T-Mobile uruchamia komercyjną sieć nowej generacji. Przyłącz się do rewolucji 5G

Materiał informacyjny
Klienci T-Mobile mogą już rozpocząć przygodę z najnowocześniejszą generacją internetu, otwierającą drogę do zupełnie nowych możliwości: mogą podłączyć się do sieci 5G! Dzięki 1600 stacjom bazowym, zlokalizowanym w całej Polsce, do końca czerwca oferowana przez T-Mobile technologia 5G obejmie swoim zasięgiem aż 6 milionów Polaków.

Rewolucja technologiczna to zmiany, które dzieją się na naszych oczach. Zdalna nauka i praca czy coraz powszechniejsza telemedycyna stają się ważnymi elementami naszej rzeczywistości, na które odpowiedzią jest rozwój sieci 5G. Ta technologia to też zupełnie nowe możliwości rozrywki i spędzania wolnego czasu.

Nie chcemy czekać na to, co przyniesie przyszłość, tylko ją tworzyć. Dlatego już teraz dajemy naszym klientom możliwość stania się częścią pierwszego etapu rewolucji technologicznej i przyłączenia się do 5G. Dzisiaj budujemy trwałą podstawę do rozwoju tej technologii, aby w kolejnych miesiącach i latach, bazując na nowych częstotliwościach, zaoferować użytkownikom pełnię możliwości technologii 5Gmówi Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska.

Przyłącz się do 5G w T-Mobile

Od 9 czerwca do 5G od T-Mobile mogą przyłączyć się mieszkańcy Warszawy i okolic, Łodzi, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Płocka, Opola, Częstochowy, Rzeszowa, Bielsko-Białej, Kielc oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Łącznie, do końca czerwca zasięgiem technologii objętych zostanie aż 6 mln osób w 46 miastach i miejscowościach całej Polski!

Aby przyłączyć się do sieci 5G, wystarczy urządzenie działające w technologii piątej generacji z wykorzystaniem częstotliwości 2100 MHz oraz dowolny z oferowanych od września 2019 r. planów taryfowych dla klientów indywidualnych lub taryfę MagentaBIZNES.

Dostęp do sieci 5G w T-Mobile jest całkowicie bezpłatny, a w przypadku planów MagentaBIZNES zniesione zostają limity prędkości transmisji danych. Dostęp do technologii 5G można uruchomić również przez aplikację Mój T-Mobile. Będzie on też włączany klientom przy podpisaniu nowej umowy lub aneksu z telefonem 5G.

Operator podkreśla przy tym, że wraz z rozwojem 5G powstawać będą dedykowane oferty, wykorzystujące zwiększający się potencjał nowej technologii.

Jakość, którą kochasz, w środowisku, które polubisz

T-Mobile od lat stawia na prostotę i przejrzystość, by zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenie towarzyszące korzystaniu z usług operatora.

„Jakość, którą kochasz” – oto dewiza, która przyświeca nam przy tworzeniu wszystkich rozwiązań dla naszych klientów. Nie inaczej jest w przypadku 5G. Chcemy oferować użytkownikom możliwość korzystania z usług wysokiej jakości, zapewniając świetną obsługę, która dostosowuje się do ich potrzeb, a przy tym – dać okazję do bycia pionierami innowacji – bez zbędnych formalności czy skomplikowanych mechanizmówtłumaczy Andreas Maierhofer.

Udostępniona klientom sieć 5G jest podstawą do zbudowania infrastruktury telekomunikacyjnej opartej na najnowocześniejszych technologiach, dzięki której w kolejnych latach powstaną rozwiązania ważne i potrzebne dla społeczeństwa i gospodarki. Siec 5G, dzięki możliwości obsłużenia znacznie większej ilość urządzeń, przy wyższych prędkościach przesyłania danych i minimalnych opóźnieniach, pozwoli na rozwój nowoczesnych przedsiębiorstw oraz inteligentnych miast.

Dzięki rozwojowi efektywnego i zdrowszego rolnictwa, nowych usług z zakresu diagnostyk i opieki zdrowotnej, a także zastąpienia człowieka przez maszyny w najniebezpieczniejszych zadaniach, nowa technologia pomoże w przyszłości zadbać o nasze zdrowie i samopoczucie. Rozwój 5G to także zniesienie wielu obecnych barier dla pracy i nauki z domu, zdobywania pracy w nowych zawodach, czy podejmowania wyzwań zawodowych z dala od domu bez konieczności uciążliwych podróży czy przeprowadzek.

***
Dla osób, które chcą przyłączyć się sieci 5G w T-Mobile oraz uzyskać dodatkowe informacje dotyczące zalet, zasięgu oraz możliwości tej technologii, przygotowano specjalną stronę poświęconą temu zagadnieniu. Jest ona dostępna pod adresem: www.5g-lab.pl

Materiał oryginalny: T-Mobile uruchamia komercyjną sieć nowej generacji. Przyłącz się do rewolucji 5G - Polska Times

Dodaj ogłoszenie