Wiosna 2019. POGODA długoterminowa. Kiedy będzie ciepło?...

  Wiosna 2019. POGODA długoterminowa. Kiedy będzie ciepło? Kiedy przyjdzie wiosna? Długoterminowa prognoza pogody! [11.02.2019 r.]

  js

  Gazeta Krakowska

  Gazeta Krakowska

  Wiosna 2019. Pogoda długoterminowa. Kiedy będzie ciepło?Przedstawiamy prognozę pogody długoterminowej!

  Wiosna 2019. Pogoda długoterminowa. Kiedy będzie ciepło?Przedstawiamy prognozę pogody długoterminowej! ©Mateuszgdynia/wikipedia.org

  Wiosna 2019 czeka już za rogiem? Przedstawiamy pogodę długoterminową na wiosnę 2019 r. Ostatnie mrozy i marznące opady deszczu wszystkim nam dały się we znaki. Dowiedz się, kiedy będzie ciepło! Przedstawiamy pogodę długoterminową na luty, marzec i kwiecień! Kiedy zacznie się wiosna z prawdziwego zdarzenia?
  Wiosna 2019. Pogoda długoterminowa. Kiedy będzie ciepło?Przedstawiamy prognozę pogody długoterminowej!

  Wiosna 2019. Pogoda długoterminowa. Kiedy będzie ciepło?Przedstawiamy prognozę pogody długoterminowej! ©Mateuszgdynia/wikipedia.org

  Kiedy zacznie się wiosna w 2019 r.? Czy zimowa aura będzie jeszcze długo trwała?

  Wiosna 2019. Pogoda długoterminowa na luty 2019!  Luty 2019 nie będzie najprzyjemniejszy. Zmarzluchy mogą jednak otworzyć szampana. Siarczyste mrozy w lutym odejdą w zapomnienie. Pogoda długoterminowa mówi jednak o tym, że będziemy musieli radzić sobie z pluchą, śniegiem i deszczem.
  • W I tygodniu lutego 2019 prognozowane są lekkie opady śniegu i duże zachmurzenie. Temperatura w ciągu dnia będzie oscylować wokół zera. W nocy możliwe przymrozki.
  • W II tygodniu lutego zrobi się nieco chłodniej. Nie będą to jednak siarczyste mrozy. W ciągu dnia temperatura spadnie poniżej zera (-2 stopnie Celsjusza), w nocy do -7 stopni Celsjusza. Na początku i na końcu tygodnia możliwe opady śniegu.
  • III tydzień lutego będzie pochmurny, ale obiecujący. O ile na początku tygodnia będzie pochmurno i chłodno (1-2 stopnie Celsjusza w ciągu dnia i -3 stopnie Celsjusza w nocy), o tyle pod koniec tygodnia będzie słonecznie i ciepło – nawet do 5 stopni Celsjusza w ciągu dnia!
  • IV tydzień lutego to już przedwiośnie. Tuż przed marcem doświadczymy typowo „marcowej” pogody – w ciągu dnia może być zarówno słonecznie, jak i pochmurno. Zapowiadane są też lokalne, lekkie opady śniegu. W ciągu dnia temperatura będzie sięgać 3-7 stopni Celsjusza. W nocy temperatura spadnie do -3,-5 stopni.


  Wiosna 2019. Pogoda długoterminowa na marzec 2019!  W marcu jak w garncu – czy to znane przysłowie znajdzie swoje potwierdzenie w 2019 r? Według pogody długoterminowej trzeci miesiąc roku rozpocznie się zimowo, ale później będzie już coraz lepiej! Tuż przed kwietniem możemy się spodziewać słońca i kilkunastu stopni powyżej zera w ciągu dnia!
  • W I tygodniu marca 2019 spodziewamy się opadów deszczu, śniegu lub deszczu ze śniegiem. Będzie pochmurno i nieprzyjemnie. W nocy delikatne przymrozki. W ciągu dnia do 7 stopni Celsjusza.
  • W II tygodniu marca pojawi się słońce, chociaż możliwe będą przelotne opady deszczu ze śniegiem. W nocy do -5 stopni Celsjusza. W ciągu dnia 4-5 stopni.
  • III tydzień marca zapowiada się bardzo obiecująco. Początek i koniec tygodnia będą słoneczne i ciepłe (nawet do 10 stopni Celsjusza). W środku tygodnia możliwe opady deszczu. W nocy przymrozki.
  • W IV tygodniu marca temperatura wzrośnie nawet do 14 stopni Celsjusza w ciągu dnia. Będzie jednak deszczowo. W nocy wreszcie nie będzie przymrozków – temperatura będzie oscylowała w granicach zera.


  ZOBACZ pogodę na kilka następnych dni!


  Wiosna 2019. Pogoda długoterminowa na kwiecień 2019  Czy w kwietniu 2019 r. będzie prawdziwa, ciepła wiosna? Według najnowszych prognoz serwisu Accuweather możemy spodziewać się ciepłej, chociaż deszczowej pogody.
  • W I tygodniu kwietnia 2019 prognozowane są liczne przejaśnienia. W ciągu dnia będzie do 14 stopni Celsjusza. W nocy 3-4 stopnie powyżej zera.
  • II tydzień kwietnia rozpocznie się deszczowo. Później możliwe liczne przejaśnienia. W ciągu dnia do 15-16 stopni Celsjusza. W nocy 4-5 stopni.
  • W III tygodniu kwietnia 2019 będziemy mieli małe lato. W ciągu dnia będzie słonecznie i ciepło – nawet do 20 stopni Celsjusza! W nocy temperatura spadnie maksymalnie do 5 stopni Celsjusza.
  • IV tydzień kwietnia 2019 będzie bardzo podobny do III. Może być jednak nieco chłodniej. Możliwe, że pojawią się pierwsze wiosenne burze.
  Z pewnością nie wiesz, co znaczą te emotki! Większość osób używa ich źle! EMOJI QUIZ


  Komentarze (5)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  syrop konopny z rokitnikiem

  przesilenie wiosenne (gość)

  Zgłoś

  Na przesilenie wiosenne, które nas zaraz dopadnie co roku pijemy syrop konopny z rokitnikiem z konopiafarmacjapl.Nie trzeba żadnych super diet i wymyślnych produktów. Syrop zdecydowanien dodaje...rozwiń całość

  Na przesilenie wiosenne, które nas zaraz dopadnie co roku pijemy syrop konopny z rokitnikiem z konopiafarmacjapl.Nie trzeba żadnych super diet i wymyślnych produktów. Syrop zdecydowanien dodaje energię życiową.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wiosna

  lol (gość)

  Zgłoś / 8 / 5

  kiedy trawka sie zieleni kiedy piz sie czerwieni kiedy hu stoi jak sosna wtedy jest prawdziwa wiosna

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Rmf

  Tego (gość)

  Zgłoś / 13 / 16

  Stają muchy będzie wiosna i pogoda ma być radosna bo gdy słonko z rana wstaje to od razu jest dymanie


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  .....

  ,,,, (gość)

  Zgłoś / 2 / 6

  Kretyn

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ha ha ha

  Żaneta (gość)

  Zgłoś / 6 / 8

  Dobre ha ha ha....

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Wybieramy OSOBOWOŚCI ROKU w Małopolsce

  Wybieramy OSOBOWOŚCI ROKU w Małopolsce

  Wybieramy MISTRZÓW URODY w Małopolsce - GŁOSOWANIE

  Wybieramy MISTRZÓW URODY w Małopolsce - GŁOSOWANIE

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Porozmawiaj z Rybką MiniMini na żywo na ekranie!

  Porozmawiaj z Rybką MiniMini na żywo na ekranie!