UWAGA! TVN 10.12 Izdebki, Nozdrzec. NOWE FAKTY: 2. część...

  UWAGA! TVN 10.12 Izdebki, Nozdrzec. NOWE FAKTY: 2. część wstrząsającego reportażu. Ojciec podejrzany o molestowanie aresztowany

  Uwaga! TVN/x-news

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Źródło: TVN

  Izdebki, gmina Nozdrzec. Przez lata były bite i poniżane, prawdopodobnie były także molestowane przez ojca. Jak to możliwe, że sąsiedzi, nauczyciele i urzędnicy nie zauważyli dramatu dziesięciorga dzieci?
  Przedstawiamy dalszy ciąg historii, którą prezentowaliśmy w Uwadze! 03.12. Skala dramatu, jakiego doświadczyły dzieci z małej wsi na Podkarpaciu, poraża.

  CZYTAJ TEŻ | DOM ZŁY W IZDEBKACH. MIESZKAŃCY NIE WIERZĄ W WINĘ OSKARŻANEGO O MOLESTOWANIE OJCA 10 DZIECI. ZARZUCAJĄ DZIENNIKARZOM TVN MANIPULACJĘ [REPORTAŻ]  Ratownicy dwie doby poszukiwali zaginionego 12-letniego Daniela. Chłopiec został znaleziony przez ratowników górskich i policjantów w lesie, około pięć kilometrów od domu. - Był wychłodzony. W pierwszym momencie nie wiedział nawet jak się nazywa. Szedł bez butów, w podartych spodniach – mówi uczestniczący w poszukiwaniach ratownik. Do przetransportowania chłopca wezwano helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego.

  ZOBACZ PIERWSZĄ CZĘŚĆ WSTRZĄSAJĄCEGO REPORTAŻU UWAGA! TVN. IZDEBKI: HORROR W RODZINNYM DOMU, OJCIEC 10 DZIECI PODEJRZANY O MOLESTOWANIE. "DZIECI SZCZEKAŁY JAK PSY" [WIDEO]  - Dziecko odnaleziono żywe. Wszystko wskazuje na to, że jest w dobrym stanie. Najprawdopodobniej zabłądził. Helikopter przetransportuje go prosto do szpitala – mówił na miejscu prokurator Marcin Bobola. W trakcie poszukiwań chłopca, z jego domu do pogotowia opiekuńczego zabrano pozostałe dziewięcioro rodzeństwa.

  Skala zaangażowania służb na miejscu wskazywała, że mamy do czynienia ze sprawą znacznie poważniejszą, niż tylko zaginięcie 12-latka. Osoba, która w czasie poszukiwań skontaktowała się z naszą redakcją przekazała nam wstrząsające informacje, z których wynikało, że skala cierpienia dzieci wykracza daleko poza samą przemoc fizyczną.  W trakcie oględzin domu Daniela, śledczy dokonali szokującego odkrycia. - Przez przypadek znaleziono zakrwawioną bieliznę małej dziewczynki - powiedział nasz informator. Matka dziesięciorga dzieci podczas przesłuchania zdecydowała się mówić.

  - Z jej relacji wynikało, że ojciec z tymi dziećmi sypia. Na niej to nie robiło wrażenia. Chodziło jej tylko o to, by nie robił dzieciom krzywdy – dodaje. Podejrzany 37-letni mężczyzna został zatrzymany.

  CZYTAJ TAKŻE: Mapa kościelnej pedofilii w Polsce 2018: Gdzie w polskim Kościele dochodziło do molestowania dzieci przez księży?

  - Dziewczynka miała obdukcję. Lekarz stwierdził, że doszło do penetracji. Inne dzieci, sześcioletnie i trzyletnie również były molestowane. Matka stwierdziła, że mąż się tam też paluszkami bawił – przyznał nasz informator.

  - Byłam raz świadkiem sytuacji, w której jeden z młodszych chłopców odgrywał na jednej z sióstr scenę seksu. Co tam się działo za zamkniętymi drzwiami, nie wie nikt – dodaje krewna dzieci.  Cześć dzieci jest już w wieku szkolnym. Ze względu na swoje upośledzenie miały nauczanie indywidualne.

  - Toczy się śledztwo. Do wyjaśnienia sprawy nie chcę nic komentować. Dzieci ani nie chodziły głodne, ani zaniedbane. Zdarzało się, owszem, że były niedomyte, ale przy takiej ilości dzieci w domu, to się może zdarzyć – twierdzi dyrektor szkoły i dodaje: Raz była taka sytuacja z Danielem, że nauczycielka podejrzewała, że został uderzony, bo miał ślady na twarzy. Od razu zgłosiliśmy to do GOPS-u.

  Molestowana siedmioletnia dziewczynka przebywa w szpitalu. Pozostałe dzieci zostały zabrane do pogotowia opiekuńczego. Według mieszkańców wsi, pomoc społeczna była informowana o problemach w tym domu. Odwiedzał ich asystent rodzinny.  - Pierwszy raz słyszę te informacje. Z naszej strony wszystko było prowadzone poprawnie. Rodzina z nami współpracowała – mówi Anna Jarema z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nozdrzcu.

  - Z tą rodziną pracowali asystent rodziny, pracownik socjalny i opiekunki. Łącznie trzy, cztery osoby. O wszystkim będę powiadamiać organy nadzoru i prokuraturę – wylicza Anna Jaremna i dodaje: Wydaje mi się, że na swój sposób, tym dzieciom było w ich domu dobrze.

  ZOBACZ TEŻ | SZOKUJĄCE OKRUCIEŃSTWO! PIES POWIESZONY NA SMYCZY OBOK SCHRONISKA. NAGRODA ZA WSKAZANIE SPRAWCY [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]


  37-letniemu ojcu dziesięciorga dzieci postawiono zarzut doprowadzenia córki do czynności seksualnych. Decyzją sądu został aresztowany. Prokuratura ustala, czy reszta rodzeństwa też była ofiarą molestowania.

  - Brakuje słów, by opisać tego człowieka. To diabeł wcielony – kończy krewna dzieci.

  ZOBACZ PIERWSZĄ CZĘŚĆ WSTRZĄSAJĄCEGO REPORTAŻU UWAGA! TVN. IZDEBKI: HORROR W RODZINNYM DOMU, OJCIEC 10 DZIECI PODEJRZANY O MOLESTOWANIE. "DZIECI SZCZEKAŁY JAK PSY" [WIDEO]  POLECAMY:


  Komentarze (137)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A co z pedofilami w sutannach?

  oko (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  takim hujom

  którzy pierdolą własne dzieci (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  należy obcinać huja i jaja!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  seksualnie.eu

  klara (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Chcesz się spotykać na realne spotkania ? Szukasz kobiety z Twoich okolic ? wejdz na seksualnie.eu i zacznij się umawiać

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ?

  Raek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Gdzie jest alimenciarz ?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kandydaci do PISu. Oni maja po dwa oblicza.

  LO (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 4

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Llll

  Ola (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12

  Życzę temu jegomościowi aby w więzieniu wsadzili w d*** nie tylko paluszki .


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Era

  Era (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 5

  No cóż tak ich wychował PiS i kler - chciwość i pedofilia . Nic mnie nie dziwi


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Era myśl

  Mama (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  A Ciebie kto wychował? Michnik ? To jest pokłosie polityki PO. Najstarsze dziecko ma 12 lat a Pis ile rządzi. Rusz głową i myśl

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  on

  on (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

  To jak nic nie wie to niech pogada teraz po ludzku z tymi dziećmi , zobaczymy czy się dogada . jak nie trzeba ją skundlić wtedy będzie miała wspólny język . Wtedy się dowie

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Precz sprzedawczyki

  NIKT (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 8

  Pan Prezydent da prawo łaski dla tego dzikusa , bo mu podsuną i on podpisze z wielkim uśmiechem od ucha do ucha .
  Jak maliniak w 40 latku
  Bo nie wzruszą go takie rzeczy jak ubój rytualny (tylko...rozwiń całość

  Pan Prezydent da prawo łaski dla tego dzikusa , bo mu podsuną i on podpisze z wielkim uśmiechem od ucha do ucha .
  Jak maliniak w 40 latku
  Bo nie wzruszą go takie rzeczy jak ubój rytualny (tylko komu on służy w POLSCE to nie nasza religia) i obdzieranie żywcem zwierzątek futerkowych dl futer kolejna jego zgoda . Prawdziwy Maczo nic go nie rusza.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Porażka

  Wwwwrr (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 2

  Ci z opieki z tego Nozdrzca dyscyplinarnie na bruk!! Siedzą i plotkują a nie zajmują się tym co trzeba, jak w każdej gminie. Gdzie byli że nie widzieli tej patologi? Dzieci powinny być dawno w...rozwiń całość

  Ci z opieki z tego Nozdrzca dyscyplinarnie na bruk!! Siedzą i plotkują a nie zajmują się tym co trzeba, jak w każdej gminie. Gdzie byli że nie widzieli tej patologi? Dzieci powinny być dawno w rodzinie zastepczejzwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kpisz?

  Xx (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  To idź i pracuj do opieki to zobaczysz to niby plotowanie

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  B

  V (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

  Przecież to gmina gdzie od lat najwiecej do powiedzenia maja PiSowski wójt i proboszcz . Idealne miejsce dla rozkwitu pedofili .

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Szok

  Oytii (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 23

  „wylicza Anna Jaremna i dodaje: Wydaje mi się, że na swój sposób, tym dzieciom było w ich domu dobrze.”
  Tą panią powinni zaraz zwolnić z pracy za takie stwierdzenie o molestowanych dzieciach !!!...rozwiń całość

  „wylicza Anna Jaremna i dodaje: Wydaje mi się, że na swój sposób, tym dzieciom było w ich domu dobrze.”
  Tą panią powinni zaraz zwolnić z pracy za takie stwierdzenie o molestowanych dzieciach !!!
  Może ją jak ktoś zgwałci to na swoj sposób będzie jej dobrze
  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo