:00

Brzydka i obskorna, w zyciu bym tam mieszkac nie chciala

03.05.2017, 22:20

Facet lata głownie nad oczyszczalnią ścieków zwaną kujawy.

03.05.2017, 22:16

NH to jest to. To co sro.

20.03.2017, 20:57

Pare zdjęć z NH a reszta jakieś pola, łąki itp. Nie ma się czym podniecać

08.10.2016, 08:00

Większość przedstawia chyba katastrofę ekologiczną. Świetne tło do filmów grozy o przyszłości Ziemi...

07.10.2016, 20:39

co warte są zdjęcia bez opisu.większość wygląda na malowidła

07.10.2016, 16:21

Owszem i ty widzisz, Stalin Hitler Lenin i jego polski pomiot w polityce. Diabły wcielone. Moc diabła wobec Boga jest jak mocz na Kretyny i Cfetryny stos.

07.10.2016, 12:28

Kapitalne zdjecia, tylko te reklamy sa za duze, za agresywne. Ogladam na laptopie i bez przerwy musze latac kursorem, bo reklama zajmuje za duzo powierzchni. To zniecheca do dalszego ogladania.

07.10.2016, 10:07

A widziałeś kiedykolwiek w swoim durnym życiu diabła?

07.10.2016, 09:56

Nowa Huta to smrodliwa za friko obca produkcja i ludzie zostawieni sami sobie na chodnikach przez Majchi gang.